Nie polecam tego miejsca, jestem klientem robie zakupy i dostaje mandat za nie wpisanie nr. rejestracyjnego auta w jakims automacie. Mało tego podobno zakupy robiłem w lutym 2025 a wezwanie do zapłaty przychodzi od firmy windykacyjnej we wrześniu 2025.Omijać te miejsce szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Miedziński ★☆☆☆☆
-
jarosław kupryjaniuk ★☆☆☆☆
Za współpracę z firmą Eurohit i kurierem Nolimit. Omijajcie szerokim łukiem i nie kupujcie ich produktów. Czekam na dostawę już 3 tygodnie, infolinia tylko przeprasza i odsyła do eurohitu. A kurier to zupełne dno poczytajcie sobie opinie, zero kontaktu. Tak poważna i szanująca się firma nie powinna mieć nic wspólnego z tym sprzedawcą i tym dostawcą, a nie sprzedawać ich produkty na swojej stronie www.
-
Alojzy Krzywonos MK ★★★★★
Przyszedłem w poszukiwaniu namiotu, zostałem bardzo fachowo obsłużony. Pytając o namiot w technologii dwusekundowej nie spodziewałem się że zobaczę cały show z rozkładaniem oraz składaniem po środku sklepu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, podziękowania dla Pani Agaty! Jestem zadowolony, namiot i karimata sprawdzają się w codziennej akcji!
-
Mikołaj ★★★★★
Polecam wszystkim. Sprzedałem swój stary rower, dostałem voucher, kupiłem nowy. Szybko i profesjonalnie. Sprawił na mnie dobre wrażenie pracownik ochrony, który nie tylko dba o porządek na sali, a jeszcze pomaga przy kasie i dba o to, żeby rower został sprawdzony i przetestowany przez załogę. Polecam.
-
Karol Zapała (Foto na kwadracie) ★★★★★
Bardzo dziękuję pracownikom serwisu rowerowego za sympatyczne podejście, szybką naprawę, cenne porady i prokliencką postawę. Wymienione koła na nowe, rower wyregulowany bezbłędnie. Usługa wykonana już dobry jakiś czas temu, ale po kilku miesiącach użytkowania dalej wszystko działa bez zarzutu. Pełna profeska! :)
-
okoto okoto ★☆☆☆☆
Niestety, słaba polityka reklamacyjna, produkt zniszczył się po 3 założeniu, zareklamowałem go z wyborem opcji wymiany na nowy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia. Po czym po tygodniu kontaktowałem się ze sklepem gdzie zostałem zapewniony o odłożeniu już nowego produktu i czekającego na odbiór. Gdy chciałem go odebrać okazało się, że produkt wyparował i dostanę zwrot pieniędzy. Pieniędzy jednak nie otrzymałem lecz kartę podarunkową, gdzie kilkukrotnie się temu sprzeciwiałem. Produkt musiałem zakupić w tym czasie w innej firmie i zostałem z kartą która mi się aktualnie nie przyda … Niestety nie polecam.
-
Radosław Kalinowski ★★★★★
Obsługa klienta ok. Pracownicy sklepu pomocni i mili. Generalnie polityka sklepu dotycząca zwrotów super (chociaż przez tyle lat skorzystałem tylko raz), nie testowałem jeszcze usługi odsprzedaży, o której poinformował mnie pracownik sklepu gdy się zastanawiałem czy kupić synowi buty narciarskie.
-
Jan Karnas ★★★★★
Najlepszy decathlon w mieście stołecznym
-
Leonid Solomakha ★★★★★
Polecam. Mało ludzi, dużo miejsca. Wybór średni i nie wszystko można znaleźć. Ale udało się kupić to co chciałem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Decathlon Okęcie?
Decathlon Okęcie znajduje się przy Aleja Krakowska 81, 02-180 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Decathlon Okęcie?
Można skontaktować się z Decathlon Okęcie pod numerem +48 221 824 915
Jak można dotrzeć do Decathlon Okęcie?
Do Decathlon Okęcie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku