Sobota, 5 minut do zamknięcia, wchodzimy z żoną do sklepu i z grzeczności pytamy Czy możemy na szybko wejść i kupić dwa wkręty, rzecz na dwie minuty. Pani na wejściu odpowiada, że oczywiście, można. Idziemy do odpowiedniego działu, po sekundzie podbiega 3 pracowników, myślę sobię "o pomogą będzie jeszcze szybciej", gdzie tam, krzyki i wrzaski, że mamy opuścić sklep ponieważ zaraz zamykają. Spokojnie tłumaczę, że tylko dwa wkręty wezmę i idziemy do kasy. Nie, nie zostaniecie Państwo obsluzeni na kasie. Skoro tak to zostawiliśmy zakupy i wyszliśmy ze sklepu. Przed porą zamknięcia. Była to sytuacja sprzed kilku miesięcy i od tamtej pory nie mam zamiaru robić jakichkolwiek zakupów w tym sklepie. U konkurencji nie dość, że taniej to nie traktują klienta jak wroga. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Alan Zalecki ★☆☆☆☆
-
Izabela Pietyra-Słomkowska ★★★★★
Bardzo pozytywne wrażenie. Dzień przed Halloween w sklepie wciąż można było znaleźć ozdoby na tę okazję — podczas gdy w większości sklepów były już tylko świąteczne dekoracje. Duży plus za to! Chciałabym też szczególnie pochwalić jedną z Pań z obsługi, która była wyjątkowo pomocna — mimo że styropianowe kulki, których szukaliśmy do pracy plastycznej, nie były jeszcze wystawione, Pani bez wahania poszła na zaplecze i przyniosła je specjalnie dla nas. Bardzo miły gest i świetne podejście do klienta. Z przyjemnością tu wrócę.
-
Martyna Sz ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa, pan przy narzędziach, z bólem serca i miną jakby miał zaraz zejść z tego świata z wielkim problemem wskazał mi to czego szukałam. Oczywiście nie poszedł sprawdzić czy taki asortyment w ogóle jest, tylko stwierdził, że wszystsko co mamy to jest "tam". Jedna z Pań przy kasie na pytanie czy można do kasy, warnęła, że tu nie ma kasy. Na szczęście towarzyszyła jej inna Pani, która mogła skasować moje produkty bez problemu.
-
Beata Nowosad ★★★★★
Bardzo fajny sklep miałam okazję skorzystać z jego produktów, kupiłam tam patelnię która służy mi już ponad 2lata i jestem dalej z niej zadowolona. Polecam sklep i pozdrawiam serdecznie pracowników sklepu Patio
-
Rafał Bartosik ★☆☆☆☆
Byłem waszym stałym, klientem ale to się zmieniło jak nie uznaliście reklamacji uszkodzonego towaru, zaoszczędziliście 18 zł prowizji na sprzedarzy tego szklanego baniaka a straciliście stałego klienta który generował wam stałe zyski, firma powina lepiej szkolić pracowników a nie zatrudniać przypadkowych ludzi w roli kierowników, pozdrawiam tą arogancką młodą kobietę jeszcze sporo przed nią nauki.
-
Marek Marecki ★★★★★
Sklep jest mniej oblegany niż konkurencją, można tu zrobić spokojne zakupy. Obsługa była pomocna, nie tylko przy samym zakupie ale też przy przeglądaniu asortymentu. Duży parking od razu przy wejściu. Ceny jak to w markecie, są promocje ale ogólnie drożej.
-
Kacper ★★☆☆☆
Kiedyś bywałem tam regularnie, ale w ostatnim czasie jakość wyraźnie spadła. Widać pewien bałagan w organizacji całego sklepu, czy fizycznie na półkach. Czas poszukać alternatywy.
-
Tomasz N. ★★★★★
Super sklep. Nie dość ,że blisko to jeszcze jaka różnica cenowa na produktach. Ten francuski moloch nas okrada. Kolejne zdjęcia dla porównania paragon z Patio i cena za te same listwy w Leroy Merlin.
-
Julia Przybysz-Przybyszewska ★★★★☆
Kolejny sklep budowlano wykończeniowy. Niewiele go wyróżnia. To taka Jula, tylko dostępnych jest więcej firmowych produktów, np. Stanley lub Tefal. Warto zajrzeć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Patio dla domu i ogrodu?
Patio dla domu i ogrodu znajduje się przy Warszawska 3B, 05-820 Piastów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Patio dla domu i ogrodu?
Można skontaktować się z Patio dla domu i ogrodu pod numerem +48 224 624 290
Jak można dotrzeć do Patio dla domu i ogrodu?
Do Patio dla domu i ogrodu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku