Świetne miejsce z klimatem i dobrymi cenami.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Kosmowski ★★★★★
-
O P ★★★★★
Super obsługa mega fajne klimatyczne miejsce klimat górski alkohole przednie idealne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi w ciepłe lato bądź inne pory roku! Ps. Mega polecam
-
Marta Marchlewska ★★★★★
Super miejsce, bardzo autentyczny praski bar. Świetna pani obsługiwała, super miła! Tanie piwko i super zapiekanka jak w domu!
-
Tomasz Kłos ★★★★★
No to tak, dla mnie odkrycie roku, ale nie dla wszystkich. Jeżeli oczekujesz, fajnego wystroju, wyszukanych potraw, sterylnie czystego kibla to nie miejsce dla Ciebie. Jednak jeżeli chcesz pogadać z kimś kto wychował się na Pradze, poznać historie, anegdoty pobyć w klimacie lat 90 to jest to. Dla mnie absolutny sztos. Praga się zmienia i to jest fajne, aczkolwiek jeżeli chcesz poczuć *klimat* to jest to miejsce. Wpadłem na szybkiego browara, a siedziałem z godzinę słuchając różnych historii. Wspaniale miejsce, świetny browar, mega Właściciel. Dziękuję i pozdrawiam.
-
Kondrat Love Food. ★★★☆☆
Na meczyk przy zapiekance i zimnym królewskim....jak najbardziej tak. Barek niedaleko dworca wschodniego Warszawy i racji tego tłoczno. Trochę zapach w środku nie zachęca do dłuższych biesiad.
-
Olga Załęska ★☆☆☆☆
Mam uczulenie na ser i chciałam zapiekankę bez sera właściciel wyrzucił mnie siła
-
Mateusz Sotomski ★☆☆☆☆
Właściciel ostatni cham i burak. Byłem umówiony ze znajomymi w tym miejscu i czekając na nich chciałem skorzystać z toalety zanim zamówię no co właściciel siła zamknął mi drzwi od łazienki z tekstem „Tylko dla klientów” moje tłumaczenie nic nie dało. Tak wiec nie polecam. A piwo jak piwo
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jak można dotrzeć do Pub & Bar K 2?
Do Pub & Bar K 2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku