Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
“Fantastyc,na obsługa Pan bardzo miły i sympatyczny zna się na swojej pracy szybko ja wykonuje i dokładnie :-)”
Znaleziono 12 wyników
“Fantastyc,na obsługa Pan bardzo miły i sympatyczny zna się na swojej pracy szybko ja wykonuje i dokładnie :-)”
“Jestem mega zadowolony.Nikt oprócz tego warsztatu nie chciał robić naprawy mojego silnika.Chłopaki ogarnęli temat bardzo szybko i nawet udzielili gwarancję na swoją robotę.Gdyby każdy warsztat tak uczciwie podchodził do spraw,to żyłoby się Nam wszystkim lepiej”
“Szybko i fachowo dokonali przeglądu przed zakupem samochodu. Dzięki nim nie zainwestowałem ciężko oszczędzanych pieniądzy na auto w które musiałbym włożyć drugie tyle kwoty na naprawy.”
“Warsztat naprawdę klasowy. Serwis/przegląd wykonany starannie. Wszystko omówione w tracie i po pracy. Ceny rozsądne i warto zapłacić jeżeli chcemy mieć zadbany samochód. Na kolejny duży serwis samochodu wrócę tylko do Vag MASTER Garage, nie ma co do tego żadnych wątpliwości, mimo konieczności podróży pociągiem 1,5h. Szczerze polecam i pozdrawiam.”
“Zawsze profesjonalnie i solidnie , do obsługi diesla - lepszego nie ma:) Ciężkie tematy to specjalność zakładu :)”
“Polecam! Jak zawsze personel pomocny i miły ☺️”
“Profesjonalna i szybka obsługa. Diagnosta rzeczowo tłumaczy wszystko, bez problemów i zbędnego czekania. Dogodna lokalizacja i godziny otwarcia. Zdecydowanie polecam na przegląd w Świdnicy!”
“Polecam stację kontroli pojazdów, a właściwie pracujących tam fachowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu okresowy przegląd auta, to przyjemność. :)”
“Pełny profesjonalizm od rozmowy telefonicznej po odbiór już gotowego auta, polecam!”
“Miła I fachowa obsługa, duży wybór asortymentu motoryzacyjnego, jeśli coś potrzebujesz do auta napewno pomogą.”
“Polecam Pitstop Serwis! Profesjonalizm i klasa na najwyższym poziomie. Od samego początku czuć, że samochód trafia w dobre ręce – zespół daje pełne poczucie bezpieczeństwa, a wszystko odbywa się sprawnie i rzetelnie. Pani Magda, to osoba niezwykle życzliwa i zaangażowana – podobnie jak cały zespół, który działa szybko, skutecznie i z uśmiechem. Widać, że tu naprawdę liczy się klient i jakość usług. Zdecydowanie miejsce godne zaufania. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka solidnego serwisu samochodowego.”