Tragedia jeśli chodzi o kontakt z klientem, wciskanie jak na bazarze xD
Zdjęcia
Opinie
-
Fi Q ★☆☆☆☆
-
Jacek T (Mulholland Drive) ★★★★★
Świetna i kompetentna obsługa sprzedażowa. Pan Adam niesamowity fachowiec.
-
Robert Węgrzyn ★☆☆☆☆
Obsługa na najgorszym poziomie, rode z ciemnych czasów PRLu. Będąc w serwisie po informacje i ewentualny zakup częsci spędziłem 30 min na czekaniu żeby ktoz raczył się mną zainteresować, nadmieniam że wcześniej umówiłem sie telefonicznie na tą wizyte. Wreszcie udalo mi sie przekazac pracownikowi salonu Skoda o jakie częsci mi chodzi i dowiedziałem się że w tej chwili nie są w stanie tego sprawdzić ale oddzwonia do mnie, zostawilem więc kontakt do siebie i to był nasz ostatni kontakt. Nikt nigdy sie nie odezwał. Masakra.
-
Mateusz Musiał ★★★★★
Obsługa na najwyższym poziomie, byłem w sumie z ciekawości, bez zobowiązań. Pan Łukasz wszystko objaśnił, pokazał kilka modeli aut, odpowiedział szczegółowo na moje pytania. Mam nadzieję, że wszyscy pracownicy salonu są takimi fachowcami jak p. Łukasz. Szczerze będę polecał :)
-
Agnieszka Wójtowicz ★★★★★
Szybko i profesjonalnie. Polecam
-
Turon ALi ★☆☆☆☆
Nie polecam. Mam skoda octavia. Miałem problem z elektroniką samochód nie miał móc na zegarze pokazało EPC i trzeba było zrobić diagnostyka komputerowa i zostawiłem samochod u nich. Za jakiś czas mi dzwonili i mówili " Nie mamy pewności co jest nie tak ale możemy zacząć od turbo i to kosztuje 7000 złotych, ale niema 100% gwarancji że będzie działało". Ale ja nie miałem pewność co jest nie tak dlatego chciałem żeby zrobili diagnostykę. Ale mówiłem im żeby nie zrobili nic i zabrałem samochód i zapłaciłem 330 złotych za "nic". I okazało się trzeba było po prostu wymienić pompa paliwa za 140 zł
-
Grzegorz Bytowski ★★★★★
Super.fajna obsługa.rzeczowo podeszli do mojego auta i profesjonalnie.polecam
-
Wojciech Żernicki ★★★★☆
Tym razem moja wizyta przebiegła pomyślnie. Opony "przyjechały" I czekały na mnie, obsługa serwisowa na poziomie i sympatyczna. Nawet kawa smakowała wybornie.
-
Mariusz Adamusinski ★☆☆☆☆
Druga i ostatnia wizyta nigdy więcej ,zgłaszane usterki nie są usuwane. Na kontakt telefoniczny kierownika serwisu czekam już dwa tygodnie chodź miał być w tym samym dniu .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Škoda Ursynów?
Škoda Ursynów znajduje się przy Gruchacza 37A, 02-814 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Škoda Ursynów?
Do Škoda Ursynów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku