Opinie

  1. Jan Kowalski ★★★☆☆

    Miejsce klimatyczne. Sporo stolików, dużo zieleni i kwiatów. Jest gdzie zaparkować. Obsługa bardzo miła. Jedzenie: rosół niejadalny (dziwny smak i zapach), schabowy średnio duży (1/3 talerza), smaczny, przyzwoita grubość, surówki: z marchewki dobra, z białej kapusty dobra, buraczki zimne i niejadalne.

  2. Rodem Grochowianin ★★★★★

    Piękne, zadbane miejsce, ceny idealne na czasy kryzysu. Bardzo miła obsługa.

  3. psik psik ★☆☆☆☆

    Kasuja negatywne opinie. Schabowy gorszy byc nie moze. Nierozbity i żylasty ze nie da sie nic ukroic.

  1. Adam Jozefowicz ★★★★★

    Czysto.Obsługa mila.Jedzenie robione na bierząco.Tanio. Śniadanie to szwedzki stół.Obiad dwu daninowych. Polecam.

  2. Taxi Warszawa ★★★★★

    Z miejsca tego korzystałem wielokrotnie ze względu na godziny otwarcia i bardzo wygodny parking. Muszę stwierdzić że podawane jedzonko jest bardzo smaczne w bardzo dużych porcjach i w bardzo ekonomicznej i konkurencyjnej cenie. Codziennie jest wybór kilku dań praktycznie do późnych godzin wieczornych. Nie samym schabowym oczywiście człowiek żyje (schabowy całkiem smaczny) więc można jeszcze skosztować dobrego piwka ,pograć w rzutki albo w bilarda lub obejrzeć meczyk. Obsługa jest bardzo sympatyczna wyrozumiała i profesjonalna.

  3. JA ★★★★★

    Skuszeni ceną za warszawski nocleg trafiliśmy do Hostelu Siennicka. Bar letni znajduje się na terenie hostelu. Zwiedzający Warszawę na pewno tam nie trafią przypadkiem, a szkoda, bo mają w nim najlepsze pierogi w mieście. Jedliśmy z mięsem i ze szpinakiem. Tuż przed chwilą zrobione. Farsz mięsny wyczuwalny, nie przemielony na pasztet. Jest go dużo, ciasto w sam raz, nie za grube, nie za cienkie. Te ze szpinakiem dobrze doprawione. Porcje duże, ceny powalają w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z mięsem 12 zł, ze szpinakiem niecałe 10 zł. Do tego piwko ok. 5 zł. Obsługa przemiła. Polecam!!

  1. Joanna L ★★★★★

    Skuszeni ceną za warszawski nocleg trafiliśmy do Hostelu Siennicka. Bar letni znajduje się na terenie hostelu. Zwiedzający Warszawę na pewno tam nie trafią przypadkiem, a szkoda, bo mają w nim najlepsze pierogi w mieście. Jedliśmy z mięsem i ze szpinakiem. Tuż przed chwilą zrobione. Farsz mięsny wyczuwalny, nie przemielony na pasztet. Jest go dużo, ciasto w sam raz, nie za grube, nie za cienkie. Te ze szpinakiem dobrze doprawione. Porcje duże, ceny powalają w pozytywnym tego słowa znaczeniu - z mięsem 12 zł, ze szpinakiem niecałe 10 zł. Do tego piwko ok. 5 zł. Obsługa przemiła. Polecam!!

  2. kamil ch ★★★☆☆

    Rewelacyjna cena za piwo lane (4zł za 0,5litra króla) pierwszy raz widzę taką cenę od wielu lat, props dla właściciela, jednak się da. Pierogi całkiem ok, nic więcej nic mniej. Duży minus to budowa obok knajpy i podejrzewam, że to przez to taka cena. Jak komuś nie przeszkadza bardzo duży hałas i przejeżdżające obok wywrotki z piaskiem oraz surowy wygląd knajpy, to jak najbardziej polecam.

  3. Ola P ★★★★★

    Super miejsce, trochę schowane ale dla chcącego nic trudnego. Piwo z nalewaka chyba w najniższej cenie w Warszawie! Zupy super, gęste, treściwe, smaczne. Pierogi obłędne. Zwłaszcza szpinak z fetą. Ceny bardzo przystępne, rozsądne porcje. Miła obsługa. Cóż chcieć więcej. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar letni?

Bar letni znajduje się przy Siennicka 48, 04-393 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Bar letni?

Do Bar letni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements