Bardzo dobra pizza i risotto. Moze mogła by być delikatnie mniej przypalona od spodu bo już było czuć lekką gorzkość. Składniki bardzo dobrej jakosci. Niesty gwiazdka mniej za to że woda w lokalu nie jest podawana za darmo. Woda w cenie 10 zł jest przynoszona w otwartej butelce i jak mi powiedziano pochodzi z filtra... płatna kranówka jest przeze mnie nie do zaakceptowania. Już w tańszych restauracjach dostaje się wodę na start a czasami nawet jakieś poczekadełko np. oliwki.
Zdjęcia
Opinie
-
Kaju Kaju ★★★★☆
-
Mar 2606 ★★☆☆☆
Zamówiliśmy jedzenie z dostawą do domu. Sałatka, pizza oraz danie dla dzieci. Sałatka.. Jak za 40 zł? Bardzo mała garść rukoli , 3 pomidorki, 3 plasterki pomarańczy i burratta. Naggetsy - frytki były napewno podgrzewane, nie do zjedzenia. W pizzy krewetki przekrojone na pół. Dodaje zdjęcia.
-
Aleksandra Muszyńska ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy dwie pizze i focaccie w dostawie. O ile pizze były zjadliwe to focaccia była wyschniętym plackiem pizzy na którym można sobie było połamać zęby. A miała być dla dziecka. Rozczarowanie
-
Iwona Łopata ★★★★★
Przyszłyśmy przypadkiem bez sprawdzania opinii, ze względu na bliskość kina samochodowego, ale udało sie strzelić w dziesiątkę ✨️ pyszne pizza i lemoniada! Przyjemny ogródek, elegancko, ale bez przesady. Następnym razem spróbujemy innych dań:)
-
Philip Philip ★★★☆☆
Od lat odwiedzamy to miejsce i z reguły wszystko było OK. Dziś był niewypał, niestety. Zupa stracciatella - bardzo dobra, ale dwie różne pizze - słabe, niesmaczne, bez wyrazu. Najsłabsza zaś była deska owoców morza, w panierce - mimo, że minęło kilka godzin od opuszczenia lokalu, jedzenie wciąż w trzewiach daje niemiło znać o sobie, resztę sobie dopowiedzcie. Deser: tiramisu - cóż, jakby to ująć - kwestia gustu, ale nie jest to klasyczne tiramisu, lecz produkt kreatywności kucharza i do oryginału brakuje mu sporo. Może mieli słaby dzień, każdemu może zdarzyć się, jednak dziś na więcej niż "3" nie możemy ocenić...
-
Marlena K. ★★★★★
Fantastyczna włoska kuchnia w najlepszym wydaniu. Bardzo dobre włoskie dania robione na bazie włoskich produktów. Jest to moja ulubiona włoska restauracja w Warszawie. Do tego wspaniała obsługa! Polecam.
-
Anna Pieniak ★★★★★
Ładny wystrój,lokal przytulny,ceny umiarkowane. Pyszne ciastko czekoladowe z płynną czekoladą,dobre gnocci i pizza,carbonara zrobiona na zamówienie bez owoców morza,ta z karty akurat wyszła mdła,mało przyprawiona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Capri Restauracja Włoska Pizza?
Capri Restauracja Włoska Pizza znajduje się przy Żegańska 21, Wawer, 04-713 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Capri Restauracja Włoska Pizza?
Można skontaktować się z Capri Restauracja Włoska Pizza pod numerem +48 535 805 805
Jak można dotrzeć do Capri Restauracja Włoska Pizza?
Do Capri Restauracja Włoska Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku