Bardzo dziekuje za świetną pizze Zbója, tu ukłon do Pani Klaudii. Przekonałem się po wiecznym zamawianiu peperoni, że da sie zjesc jeszcze lepiej. Smak super, dodatki i ser świetnie dobrane w proporcjach. Napewno wrócę na kolejną i polecę znajomym. Pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Kacper Pawlowski ★★★★★
-
Antoni Aksamitowski ★☆☆☆☆
Pizza po pierwsze przypalona jakaś tłusta i wogóle mdła A już nie wspomnę o dostawie Zamówiłem pizze o 21 a teraz jest godzina 1:38 i jeszcze nic nie przyjechało Dzwoniłem tam to pani mi powiedziała że jeszcze muszę pół godziny zaczekać bo nie ma tylko mnie na głowie Porażka
-
Perla Chmiel ★★★★★
Świetna pizza, do której chętnie wracam regularnie! Ciasto zawsze idealnie wypieczone, składniki świeże. Obsługa miła i sprawna, a klimat zachęca, żeby zostać na dłużej. Zdecydowanie polecam każdemu miłośnikowi dobrej pizzy!
-
M M ★★★★★
Jako jedyni przywiezli nam pizzę 11 km i to w środku nocy, bez najmniejszego problemu, do tego szybko bo w zaledwie 30 minut, do tego smaczna i cienkie ciasto. Miła i sympatyczna obsługa przez Polaków:) Z pewnością wrócimy jeszcze nie raz.
-
Hubert Adamiak ★★★★★
Super Trzymajcie tak dalej 4 raz zamawiam u was pizze i jest perfek polecam innym i trzymajcie poziom tak dalej.
-
Fedir Rococo ★☆☆☆☆
Sama jestem pizzerem w restauracji włoskiej i powiem że zamówiena pizza - jest całkowita porażka - przypalona mozzarella, gumowata konsystencja i sama pizza absolutnie nie jest smaczna. Dostawa przez Uber Eats mała być realizowana kurierem restauracji za 40-60 minut od momentu złożenia zamówienia, a czekałam na to arcydzieło 80 minut, ponieważ od restauracji do mego domu dojazd autem trwa 10 minut. 80 minut ja czekałam na dwie całkowito nie smaczne pizze:D Nie polecam nikomu, nigdy i pry żadnych okolicznościach.
-
Paczka Chusteczek ★★★★★
Miałem wątpliwości co do opinii i nie taki diabeł straszny jak go malują. Pizza przyjechała w godzinę tak jak mi powiedziano, ciepła, nie mam żadnych zastrzeżeń. Dostałem sos czosnkowy gratis po tym jak jeden kupiłem. Polecam
-
Marta Borkowska ★★★★★
Bardzo smaczna, świeża ciepła pizza, przemiły kierowca, czas oczekiwania krótszy niż przy zamawianiu, uczciwe składniki dobrej jakości. Same plusy. Polecam. Cena odpowiednia do jakości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Po Zachodzie Marciniaka?
Pizza Po Zachodzie Marciniaka znajduje się przy Floriana Marciniaka 15, Wawer, 04-682 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Po Zachodzie Marciniaka?
Można skontaktować się z Pizza Po Zachodzie Marciniaka pod numerem +48 507 950 580
Jak można dotrzeć do Pizza Po Zachodzie Marciniaka?
Do Pizza Po Zachodzie Marciniaka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku