Opinie

  1. TheSezary ★★☆☆☆

    na wynos wzięty schabowy po Hawajsku i lipa mega to ciemne mięso nie schab na ponad połowie schabowego no nie ładnie nie ładnie tak oszczędzać i oszukiwać...

  2. Adam Zięba ★☆☆☆☆

    Ten lokal powinien być zamknięty. Warunki sanitarne są fatalne. Ludzie którzy to prowadzą potrafią przygotowywać jedzenie dla delivery a w tym samym czasie imprezują siedząc na ,, wersalce" przy stole z procentami. Gdzieś w tym środowisku czasem przewinie się mały piesek. Odradzam to miejsce ze względu na ten stan. Co do smaku i jakości nie wypowiadam się bo nie jadłem ... może na szczęście :( Lokal był otwarty i byłem w środku. Mam zdjęcia ale nie chcę Państwa dodatkowo masakrować. Wystarczą różne opinie. Bywam tam często jako kurier. Dajcie sobie spokój z biznesem. DNO.

  3. Miko Tiko ★☆☆☆☆

    Pizza tak przypalona że nawet nie czuć sera na niej. Obrzydliwe jak można takie coś wyciągnąć z pieca i komuś dać…

  1. Katarzyna Huza ★★★★☆

    Zamówione z dostawą. Pyszne naleśniki. Obszerne menu, ceny klasyczne. Okej porcję rozmiarowo.

  2. Aksa Aksamit ★★★★★

    Nasz pociąg spóźnił się ponad 3 godziny więc wybraliśmy się coś zjeść. Zostaliśmy po prostu ugoszczeni jak w domu. Miejsce jest bardzo niepozorne ale polecam w 100%. Pizza bardzo smaczna i syta. Jeśli kiedykolwiek na płaszowie będę dłużej czekać na pociąg to chętnie wstąpię na pizzę kolejny raz.

  3. MrKawalko ★★☆☆☆

    Na plus niskie ceny. Poza tym pizza kompletnie bez smaku, składniki najniższej jakości, wyrób seropodobny nie ser na pizzy. Lokal brzydki, ciemny, zapadająca się kostka brukowa przed wejściem i grzyb na scianach :)

  1. kinga siatkowska ★★★★★

    Pizza najlepsza w Krakowie ! Kręcona z sercem ♥️ Bardzo miła i szybka obsługa, wnętrze przytulne i czyste ;) Ceny bardzo przystępne. Odmienione miejsce nie to co dawniej... Przyjdę z wielką przyjemnością ponownie!

  2. Mikołaj Kalwarczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam, zamówienie złożone w okolicach godziny 10:00 z dostawą na 12:45 (najwcześniejsza możliwa pora), po 2 godzinach oczekiwania zostało anulowane (w okolicach 12:10). @odpowiedź na komentarz: Zamówienie złożone przez pyszne, gdzie cały czas wyświetlaliście się jako lokal otwarty. Nie jest to błąd systemu tylko błąd osoby u was za to odpowiedzialnej.

  3. Piotr Suwara ★★★★★

    Bardzo dobry cheeseburger dobre składniki mięso najwyższej jakości miła obsługa można na szybko zjeść przy peronie miłe przytulne miejsce pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 5 Peron Pizza & Bistro?

5 Peron Pizza & Bistro znajduje się przy plac Braci Dudzińskich 2a, Podgórze, 30-556 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do 5 Peron Pizza & Bistro?

Można skontaktować się z 5 Peron Pizza & Bistro pod numerem +48 690 335 006

Jak można dotrzeć do 5 Peron Pizza & Bistro?

Do 5 Peron Pizza & Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements