Opinie

  1. Alicja Kołpowska ★★★★★

    Świetna obsługa, pełen profesjonalizm i bardzo rzetelne podejście do klienta. Tu wiem, że moje auto jest w dobrych rękach — wszystko sprawnie zrobione i z dużą dbałością o szczegóły. Zdecydowanie polecam!

  2. rafalzel ★☆☆☆☆

    Ten serwis a w szczególności pan elektryk!!! To jakaś pomyłka! Lewarek od automatycznej skrzyni biegów przez 20 lat użytkowania był ładny, nieporysowany. Po usłudze pana elektryka!?!? w moim samochodzie lewarek został porysowany. Mało tego ten fachowiec zostawił na podłodze zgniecioną pustą butelkę po wodzie. Człowieku mój samochód to nie śmietnik!!!!! Oprócz tego pojechałem tam bo radio mi przestało działać i po zapłaceniu ponad 400 zł na co mam fakturę, dowiedziałem się że "radio nie działa" hahaha nie wiem już czy się śmiać czy płakać. Wydałem 400 zł żeby się dowiedzieć o tym co już wiedziałem wcześniej, porysowali mi lewarek od automatu i zostawili śmieci w samochodzie - to tak jednym zdaniem serwis DAWOJ SUBARU w Łomiankach. Pozdrawiam ozięble.

  3. ANDRZEJ KŁOCZEWSKI ★★★★★

    Vitara hybryda. Okazjonalnie przełączała na tryb elektryczny. ASO Olsztyński trzykrotnie odwiedziłem - porażka. Jedna wizyta w DAWOJ i po problemie. Gratuluję panowie.

  1. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Dzień dobry. Jestem posiadaczem Subaru Imprezy WRX (kupionej w salonie Emil Frey w Krakowie), która miała zamontowany już ISR - inteligentny system ratunkowy, pozwalający szybko wezwać pomoc w razie wypadku, monitorujący też nieuprawnione ruchy samochodu, np. wciąganie na lawetę przy próbie kradzieży, podnoszenie żeby ukraść koło itd. Przestałem jednak od pewnego czasu opłacać coraz droższy abonament, a system pobierał sporo prądu z akumulatora, więc chciałem go odłączyć. Dowiedziałem się w Subaru Dawoj, że koszt to 500 zł netto, czyli ponad 600 zł i wymaga to 2-3 godzin pracy. Ta absurdalna cena mnie zmobilizowała, zajrzałem do internetu żeby upewnić się co do lokalizacji centralki, po czym w kilka sekund zdjąłem boczną plastikową osłonę (była mocowana "na wcisk"), odkręciłem dwa wkręty mocujące drugą pod kierownicą, i też błyskawicznie ją zdjąłem. Następne dwa wkręty mocowały już centralkę, uporałem się z nimi w jakieś pół minuty, wyjąłem urządzenie i odłączyłem wtyczkę zasilania. Potem zmontowałem wszystko bez żadnego problemu. Cała ta operacja zajęła mi NIE WIĘCEJ NIŻ 10 MINUT i to tylko dlatego, że robiłem to pierwszy raz i do tego bardzo uważnie. Reasumując: kilka minut pracy polegającej na zdjęciu dwóch osłon, odkręceniu i przykręceniu czterech wkrętów oraz wyjęciu wtyczki zasilającej kosztuje 600 zł Pozostawiam to bez komentarza, sami to oceńcie. Niedoszły klient warsztatu, Jurek.

  2. Jak Kra ★★☆☆☆

    Absolutnie nie rozumiem pozytywnych opinii klientów. Może dlatego że znam technologie naprawy i widzę braki i niedociągnięcia. Jak już wskażesz nieprawidłowości, słowo przepraszam nie istnieje. Wtedy występuje problem z komunikacją. Ustalają ceny, nie uzgadniając z Klientem. Brak samochodów zastępczych na czas naprawy, o cenach wynajmu względem rynku nie wspomnę. Na koniec weźmy czas oczekiwania na części....zapewne komentarz że strony serwisu będzie mówiący...covid, problem z dostępnością itd. Najtrudniejsze jest wykazanie że nowy amortyzator zużył się w ciągu 20tys km. Oczywiście klient jeździł po dołach górach i popsuł. Każdy jest winny tylko nie Dawoj. Zatem podsumujmy...masz duze pieniądze, cierpliwość i czas jedz do Dawoj. Jeżeli chcesz uczciwej i rzetelnej naprawy nie zaprowadzaj tam samochodu.

  3. 1nf1n1t3 4bu53R ★★☆☆☆

    Serwisowałem tutaj trzy samochody, ostatni od nowości Subaru Outback - 8 lat. Zawsze byłem zadowolony z obsługi. Natomiast z perspektywy czasu… wymiana dynamiczna ATF w skrzyni skończyła się jej remontem kilkaset km po. Przy 223k km padł silnik. Pojechałem do serwisu niezależnego Subaru z uwagi na awarię w drodzę i tutaj zaskoczenie. Pourywane szpilki kolektora dolotowego, wylotowego. Wycieki oleju i zapchana brudem chłodnica. Fałszywe powietrze w koelktorze i zapchana chłodnia spowodowały przegrzanie i pękniecie dwóch głowicy przy zaworach… samochód regularnie serwisowany.

  1. Kamil ★★★★★

    Nawet jakbym chciał znaleźć jakiś minus to mam z tym problem. Wszystko wykonywane bardzo dobrze, bez opóźnień. Zero ukrytych kosztów i naciągania. Obsługa jak w 5. gwiazdkowym hotelu - zarówno na miejscu jak i telefonicznie. Wraz z samochodem czujemy się tu dobrze zaopiekowani. Dziękuję Panu Grzegorzowi i Panu Robertowi za fachowość i zawsze pełne zaangażowanie. :) Obok jest Stacja Kontroli Pojazdów, więc za jednym zamachem można zrobić okresowe badanie techniczne.

  2. Marek ★★★★★

    Bardzo profesjonalny i uczciwy serwis. Miła obsługa.

  3. Gucio Jacek Sikorski ★★★★★

    Sprawnie działający salon! W sumie tego się spodziewałem po rodzinnej firmie. Informacje od Pana Michała (właściciela) jasne, rzeczowe i konkretne nawet w temacie cen. Pierwszy serwis przede mną ale już wiem, że nic mnie nie zaskoczy. Już niedługo w moim garażu Forester e-Boxer 2020.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DAWOJ SKP - SERWIS SUBARU SUZUKI?

DAWOJ SKP - SERWIS SUBARU SUZUKI znajduje się przy Wiosenna 44, 05-092 Łomianki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DAWOJ SKP - SERWIS SUBARU SUZUKI?

Można skontaktować się z DAWOJ SKP - SERWIS SUBARU SUZUKI pod numerem +48 227 512 213

Jak można dotrzeć do DAWOJ SKP - SERWIS SUBARU SUZUKI?

Do DAWOJ SKP - SERWIS SUBARU SUZUKI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements