Nie polecam jedzenie tragiczne Carbonara koło carbonary nie stała sam wygląd odtrąca śmierdziała jak karma dla psa. Sos do pizzy jak ze sklepu kupny
Zdjęcia
Opinie
-
Paulina Latała ★☆☆☆☆
-
Marcin Zabrzanski ★☆☆☆☆
Rzadko wystawiam negatywne opinie. Tak naprawdę to nie wystawiłem żadnej tutaj jeszcze... I bardzo niewiele na innych portalach. Ale to co przydarzyło nam się w tej restauracji było takim pokazem arogancji, złośliwości i złej woli ze strony właścicielki Che Ne Dici, że czuję się w obowiązku w kilku zdaniach ostrzec inne rodziny. Posiłek: przeciętny. Dobre składniki niewykorzystane. Ciasto na akord robione, nie miało czasu odpowiednio wyrosnąć. Zbite, bez smaku, odpowiedniego napowietrzenia i konsystencji.Spaghetti alle vongole utopione w niezredukowanym sosie. Niepotrzebnie, bo owoce morza świeże i smaczne. Sos również dogotował na końcu makaron – nie był al dente co przy tym rodzaju potrawy wymagane. Obsługa: miła, ale chaotyczna i źle przeszkolona. 15 minut oczekiwania na kartę. 15 minut oczekiwania na zebranie zamówienia. 15 minut oczekiwania na napoje przyniesione „na kilka razy”. 25-30 minut oczekiwania na posiłek. Postawa i atmosfera w restaracji: i to jest w tej opinii najważniejsze. Podczas długiego oczekiwania na posiłek czteroletnia córka zaczęła się najzwyczajniej w świecie niecierpliwić. Do pustej butelki po zamówionej wcześniej ice tea zaczęła wrzucać znalezione wcześniej kamyczki, patyki, fragmenty szyszki (byliśmy w Puszczy wcześniej), robiąc bardzo ważną dla niej pracę artystyczną :) Po skończonym posiłku zostaliśmy zatrzymani przez jak się później okazało właścicielkę restauracji i poproszeni o zostawienie butelki.Córka, zmęczona długim dniem i wcześniejszym oczekiwaniem na posiłek zareagowała emocjonalnie i rozpłakała się. Celem uniknięcia dalszej eskalacji w miejscu publicznym (poziom zmęczenia dzieciaków nie pozwalał na szerzej zakrojone działania wychowawcze :) poszedłem porozmawiać i poprosić o wyjątkowe sprzedanie pustej butelki po napoju który wcześniej zamówiliśmy. Nawet nie podarowanie, tylko za zwrotem kaucji sprzedane pustej butelki – rozumiem system kaucyjny i być może sytuacje w której te kaucyjne złotówki w skali dużej restauracji mogą mieć znaczenie. Spotkałem się z wielokrotną odmową, chociaż próbowałem tłumaczyć sytuację na kilka sposobów. Nieprzyjemny ton wypowiedzi i brak jakiegokolwiek logicznego wytłumaczenia podjętych decyzji dopełnił rozgoryczenia. Jedyne co mi przychodzi do głowy to po prostu zła wola. Ostrzegam i wygląda na to, że nie jestem w tym sam – zachęcam do lektury opinii negatywnych (zwłaszcza pisanych przez rodziców dzieci) i aroganckie na nie reakcje. Mogę sobie wyobrazić, że taka może mnie spotkać też teraz, zwłaszcza, że Google nie dopuszcza do dalszej polemiki, ale trudno - podejmę to ryzyko, ważne, żeby komuś pomogło podjąć lepszą decyzję. Nie mogę przejść obojętnie wobec takiej postawy. Można w Niepołomicach i wielu okolicznych miejscowościach bez większego trudu znaleźć miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi, które nie tylko wykażą się zrozumieniem w sytuacjach kryzysowych, ale też do kryzysów nie dopuszczą (nawet nie piszę o udogodnieniach specjalnie dla dzieci, tylko tym co przecież najważniejsze – szybkiej i zorganizowanej obsłudze i kuchni).
-
Renata BS ★★★★☆
Polecam , jest smacznie chociaż nie wszystkie dania trzymają fason. Burgery wyśmienity, pizza super , dania sezonowe różnie raz lepiej raz gorzej. Restauracja posiada spory ogródek oraz sale klimatyzowane. Byłam juz parokrotnie i za kazdym razem dosyć długo czekaliśmy na posiłki. Obsługa ewidentnie nie radzi sobie w weekendy (wzmożony ruch) ze sprawnym przyjęciem zamówienia i jego realizacją. Nawet na napoje czeka się długo. Jednak polecam bo to smaczna opcja na mapie Niepolomic.
-
Dorota Podstada ★★★★★
Trattoria Che Ne Dici to prawdziwie włoska trattoria w sercu Niepołomic — pyszne gnocchi, pizza, makarony, sałatki i przyjazna obsługa tworzą klimat, który zachęca do powrotu. Gościnna atmosfera i autentyczne smaki Italii w zasięgu ręki. Polecam ❤️
-
El DEL ★★★★☆
Dobra pizza, dobre ciasto, sos trochę za bardzo kwasnawy. W lokalu tylko jedna toaleta koedukacyjna. Ceny pizzy przystępne natomiast inne dania drogie.
-
Tomasz C ★★★★★
Obsługa miła i szybka, stara sie. Lokal ma dość dużo miejsc wiec nawet w niedziele w porze obiadowej znalezlismy wolny stolik. Czysto, wystroj troche mało oryginalny (obrazki arbuza czy borówek) raczej mało kojarza sie z Tratorią. Jedzenie smaczne. Napoje: Pepsi 0,2l 9zł woda 0,3l 8zł.
-
Karolina Pomijan- Giza ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre, śmiało można zwrócić uwagę jeśli coś jest np ciut zbyt kwaśne jak w przypadku sosu do kaczki. Obsługa świetna, mimo ogromnego sobotniego ruchu. Pokój zabaw dla dzieci raczej mały, ale utrzymany w dobrym stanie. A grzane prosecco to mistrzostwo świata i okolic ;) Chętnie tu wrócimy!
-
Adrian Dymara ★★★★★
Dzisiaj zjadłem burgera drobiowego w czerwonym curry (32,5zł) i był bardzo smaczny i syty, kurczak idealny, bułka lekko chrupiąca oraz bardzo dobre frytki posypane parmezanem (jak dla mnie mogło być go troszkę więcej). Już któryś raz tutaj jestem i bardzo polecam tą restaurację. Może nie jest najtańsza ale można smacznie zjeść. No i obsługa rewelacja cały czas doglądają gości i są bardzo mili i sympatyczni. Niestety szybko się dorwałem do jedzenia i jest tylko zdjęcie obgryzionego burgera ;D Mam nadzieję że następnym razem również się nie zawiodę.
-
Honorata Koźmińska ★★★★★
Weszliśmy dość zmarznięci, a tu przywitano nas bardzo ciepło :) Przemiła obsługa, sprawnie reagowała na potrzeby klienta. Zamówiliśmy krem pomidorowy z grzankami i gnocchi z kurczakiem wszystko było pyszne. Plusem jest to, że na posiłek nie musieliśmy długo czekać.
-
Malwina Kotowska ★★★★☆
Bardzo miłe miejsce. Sprawna obsługa. Mimo dużej ilości osób zostaliśmy miło i szybko obsłużeni. Pizza była bardzo smaczna. Herbata dobrej jakości. Szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną świeża i smaczna. Na zewnątrz jest dużo miejsc, ale było za zimno ❄ żeby tam usiąść.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Trattoria Che Ne Dici?
Trattoria Che Ne Dici znajduje się przy Rynek 13 A, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Trattoria Che Ne Dici?
Można skontaktować się z Trattoria Che Ne Dici pod numerem +48 501 956 424
Jak można dotrzeć do Trattoria Che Ne Dici?
Do Trattoria Che Ne Dici można dotrzeć, korzystając z poniższego linku