Zamówiliśmy telefonicznie pizzę pół na pół (hawajska i pepperoni, 60cm) wyglądała dobrze, smakowała okej. Czuć było gorszą jakość sera, natomiast po zjedzeniu rozchorowaliśmy się. Od tygodni mamy problemy jelitowe, wymioty itp. Już nie pierwszy raz mieliśmy problemy zdrowotne po zjedzeniu pizzy, ale daliśmy kolejną i ostatnią niestety szansę. Liczymy na zmianę jakości pizzy. Firma zarzeka się, że jakość jest świetna, ale widzę po opiniach, że nie jesteśmy jedynym przypadkiem rozchorowania się po tej pizzy.
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Nowińska ★☆☆☆☆
-
Patrycja Solińska ★★★★★
Zamawiałam wczoraj na imprezę urodzinową na wybraną godzinę . Wszystko było dostarczone na czas , pizza dotarła ciepła i pyszna. Zamawiałam pierwszy raz i na pewno wrócę jeszcze. Pozdrawiam cały zespół ✌️
-
Julia Małachwiejczyk ★★☆☆☆
Niestety pizza niedopieczona z surowym ciastem. Pieczarki stare. Sos na pizzy średni. Generalnie nic specjalnego. Pizza tutaj się popsuła. Kiedyś była smaczna, a teraz mega średniawka. Nie polecam…
-
Rafał O ★☆☆☆☆
Dostarczone jedzenie częściowo niezdatne do spożycia. Rollsy serowe niedopieczone, z drożdżowym nadzieniem :) Czas oczekiwania na zamówienie złożone na aplikacji PNW przekracza przedstawiony czas realizacji. Oczekiwanie na zamówienie ok 2 godziny. Dostarczone jedzenie ledwo ciepłe. Czas się pożegnać.
-
Karolina B ★☆☆☆☆
Serdecznie nie polecam. Zamówienie przyszło po 2,5h. Pizza była zimna i cała spalona od spodu. Smaku nie mogę ocenić bo jedyne co czułam to węgiel. Nie do zjedzenia. 75 zł wydane w błoto.
-
Klaudia Nadia ★☆☆☆☆
Już kiedyś jadłam pizzę z tego lokalu i była pyszna, dlatego nie zerkałam na opinie tutaj, ale dzisiejsze zamówienie raczej będzie ostatnim. Zamówiłam pizzę serową, najprostszą z menu. Czekałam na nią ponad 2 godziny - choć to jestem w stanie zrozumieć, na stronie miałam podany mniej więcej taki czas. A mieszkam dosłownie 5 minut piechotą od lokalu. Mimo tego pizza przyjechała praktycznie zimna (!), spalona na brzegach, o serze na pizzy nie wspominając. Chętnie zareklamowałabym ją w normalny sposób, ale nie widzi mi się czekać kolejne dwie godziny na dostawę
-
Ola ★★☆☆☆
Pizza zjadliwa Ale kiedyś lepsza, za to dostawa beznadziejna, pizze dostałam tym razem cała rozwaloną, zrobiła się jedna wielka klucha z tego co pogorszyło smak zdecydowanie bardziej. Jakość zamówienia do ceny nieadekwatna.
-
Filip Joniuk ★☆☆☆☆
Po przeczytaniu ostatnich opinii również postanowiłem się podzielić swoja. Od początku, czas oczekiwanie na pizzę sztuk 1 (słownie jeden) w teorii miał wynosić 90 min finalnie potrwało to dwie godziny. Dostawca zasadniczo ma w poważaniu zasady higieny wykładając zamówienie na podłogę klatki schodowej Jakość dania dużo niższa niż zwykle, a sposób pokrojenia pizzy to sobie możecie sami ocenić na załączanym zdjęciu xD
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizza Na Wypasie?
Pizza Na Wypasie znajduje się przy Aleja Stanów Zjednoczonych 69, Praga-Południe, 04-028 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizza Na Wypasie?
Można skontaktować się z Pizza Na Wypasie pod numerem +48 797 898 333
Jak można dotrzeć do Pizza Na Wypasie?
Do Pizza Na Wypasie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku