Opinie

  1. Dariusz K. ★★★★★

    Witam nowych użytkowników, sam dziś pierwszy raz zakupiłem kwiaty! Były to róże,ale były tak piękne,tak smakowite, tak apetyczne że się nawet nie zastanawiałem nad niczym innym,wybrałem zapłaciłem i wróciłem do domu. Moja małżonka - Monika była zachwycona! Pięknem , rozkwitem róż, ich wielkością i ilością! Niewielki bukiet a tworzył magię przynajmniej dwukrotności swojej objętości Każda róża była rozkwitnieta, i była zdrowa, cała,bez zanieczyszczeń! Po prostu idealny bukiet. Z czystym sercem polecam Różany Zakątek! Kwiaty super, obsługa super! I ta empatia! Polecam jako osoba bez znajomości na kwiatach- ten bukiet był piękny !!!!!

  2. Emilia Ołdak ★★★★★

    Dziękujemy za piękne dekoracje kwiatowe na ślub i wesele (09.08.2025). Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi tego wydarzenia. Dekoracje w kościele i na sali były przepiękne i zachwyciły zarówno nas, jak i naszych gości. Polecam również dlatego, że wszystko zostało załatwione bez żadnych problemów, Panie same przewiozły kwiaty i udekorowały kościół oraz salę zgodnie z naszymi oczekiwaniami, punktualnie oraz w cenie na którą się umawialiśmy na początku. Jeśli zależy Państwu na pięknych dekoracjach, bez stresowania się w tak ważnym dniu, polecamy to miejsce serdecznie!

  3. Małgorzata M ★☆☆☆☆

    Pani jest niesłowna. Zadzwoniłam, zamówiłam, umówiłam się na konkretny dzień i godzinę, bo była potrzebna wiązanka na pogrzeb. Podobno to nie miał być zaden problem, żeby Pani miała być 20 minut wcześniej w pracy. No i oczywiście pocalowalam klamkę. Dzwoniłam, pisałam i żadnej zwrotnej wiadomości nie otrzymałam do dnia dzisiejszego. Także jechałam na pogrzeb i w drodze szukałam kwiaciarni po drodze, która mi to ogarnie. Stres wielki i niepotrzebny. Także moja noga tam nie postanie więcej i będę opowiadać moją historię ku przestrodze

  1. Paulina C ★★★★★

    Chciałabym z całego serca podziękować Wam za przepiękny bukiet ślubny! Za cudne butonierki oraz korsarz dla świadkowej. Wszystko było dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam - eleganckie, świeże, perfekcyjnie dopasowane do mojej sukni i całej oprawy uroczystości. Przepiękne róże były zachwycające, a kompozycje zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich gościach. Widać, że wkładacie całe serce w swoją pracę - dbałość o detale, profesjonalizm i ciepłe podejście sprawiły, że czułam się zaopiekowana od pierwszego kontaktu aż do dnia ślubu. Polecam z całego serca każdej przyszłej Pannie Młodej i nie tylko!

  2. Bartek ★☆☆☆☆

    Młody człowiek nieznający się na kwiatach dostaje zeschniete, stare róże na Dzień Matki. Nie polecam, ostatni raz tam kupiłem kwiaty..

  3. Elżbieta Kot-Singh ★★★★★

    Super miła obsługa, piękne kwiaty - najlepsza kwiaciarnia w mieście.

  1. Łukasz A. ★★★★★

    Jeśli kwiaty, bukiety i wiązanki to tylko tutaj. Bardzo miła obsługa, ceny w porządku. Polecam.

  2. Pawel Pieczyński ★★★★★

    Bardzo miła Pani Renia, udziela rabatów :-). Piękne kwiaty, lokal bardzo dobrze oświetlony. Czynne do 19.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Różany Zakątek u Reni?

Różany Zakątek u Reni znajduje się przy Kolejowa 5, 05-220 Zielonka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Różany Zakątek u Reni?

Można skontaktować się z Różany Zakątek u Reni pod numerem +48 508 777 249

Jak można dotrzeć do Różany Zakątek u Reni?

Do Różany Zakątek u Reni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements