Opinie

  1. Kaju Kaju ★★★★☆

    Bardzo dobra pizza i risotto. Moze mogła by być delikatnie mniej przypalona od spodu bo już było czuć lekką gorzkość. Składniki bardzo dobrej jakosci. Niesty gwiazdka mniej za to że woda w lokalu nie jest podawana za darmo. Woda w cenie 10 zł jest przynoszona w otwartej butelce i jak mi powiedziano pochodzi z filtra... płatna kranówka jest przeze mnie nie do zaakceptowania. Już w tańszych restauracjach dostaje się wodę na start a czasami nawet jakieś poczekadełko np. oliwki.

  2. Mar 2606 ★★☆☆☆

    Zamówiliśmy jedzenie z dostawą do domu. Sałatka, pizza oraz danie dla dzieci. Sałatka.. Jak za 40 zł? Bardzo mała garść rukoli , 3 pomidorki, 3 plasterki pomarańczy i burratta. Naggetsy - frytki były napewno podgrzewane, nie do zjedzenia. W pizzy krewetki przekrojone na pół. Dodaje zdjęcia.

  3. Aleksandra Muszyńska ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy dwie pizze i focaccie w dostawie. O ile pizze były zjadliwe to focaccia była wyschniętym plackiem pizzy na którym można sobie było połamać zęby. A miała być dla dziecka. Rozczarowanie

  1. Iwona Łopata ★★★★★

    Przyszłyśmy przypadkiem bez sprawdzania opinii, ze względu na bliskość kina samochodowego, ale udało sie strzelić w dziesiątkę ✨️ pyszne pizza i lemoniada! Przyjemny ogródek, elegancko, ale bez przesady. Następnym razem spróbujemy innych dań:)

  2. Philip Philip ★★★☆☆

    Od lat odwiedzamy to miejsce i z reguły wszystko było OK. Dziś był niewypał, niestety. Zupa stracciatella - bardzo dobra, ale dwie różne pizze - słabe, niesmaczne, bez wyrazu. Najsłabsza zaś była deska owoców morza, w panierce - mimo, że minęło kilka godzin od opuszczenia lokalu, jedzenie wciąż w trzewiach daje niemiło znać o sobie, resztę sobie dopowiedzcie. Deser: tiramisu - cóż, jakby to ująć - kwestia gustu, ale nie jest to klasyczne tiramisu, lecz produkt kreatywności kucharza i do oryginału brakuje mu sporo. Może mieli słaby dzień, każdemu może zdarzyć się, jednak dziś na więcej niż "3" nie możemy ocenić...

  3. Marlena K. ★★★★★

    Fantastyczna włoska kuchnia w najlepszym wydaniu. Bardzo dobre włoskie dania robione na bazie włoskich produktów. Jest to moja ulubiona włoska restauracja w Warszawie. Do tego wspaniała obsługa! Polecam.

  1. Anna Pieniak ★★★★★

    Ładny wystrój,lokal przytulny,ceny umiarkowane. Pyszne ciastko czekoladowe z płynną czekoladą,dobre gnocci i pizza,carbonara zrobiona na zamówienie bez owoców morza,ta z karty akurat wyszła mdła,mało przyprawiona.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Capri Restauracja Włoska Pizza?

Capri Restauracja Włoska Pizza znajduje się przy Żegańska 21, Wawer, 04-713 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Capri Restauracja Włoska Pizza?

Można skontaktować się z Capri Restauracja Włoska Pizza pod numerem +48 535 805 805

Jak można dotrzeć do Capri Restauracja Włoska Pizza?

Do Capri Restauracja Włoska Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements