Opinie

  1. Łukasz Miedziński ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca, jestem klientem robie zakupy i dostaje mandat za nie wpisanie nr. rejestracyjnego auta w jakims automacie. Mało tego podobno zakupy robiłem w lutym 2025 a wezwanie do zapłaty przychodzi od firmy windykacyjnej we wrześniu 2025.Omijać te miejsce szerokim łukiem.

  2. jarosław kupryjaniuk ★☆☆☆☆

    Za współpracę z firmą Eurohit i kurierem Nolimit. Omijajcie szerokim łukiem i nie kupujcie ich produktów. Czekam na dostawę już 3 tygodnie, infolinia tylko przeprasza i odsyła do eurohitu. A kurier to zupełne dno poczytajcie sobie opinie, zero kontaktu. Tak poważna i szanująca się firma nie powinna mieć nic wspólnego z tym sprzedawcą i tym dostawcą, a nie sprzedawać ich produkty na swojej stronie www.

  3. Alojzy Krzywonos MK ★★★★★

    Przyszedłem w poszukiwaniu namiotu, zostałem bardzo fachowo obsłużony. Pytając o namiot w technologii dwusekundowej nie spodziewałem się że zobaczę cały show z rozkładaniem oraz składaniem po środku sklepu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, podziękowania dla Pani Agaty! Jestem zadowolony, namiot i karimata sprawdzają się w codziennej akcji!

  1. Mikołaj ★★★★★

    Polecam wszystkim. Sprzedałem swój stary rower, dostałem voucher, kupiłem nowy. Szybko i profesjonalnie. Sprawił na mnie dobre wrażenie pracownik ochrony, który nie tylko dba o porządek na sali, a jeszcze pomaga przy kasie i dba o to, żeby rower został sprawdzony i przetestowany przez załogę. Polecam.

  2. Karol Zapała (Foto na kwadracie) ★★★★★

    Bardzo dziękuję pracownikom serwisu rowerowego za sympatyczne podejście, szybką naprawę, cenne porady i prokliencką postawę. Wymienione koła na nowe, rower wyregulowany bezbłędnie. Usługa wykonana już dobry jakiś czas temu, ale po kilku miesiącach użytkowania dalej wszystko działa bez zarzutu. Pełna profeska! :)

  3. okoto okoto ★☆☆☆☆

    Niestety, słaba polityka reklamacyjna, produkt zniszczył się po 3 założeniu, zareklamowałem go z wyborem opcji wymiany na nowy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia. Po czym po tygodniu kontaktowałem się ze sklepem gdzie zostałem zapewniony o odłożeniu już nowego produktu i czekającego na odbiór. Gdy chciałem go odebrać okazało się, że produkt wyparował i dostanę zwrot pieniędzy. Pieniędzy jednak nie otrzymałem lecz kartę podarunkową, gdzie kilkukrotnie się temu sprzeciwiałem. Produkt musiałem zakupić w tym czasie w innej firmie i zostałem z kartą która mi się aktualnie nie przyda … Niestety nie polecam.

  1. Radosław Kalinowski ★★★★★

    Obsługa klienta ok. Pracownicy sklepu pomocni i mili. Generalnie polityka sklepu dotycząca zwrotów super (chociaż przez tyle lat skorzystałem tylko raz), nie testowałem jeszcze usługi odsprzedaży, o której poinformował mnie pracownik sklepu gdy się zastanawiałem czy kupić synowi buty narciarskie.

  2. Jan Karnas ★★★★★

    Najlepszy decathlon w mieście stołecznym

  3. Leonid Solomakha ★★★★★

    Polecam. Mało ludzi, dużo miejsca. Wybór średni i nie wszystko można znaleźć. Ale udało się kupić to co chciałem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Decathlon Okęcie?

Decathlon Okęcie znajduje się przy Aleja Krakowska 81, 02-180 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Decathlon Okęcie?

Można skontaktować się z Decathlon Okęcie pod numerem +48 221 824 915

Jak można dotrzeć do Decathlon Okęcie?

Do Decathlon Okęcie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements