Tragiczna obsługa klienta. To nie jedyny przypadek. Na 3 moje wizyty 3 razy ta sama sytuacja - chłopaki obijają się przy elektronice. Widocznie lubią plotkować. Jeśli ma się jakieś pytanie to dają minimalny wysiłek, a do tego braku kultury. Tu raczej pytanie do managementu, czemu zatrudniają takich ludzi? U nas takie osoby dostają ostrzeżenie i przy braku poprawy, dziękujemy im za współpracę. Więcej nie przyjdę. Pozdrawiam.
Zdjęcia
Opinie
-
Radosław Pieniazek ★☆☆☆☆
-
Michasia ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa z jaką miałam przyjemność się spotkać od dawna. Kolejka ogromna a tylko jeden kasjer. Wchodząc do sklepu zapytałam się pracownika, gdzie mogę udać się po odbiór zamówienia z płatnością w ratach i zostałam odesłana do zwykłej kasy, po wystaniu w kolejce 20 min zostałam odesłana do zupełnie innej kolejki gdzie stałam kolejne 25 min po zamówienie…porażka.
-
Victoria Hordiiasz ★☆☆☆☆
Zwróciłam się do konsultantki (ciemne włosy) w dziale telewizorów z pytaniem o kamerę. Pokazałam zdjęcie produktu znalezione na stronie Media Expert / Media Markt, aby zapytać o dostępność. Konsultantka była niemiła i niechętna do pomocy, powiedziała, że bez numeru produktu nie może nic sprawdzić i odmówiła sprawdzenia w systemie po nazwie lub kategorii, mimo że kamera znajdowała się w dziale. Malo tego, nie chciała nawet wpisać „kamera” w system, aby sprawdzić dostępność. Była zła i niezadowolona, z pretensją „gdzie numer produktu?”, ignorowała mój screenshot i nie chciała w żaden sposób pomóc ani doradzić. Uważam, że jeśli ktoś nie ma podejścia do ludzi i nie lubi pracy z klientami, nie powinien pracować na stanowisku obsługi klienta. Obsługa na niskim poziomie, bardzo nieprzyjemne doświadczenie
-
edq eg ★☆☆☆☆
Czekałam 20 minut na odbiór paczki i ostatecznie w ogóle jej nie znaleziono. Usłyszałam, że paczka „jest mała” – naprawdę? Gdybym zamówiła kartę SIM za 2000 zł, to też tłumaczenie o wielkości miałoby być wymówką, żeby nie wydać opłaconego zamówienia? Niestety widać tam totalny bałagan – burdel w szafkach, nieporządek, a znalezienie czegokolwiek graniczy z cudem. Najważniejsze jednak, że obsługa ma dobry humor, choć klient traci czas. Pan w okularach, który mnie obsługiwał, poinformował mnie, że mogę kliknąć „anuluj”, a pieniądze zostaną zwrócone. Okej, tylko nie po to zamawiam, żeby potem składać zamówienie drugi raz, bo sklep nie potrafi znaleźć własnej paczki. Zdecydowanie rozczarowanie i brak profesjonalizmu.
-
R K ★☆☆☆☆
Najgorszy i najbardziej nieodpowiedzialny sklep! 06.11.2025 złożyłem zamówienie № 02427176092 na trenażer BH Fitness TFR Ergo H651, a zamiast niego dostarczono i złożono zupełnie inny, znacznie tańszy model — Polaris Dual H832N. Zgłosiłem reklamację i czekałem cały tydzień. Media Expert wysłał ponowną dostawę. Ale ku mojemu ogromnemu zdziwieniu drugi raz również przyjechał ten sam NIEZAMÓWIONY sprzęt – ponownie Polaris Dual H832N! Po dwóch błędnych dostawach sklep całkowicie ignoruje moje wiadomości i nie rozwiązuje sprawy. To wygląda jak oczywiste oszustwo. Jeśli w najbliższych dniach nie otrzymam zamówionego urządzenia albo zwrotu pieniędzy, kieruję sprawę do sądu.
-
Rafał Borys ★☆☆☆☆
Spotkaliśmy się z bardzo niekompetentną, leniwą i po prostu niegrzeczną, wręcz cwaniacką obsługą na dziale TV. Na pytanie czy dany model jest na ekspozycji (pomimo takiej informacji na stronie) odpowiedziano nam, iż nie ma i panowie szczerze to nie chcą nam go pokazywać a w ogóle ten model to dziadostwo. Zero wiedzy i argumentów merytorycznych, same uprzedzenia i naganna postawa. Refleksje pozostawiam potencjalnym klientom.
-
Michał Wesołowski ★★★★★
Sklep godny polecenia, wiedzą, pomogą doradzą. Jestem bardzo zadowolony następny rower kupię też w tym sklepie. Pan Aleksander doradził super rower cieszę się z zakupu. Polecam.
-
Marta G ★☆☆☆☆
Biorąc telefon na raty wyraźnie powiedziałam panu ze nie potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia i podczas wydawania wszystkich dokomentow były dwie ceny. Jedna mniejsza (bez ubezpieczenia), a druga wyższa (z ubezpieczeniem), pan jednak powiedział żeby nie zwracać uwagi na wyższa cenę i ona jest tylko na papierku, niby miała obowiązywać niższa cena. Po paru miesiącach gdy myślałam ze już spłaciłam cały telefon i zadzwoniłam do banku żeby się upewnić ze to już wszystko, okazało się ze jest dodane to ubezpieczenie za 500 zł i nie mogę z niego nawet zrezygnować, ponieważ już minął miesiąc w którym mogłam to zrobić.
-
Olita ★☆☆☆☆
Zamawiając towar w sklepie internetowym, człowiek nie spodziewa się co go spotka po wejściu do sklepy stacjonarnego. Chcąc kupić telefon (i tylko telefon) zostaję poczęstowana słowotokiem od nijakiego pana Piotra który wciska na wszystkie możliwe sposoby gwarancję ( nie tanią) która nie pokrywa nawet kradzieży telefonu. Mówi że ładowarka którą mam nie będzie pasowała do nowego iphona( pasuje) i już dolicza nową za kolejne "kilka" złotych, sprawia że chwila radości która ma towarzyszyć przy zakupie nowego cudeńka zmienia się we frustrację. Nie mogę nazwać dzisiejszej przygody w sklepie za udaną, nie czułam się zaopiekowana ani dobrze pokierowana w duchu stwierdzenia klient nasz pan a wręcz przeciwnie. I ostatnie co należy dodać to to że klient media expert powinien być poinformowany o tym że żeby kupić sobie iphona to dodatkowym kosztem jaki poniesie będzie gwarancja którą trzeba kupić koniecznie bo jak pan sprzedawca dodał ma całą szafę popsutych iphonów do reklamacji więc zrobił mega antyreklamę dla prestiżowego Jabłuszka
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Media Expert?
Media Expert znajduje się przy Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Media Expert?
Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku