Opinie

  1. Marcin Kosmowski ★★★★★

    Świetne miejsce z klimatem i dobrymi cenami.

  2. O P ★★★★★

    Super obsługa mega fajne klimatyczne miejsce klimat górski alkohole przednie idealne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi w ciepłe lato bądź inne pory roku! Ps. Mega polecam

  3. Marta Marchlewska ★★★★★

    Super miejsce, bardzo autentyczny praski bar. Świetna pani obsługiwała, super miła! Tanie piwko i super zapiekanka jak w domu!

  1. Tomasz Kłos ★★★★★

    No to tak, dla mnie odkrycie roku, ale nie dla wszystkich. Jeżeli oczekujesz, fajnego wystroju, wyszukanych potraw, sterylnie czystego kibla to nie miejsce dla Ciebie. Jednak jeżeli chcesz pogadać z kimś kto wychował się na Pradze, poznać historie, anegdoty pobyć w klimacie lat 90 to jest to. Dla mnie absolutny sztos. Praga się zmienia i to jest fajne, aczkolwiek jeżeli chcesz poczuć *klimat* to jest to miejsce. Wpadłem na szybkiego browara, a siedziałem z godzinę słuchając różnych historii. Wspaniale miejsce, świetny browar, mega Właściciel. Dziękuję i pozdrawiam.

  2. Kondrat Love Food. ★★★☆☆

    Na meczyk przy zapiekance i zimnym królewskim....jak najbardziej tak. Barek niedaleko dworca wschodniego Warszawy i racji tego tłoczno. Trochę zapach w środku nie zachęca do dłuższych biesiad.

  3. Olga Załęska ★☆☆☆☆

    Mam uczulenie na ser i chciałam zapiekankę bez sera właściciel wyrzucił mnie siła

  1. Mateusz Sotomski ★☆☆☆☆

    Właściciel ostatni cham i burak. Byłem umówiony ze znajomymi w tym miejscu i czekając na nich chciałem skorzystać z toalety zanim zamówię no co właściciel siła zamknął mi drzwi od łazienki z tekstem „Tylko dla klientów” moje tłumaczenie nic nie dało. Tak wiec nie polecam. A piwo jak piwo

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Pub & Bar K 2?

Do Pub & Bar K 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements