Opinie

  1. Emilia W ★★★★★

    Przysięgam że to było najlepsze śniadanie w moim życiu a wiele restauracji już obskoczyłam. Croque madame po prostu sztos!! Jedyny minus to jeden gibiący się stolik i trochę mało przestrzeni ale naprawdę to mało ważne bo jedzenie petarda!

  2. Kate Kravtsova ★★★★★

    Uwielbiam tę kawiarnię! Najsmaczniejszy croque madame, jaki jadłam w Warszawie. Nie piję kawy, więc bardzo się ucieszyłam, gdy zobaczyłam jesienną wersję matchy z musem pomarańczowym. To jest przepyszne. Polecam!

  3. Karina Badura ★★☆☆☆

    Niestety nie była to jednak miłość. Była to moja pierwsza wizyta w tej kawiarni i raczej niestety ostatnia. Kawa i sposób jej podania jak na tę cenę średni. Ceny jedzenia totalnie nieadekwatne do wielkości porcji. Zamówiona „pajda chleba” za 39 zł okazała się być małą, drogą kromką chleba z dodatkami, które tę kromkę rozmaczały. Jestem bardzo zawiedziona.

  1. Anastasiia Kalinina ★★★★★

    Byłam pierwszy raz i napewno wrócę! Śniadanie było mega, smaczne, duża porcja , pyszna kawka, miła atmosfera ❤️ Polecam:)

  2. Kacp Bog ★★★★★

    Sernik pistacjowy był naprawdę pyszny, kawa również bardzo dobra. Miejsce ma fajny klimat, a obsługa jest miła i uprzejma - polecam!

  3. Mateusz Tre ★★★☆☆

    Miejsce o całkiem przyjemnym wystroju. Zachęca, żeby wejść do środka. Mają naprawdę pyszną zieloną herbatę z rooibosem, idealna na zimne wieczory! Niestety, ale daję tylko 3 gwiazdki ze względu na ceny - nieadekwatne moim zdaniem do zawartości. Jeden tost za ponad 20 zł? IMHO lekka przesada, herbaty też mogłoby być trochę więcej za taką kwotę. Widziałem też sporo ciast, jednak nie miałem jeszcze okazji spróbować - być może skuszę się kolejnym razem.

  1. Monika M ★★★★★

    Oby więcej takich miejsc na mapie Warszawy! Bardzo polecam, super atmosfera stworzona przez baristów, nowoczesny i przytulny wystrój aż nie chce się wychodzić. A co najważniejsze smaczne desery i pyszna kawa, możliwość mleka roślinnego tj. Owsiane. Możliwość zakupu kaw w paczkach.

  2. Sylwia Czubkowska ★★★★★

    Wspaniała kawiarnia, świetna kawa, bardzo miła obsługa, małe przytulne wslnętrze i na spotkanie i na szybką kawkę i do pracy.

  3. Roksana xx ★★★★★

    Bardzo polecam . Wszystko przepyszne . Bajgle, ciasto chalwowe, cynamonki , kawyyy. I ta obsługa . Niebo w miętowy kolorze . Prestiz i fency w jednym miejscu . Warszawo zazdrosze ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Miłość Praga?

Miłość Praga znajduje się przy Ostrobramska 126, Praga-Południe, 04-026 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Miłość Praga?

Można skontaktować się z Miłość Praga pod numerem +48 605 213 015

Jak można dotrzeć do Miłość Praga?

Do Miłość Praga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements