Miałam w tym banku leasing na pojazd. Nie polecam. Sama oferta nie jest może najgorsza, ale załatwienie czegokolwiek z tym bankiem to droga przez mękę. Dopóki tylko się spłaca terminowo faktury to wszystko super przez portal. Atrakcje zaczęły się w momencie chęci wcześniejszego zakończenia umowy. Samo dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem - co najmniej kilkanaście minut oczekiwania na połączenie. Na infolinii osoby, które nic nie wiedzą. Najpierw zostałam źle pokierowana jaką dyspozycja powinna zostać złożona w portalu. Po tygodniu oczekiwania na wiadomość okazało się, że powinien zostać złożony inny wniosek. Mimo złożenia wniosku o zmianę harmonogramu i wykup auta, dostałam tylko fakturę ze zmiany harmonogramu. Ponownie trzeba było składać wniosek o wykup. Na każdą dyspozycję bank daje sobie 5-7 dni roboczych (co jest jakimś żartem w dzisiejszych czasach). Po całej zabawie od 3.12 do 29.12 wraz z fakturą wykupu przyszła informacja, że wraz z fakturą ubezpieczenie AC przestaje obowiązywać - bez podstawy prawnej, bez informacji. Infolinia nic nie wie, po oczekiwaniu aż konsultant się dowie - nastąpiło zakończenie połączenia. Dodatkowo bank wykonał umowę niezgodnie z jej treścią - w umowie była wskazana kwota wykupu, bank wystawił fakturę wykupową na zawyżoną bezpodstawnie kwotę. Nie polecam nikomu
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Jakubowska ★☆☆☆☆
-
Bartłomiej Kiciński ★☆☆☆☆
Nie polecam, bank przez miesiąc nie zwraca depozytu do umowy najmu/kinto. Niestety brak jest również możliwości dowiedzenia się czegokolwiek na infolinii. W odpowiedzi na komentarz Toyoty napiszę tylko że 12 listopada został wysłany mail odnośnie zwrotu depozytu. 26 listopada otrzymaliśmy mail od toyoty że wszystko jest już rozliczone i należy czekać na przelew. Niestety do dzisiaj środki nie wróciły. Na infolinii informacja że należy oczekiwać. Jeszcze raz napiszę że nikomu nie polecam korzystania z usług tego banku. Aktualizacja opinii na 17 grudnia, bank nadal nie zwrócił depozytu natomiast pracownik infolinii twierdzi że dyspozycja została złożona 15 grudnia pomimo wcześniej informacji mailowej z 26 listopada że dyspozycja została przyjęta. Zdecydowanie odradzam wpłacanie jakichkolwiek środków na depozyt w powyższym banku. Niektórzy pracownicy infolinii prezentują bardzo niski poziom obsługi.
-
Krzysztof D ★☆☆☆☆
Szkoda że nie można dać ZERO, 8 dni temu wniosek o otwarcie konta oszczednościowego, z opcją przez kuriera, dzwonią że może kurier przyjedzie za 3 dni a może później bo maja przeprowadzkę i nie wiedzą jak wydrukować dokumenty.Żeby było szybciej proszę o anulowanie wniosku i wypełniam go tego samego dnia z opcją wideo. wszystko przechodzi ok kolejnego dnia weryfikują pesel. Kolejnego dnia wieczorem dzwonie może coś jest nie tak... ale konsultantka mówi że wszystko ok i może do końca tygodnia uruchomią mi konto !!! JPDL trzeci świat !!! w innych bankach uruchomienie konta z weryfikacją trwa kilka minut, tutaj żenada .... Czytam podobne opinie innych użytkowników i te głupie i kłamliwe tłumaczenia banku, wstyd !!!! Zastanawiam się czy sobie tego badziewia nie darować, chyba lepiej mieć mniejsze odsetki niż dawanie swoich pieniędzy takim amatorom. Edit. NIE KOMPRPMITUJCIE SIE TA ODPOWIEDZIA !!! W PONOEDZIALEK PRZYSZEDL/ PO 9 DNIACH/ EMAIL ZEBY PODPISAC UMOWE, PODPISALEM, W ODPOWIEDZI DOSTALEM ODPOWIEDZ ZE MUSZE CZEKAC KOLEJNE 4 DNI NA POTWIERDZENIE !!!!!! JPDL W ETIOPI I MOZAMBIKU DZIALA TO SPRAWNIEJ !!!! Errata .... Jest piątek wieczór... czyli 5 dzień , żadnych informacji !!!! Weekend przed nami więc minie kolejne 3 dni !!!! Czekam żeby im napisać: tylko jeszcze nie wiem czy mam was w duxxe czy walxxie się ???? Codziennie przez tą bandę nieudaczników tracę 35 zł !!!! Przestrzegam wszystkich !!!!!!!
-
Paula P ★☆☆☆☆
Tak tragicznej obsługi klienta nie widziałam w żadnym banku. Od ponad tygodnia nie mam dostępu do swoich pieniędzy z tak błahego powodu jak brak identyfikatora klienta. W każdym innym banku taka sprawa rozwiązywana jest na infolinii w 3 minuty. Tutaj na infolinii totalnie niekompetentni ludzie, na mejle odpowiadają roboty. Odpowiedzi totalnie nie związane ze sprawą. Problem błahy - rozwiązania zero. Nigdy więcej nie wrócę do tego banku, po odzyskaniu pieniędzy zamykam rachunek. Już nawet wysokie procenty na koncie oszczędnościowym mnie nie skuszą. Nie warto się męczyć. Edit: Dodatkowo infolinia jest płatna i dostałam rachunek na 16,49 zł od operatora. PORAŻKA !
-
Maksym Zakharko ★☆☆☆☆
Chciałem otworzyć rachunek, pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak utrudnionym otwarciem rachunku oszczędnościowego oraz słabą obłusgą klienta. Na odpowiedź czekałem 2 tygodnie, i to dlatego, że napisałe jeszce raz z pytaniem, wymagają zbyt dużo dokumentów jak na otwarcie rachunku oszczędnościwego, które obsługa klienta nie sprawdza, a prosi o podesłanie jeszce raz. Lepiej skorzystać z usług innego banku, aby czuć się bezpiecznie, że jak trzeba będzie wypłacić środki - nie będzie problemu.
-
Eneasz Wiewióra ★☆☆☆☆
Bardzo droga infolinia. Zapłaciłem 20zł za czekanie na linii i krótką rozmowę. 801900700 ten numer jest płatny! Ku przestrodze, bo nabijanie ludzie w butelkę i kasowanie dużych pieniędzy za infolinię to finansowe średniowiecze. Nie udało mi się założyć promocyjnych lokat na czas i dlatego z MotoKonta muszę szybciutko zrezygnować po dużym rachunku za telefon.
-
Andrzej Kryszkiewicz ★☆☆☆☆
Dyspozycja zlecenia wcześniejszej spłaty kredytu przerasta możliwości konsultanta, wysyłam już trzeci przelew, a kredyt dalej nie zamknięty, kto mi zwróci te pieniądze? Konsultanci wprowadzają w błąd, obiecują kontakt - "zadzwonimy dziś", "wyślemy mail", "przyśpieszymy sprawę", "przekażemy ponaglenie do odpowiedniego działu" i nic...
-
M M ★☆☆☆☆
Kompletnie bezuzyteczny proces weryfikacji przy próbie zalozenia lokaty, 100% niepowodzenia na 10 prób. Chyba robia to tylko po to by ukraść zdjecie dowodu osobistego email i numer telefonu. Dodatkowo niby zakładasz lokate bez konta , ale wniosek nazwany jest Motokonto czyli konto za ktore jest oplata 2.49 jezeli nie spelniasz warunkow. Coś tu smierdzi kantem polskich oszustow i złodziei, wole założyć w normalnym banku
-
Bartek ★☆☆☆☆
Porażka. Chciałem założyć konto w tym banku. Wybrałem termin wizyty kuriera. Specjalnie wziąłem na ten dzien wolne w pracy, gdyż nie dało się wybrać konkretnej godziny. Kurier nie dzwonił, nie pojawił się. Przez kolejny tydzień nikt sie nie pojawił. Zadzwoniłem na infolinie. Konsultantka przyjęła zgłoszenie i powiedziała ze umówi mnie na kolejny termin. Sytuacja dokładnie ta sama. Nikt się nie pojawil. Oczywiście nikt tez z banku nie zainteresował się żeby skontaktować się. Dzwonie wiec kolejny raz na infolinie. Tam pan opryskliwie do mnie, ze go on ma zrobić, ze on nie roznosi umów i czego ja od niego oczekuje. Żadnego przepraszam, próby załatwienia sprawy. Podziękowałem. Odradzam każdemu jeżeli tak dbają o klientów. Mam porównanie z innymi bankami i nigdy coś takiego mnie nie spotkało.
-
Dariusz B. ★★★★★
Jest wiele opinii negatywnych o tym banku, ja chciałbym dodać swoją, pozytywną. Mam tam konto oszczędnościowe, oferta lokat najlepsza na rynku, bez żadnych "nowych środków" itp. Proces zakładania konta wydaje się być skomplikowany, ale z drugiej strony można to załatwić całkowicie on-line, bez konieczności wizyty kuriera. System transakcyjny prosty jak budowa cepa, obsługa intuicyjna. Nigdy mi się jeszcze nic nie zawiesiło. Nie jestem w stanie ocenić oferty pożyczkowej, ale jeśli chodzi o jakość i obsługę oszczędności to, moim zdaniem, jest to jeden z najlepszych produktów na rynku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Toyota Bank Polska S.A.?
Toyota Bank Polska S.A. znajduje się przy Postępu 18B, Mokotów, 02-676 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Toyota Bank Polska S.A.?
Można skontaktować się z Toyota Bank Polska S.A. pod numerem +48 801 900 700
Jak można dotrzeć do Toyota Bank Polska S.A.?
Do Toyota Bank Polska S.A. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku