Opinie

  1. Paweł Czyżewski ★★★★★

    Prawie nigdy nie piszę opinii ale teraz nie mam wyboru, bardzo smaczna pizza! Zamówiliśmy 2 małe pizze, które przyjechały bardzo szybko - po 40 min. Ciasto nie jest ani za grube, ani za cienkie, bardzo smaczne. Pizza była idealnie wypieczona, spód pizzy również był idealny - ani surowy ani spalony. Również nie mogę się doczepić do ilości składników ponieważ nie było ich za mało ani za dużo, dzięki czemu pizza nie była biedna ani nie była kopcem kreta, za co należy się pochwała pizzerowi. Pizza nie była tłusta, zapewne dlatego że zamówiłem taką z jedną wędliną (jeśli ktoś czyta komentarz ze pizza jest tłusta, a na niej jest boczek, salami itd. itp. to niech się nie dziwi że tłuszcz z wędlin spłynął na pizze :P). Samej jakości składników nie miałem totalnie nic do zarzucenia, więc na pewno nie są najtańsze. Z pozytywów dodam że doceniam podkładki pod pizze oraz mercedes w pudełku. Zasadniczo totalnie nie mam się do czego przyczepić, jeśli chodzi o nas, to na pewno zamówimy jeszcze raz! Zapomniałem dodać że ceny są bardzo niskie, a jakość jak opisana wyżej.

  2. Monika Niewiadomska ★★★★★

    Magdalenka to dowód na to, że można w Warszawie zjeść coś dobrego w naprawdę niskiej cenie. ;) Zamawiałam obiad z dowozem - dotarł szybko, gorący i pachnący. Grillowana pierś smaczna, soczysta, mięciutka. Dawno nie jadłam tak dobrze przygotowanego mięsa. Sosy fajne, gęste i „treściwe”. Maleńki minusik za opiekane ziemniaczki, które w rzeczywistości są smażonymi na głębokim tłuszczu ćwiartkami. Mimo to bardzo polecam :)

  3. MłotNaNP ★★★☆☆

    Pizza tylko ok. Zamówiłem dwa razy, za pierwszym razem smaczniejsza choć też bez rewelacji, była to duża pizza. Obie dobrze dopieczone od góry, ale od dołu to już w ogóle w najmniejszym stopniu, tak nie powinno być. Średnia którą zamówiłem (30 cm) była dość mała, moim zdaniem mniejsza niż powinna. W smaku trochę bułkowata. Na plus duża ilość składników, czas dostawy zgodnie z tym co powiedział pracownik przez telefon.

  1. MłotNaUPA ★★★☆☆

    Pizza tylko ok. Zamówiłem dwa razy, za pierwszym razem smaczniejsza choć też bez rewelacji, była to duża pizza. Obie dobrze dopieczone od góry, ale od dołu to już w ogóle w najmniejszym stopniu, tak nie powinno być. Średnia którą zamówiłem (30 cm) była dość mała, moim zdaniem mniejsza niż powinna. W smaku trochę bułkowata. Na plus duża ilość składników, czas dostawy zgodnie z tym co powiedział pracownik przez telefon.

  2. Krzysztof Kzysztof ★★★★★

    Zamówiłem pizze w dostawie. Nie wiem od czego aż zacząć.. Przyjechała ciepła, owoce morza na niej jak najbardziej plus. Jalapeno świeże i reszta składników bomba :) Z pewnością zamówię po raz kolejny choć może i odwiedzę Was w lokalu. 5 gwiazdek bez cienia wątpliwości! Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PIZZERIA MAGDALENKA?

PIZZERIA MAGDALENKA znajduje się przy Igańska 30, Praga-Południe, 04-083 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PIZZERIA MAGDALENKA?

Można skontaktować się z PIZZERIA MAGDALENKA pod numerem +48 223 702 910

Jak można dotrzeć do PIZZERIA MAGDALENKA?

Do PIZZERIA MAGDALENKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements