Opinie

  1. Tymox81 ★☆☆☆☆

    Nie polecam...samochód trafił do serwisu sprawny w celu wymiany serwisowej wadliwych przewodów hamulcowych a wyjechał z nowymi cieknącymi przewodami. Reakcja była taka że za dwa tygodnie serwis może usunąć usterkę którą sami spowodowali nie fachowym montażem. Pogratulować mechaników tam pracucących. Teraz mam jeździć dwa tygodnie z cieknącym płynem akurat na święta i czekać może aż nie będzie hamować...Żenada z tym Ala serwisem....

  2. volvo 850t5 ★★★★★

    Fajne miejsce do kupowania samochodów. Duży salon z wystawionymi do oglądania modelami dostępnymi do kupna od ręki. Miło się rozmawia ze sprzedawcami, są w stanie udzielić wszystkich informacji i chętnie służą pomocą. Można pożyczyć na jazdę próbną wybrany model i ku zadowoleniu wszystkich kupić. Polecam.

  3. Lukasz Kosiak ★☆☆☆☆

    Pani Krzysztof z działu serwisu Auto plaza od 18 czerwca 2025 r. do dnia dzisiejszego nie podjął naprawy usterki związanej z nieprawidłowym wyprofilowaniem blachy klapy bagażnika, pomimo kilku moich wizyt osobistych, wizji lokalnej z udziałem blacharza Autoplaza Ford (który z ramienia Państwa strony potwierdził usterkę gwarancyjną klapy). Minęło 152 dni (prawie 5 miesięcy) i ze strony serwisu Auto Plaza Ford żadnej reakcji związanej z obowiązkiem gwarancyjnej naprawy. Niestety jestem zmuszony wystawić Auto  plaza Ford  negatywną opinie na google oraz interweniować do przełożonych p Krzysztofa o bezzwłoczną naprawę i rekompensatę związaną z 152 dniowym czasem oczekiwania. Tłumaczenie ze strony p. Krzysztofa, że ma ponad 1 tysiąc maili do odpisania świadczy o braku kompetencji, braku organizacji pracy oraz nienależytym traktowaniu pozostałych klientów. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w stosunku do kogokolwiek. Lekceważenie klientów, a to jest niedopuszczalne.

  1. K K ★☆☆☆☆

    Dzień dobry. Moja opinia dotyczy napraw blacharsko-lakierniczych SUMMIT MORORS autryzowana stacja Ford. Mianowicie na początku marca miałem małą stłuczkę-obcierke. Na wstawienie aura czekam półtora tygodnia . Naprawa trwała dwa i pół tygodnia. Auto odebrałem w koszmarnym stanie. Szyby brudne w odkurzu lakierniczych. Powiedziano mi że to nie ich wina. Poprawili ale nie dokładnie. Brak zgięcia ryzy na blotniku nad progiem , tzw. negatyw polerniczy. Na reklamację czekałem do około 10 czerwca. W między czasie musiałem wymienić szybę czołową - kamień. Myślałem, że zrobią w tedy wszystko, ale gdzie tam. Po wymianie szyby autko stalo dwa dni na placu. Więc przed weekendem w piątek zabrałem. W między czasie rozmyśliłem się z tej ryzy i poprosiłem o tylno naprawę drzwi od wewnątrz polerkę i poprawienie malowania zderzaka. Kiedy umyłem autko , szyby zobaczyłem że jest porysowana. Ponad 10 lat temu byłem klientem z mondeo MK3 i polecałem wszystkim fordziarzom ten serwis. Szyba tylna dalej ma chmurkę odkurzu lakierniczego. Podobno była czyczona żyletką. Teraz są rysy niebieskie których nie mogę domyć. Odkurz pozostał. Dzisiaj to , to była raczej ostatnia wizyta na Popularnej i będę odradzał każdemu naprawę blacharsko-lakierniczą w auto plaza. Bardzo rozczarowany kiedyś słały klient

  2. Piotr Podgórski ★★★★★

    Jestem po zakupie fajnego używanego aucika Forda S-Max. Muszę przyznać że obsługa pierwsza klasa: miła i fachowa. W szczególności podziękowania dla pana Michała Sałka który nam doradzał pokazywał i miał cierpliwość dla nas oraz dla pana Piotr K. z obsługi finansowo-ubezpieczeniowej.

  3. Maciej Goźliński ★★★★★

    Witam. Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem pracowników serwisu, a w szczególności doradcy serwisowemu (pan Mariusz Grudziecki). Będąc na przeglądzie serwisowym spytałem o pęknięcie przedniej lampy które zauważyłem kilka tygodni wcześniej. Auto od nowości kupione i serwisowane w Auto Plaza ale już nie jest na gwarancji. Na skutek porady i działań Pana Mariusza lampa została wymieniona a ja nie zostałem obciążony kosztami. Wielkie podziękowania dla centrali Forda, dla Auto Plaza no i oczywiście dla pana Mariusza. Dziękuję i pozdrawiam.

  1. Bogdan Janiak ★★★★★

    Byłem na kilku serwisach, za każdym razem usługa była wykonana w terminie i zgodnie ze zleceniem, bez żadnych wpadek. Niedawno odebrałem nowe auto. Podczas 10 miesięcy oczekiwania dręczyłem handlowca telefonami, a ten za każdym razem odbierał i z uśmiechem na twarzy odpowiadał na wszystkie pytania. Bardzo Polecam Pna Pawła Herbuta, proces zakupu auta przebiegł bardzo sympatycznie. Pan Paweł zapewnił najlepsze warunki zakupu, próżno było szukać lepszej oferty.

  2. lp pl ★★☆☆☆

    Korzystałem z warsztatu wiele razy i jak wcześniej byłem w miarę zadowolony tak teraz słysząc o cenie za samą diagnostykę komunikatów 500zł czuje jakby ktoś chciał mnie okraść. Już wcześniej korzystając z usług blacharsko lakierniczych byłem niemiło zaskoczony rachunkiem, znacznie przekraczającym kwoty rynkowe ( w tym inne aso), ale łudziłem się że to jednorazowa sytuacja. Teraz jednak jestem zmuszony zmienić warsztat. Z cenami odjechali.

  3. Dariusz Śliwowski ★☆☆☆☆

    Byłem w tym na drobnej naprawie blacharsko lakierniczej w Hondzie HRV naprawa miała potw jednym punkciewać pare dni a trawła około trzech tygodni . Prosiłem żeby mnie informować jak by jakiś problem to ja dzwoniłem by się dowiedzieć mimo że informowałem że jestem przed wyjazdem na wczasy. Samochód odebrałem jak potem się okazało na lakierze w jednym miejscu była skaza z uwagi na to że byłem przed wyjazdem i przyklejłem już odboje na drzwi , umówiłem się na naprawę po powrocie a drugim wyjazdem. 26 lipca 2022 r wstawiłem samochód do naprawy informując jakie poniosłem koszty montażu ochraniaczy na drzwi i czy w takim wypadku nie powinienem otrzymać samochodu zastępczego. Pan Michał doradzca chyba tego niechciał słyszeć poprawka trwała tydzień o wszystkim informował mnie mistrz warsztatu. Oczywiście ochraniacze na drzwi nie nadawały się do przyklejenia i nikt nie pomyślał o nowych i oczywiście samochodu zastępczego nie dostałem. NIE POLECAM TEGO SERWISU TOTALNA IGNORACJA !!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Plaza?

Auto Plaza znajduje się przy Popularna 70, Włochy, 02-473 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Plaza?

Można skontaktować się z Auto Plaza pod numerem +48 224 470 000

Jak można dotrzeć do Auto Plaza?

Do Auto Plaza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements