Opinie

  1. Viktoria ★☆☆☆☆

    Punkt teoretycznie otwarty do godziny 19:00 Ale Pani przy kasie twierdzi o godzinie 18:20, że gofrów nie zdąży zrobić. Może warto rozważyć zmianę godzin otwarcia…

  2. Karina Makowska ★☆☆☆☆

    Punkt teoretycznie otwarty do godziny 19:00 Ale Pani przy kasie twierdzi o godzinie 18:20, że gofrów nie zdąży zrobić. Może warto rozważyć zmianę godzin otwarcia…

  3. Kuba Oleszczuk ★★★★☆

    (OPINIA BUDKI PRZED GALERIĄ) lody pyszne lecz uważam że Świderek za 7,50 powinien być odrobinę więkrzy i cena gofra jest za duża lecz to tylko moje zdanie ogólnie uważam że budka jest spoko były leprze ale ta się dopiero rozwija powodzenia w dalszym rozwoju

  1. Demios ★★★★★

    Pyszne lody w wielu smakach oraz gofry bąbelkowe, do tego znakomita kawa lub herbata zimowa. Wszystko to zaserwowane w miłej atmosferze. Gorąco polecam.

  2. Grzegorz Szydlik ★★★★★

    polecam!

  3. Adrian Szydlik ★★★★★

    Pyszne lody rzemiślnicze bez chemii i udziwnień. Fajne miejsce dla dzieci i rodziców. Do lodów warto zamówić pyszną kawę. Bardzo przyzwoite ceny

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Posypka" Lody i Gofry?

"Posypka" Lody i Gofry znajduje się przy Galeria, Łodygowa 24, 03-687 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Posypka" Lody i Gofry?

Można skontaktować się z "Posypka" Lody i Gofry pod numerem +48 797 563 360

Jak można dotrzeć do "Posypka" Lody i Gofry?

Do "Posypka" Lody i Gofry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements