Przegląd katalogu
- 672 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 60% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 672 wyników
Przeglądaj therapist w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 672 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 10,082 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera therapist z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Oborniki Śląskie i innych.
“Drodzy Państwo z pełną odpowiedzialnościa informuję ze wizyta u Michała sie zdecydowanie opłaca i jeśli ktoś się jeszcze waha to błąd. Po dwóch wizytach problem z plecami został delikatnie mówiąc wyeliminowany. Bardzo polecam to miejsce i tego Pana.”
“W instytucie można liczyć na pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w trosce o jak najlepszą obsługę pacjentów. W szczególności polecam skorzystanie z usług Michała Chmielewskiego oraz Wojciecha Wójcińskiego.”
“Bardzo polecam terapię w ActiveMind. To niezwykle empatyczna, ciepła i profesjonalna osoba, która tworzy bezpieczną przestrzeń do rozmowy i pracy nad sobą. Dzięki jej wsparciu udało mi się lepiej zrozumieć swoje emocje i schematy myślowe, a także znaleźć skuteczne sposoby radzenia sobie z trudnościami. Każda sesja to wartościowy czas, który pozwala spojrzeć na siebie i swoje życie z nowej perspektywy. Z całego serca polecam”
“Bardzo dobrze wykonany masaż, pani nie mówi po polsku, intuicyjnie wyczuła na jakim miejscu musi się skupić. Przestało boleć, ciało zrelaksowane. Mega wrażenie, polecam. Recepcja godna pochwały, bardzo miła i profesjonalna ♥️”
“Bardzo dziękuję Pani Kamili za miłe i profesjonalne podejście. Serdecznie z zaangażowaniem i wiedzą pomogła mojemu synowi dobierając odpowiednie wkladki ortopedyczne, rehabilitujac jego stopy i poprawiając jego komfort chodzenia. Z czystym sumieniem polecam Fizjobobath i Panią Kamilę. Dziękuję z całego serca:)”
“Bardzo polecam Panią Anię, dzięki jej pomocy odzyskałam pewność siebie, nauczyłam się asertywności, przestałam obwiniać się za wszystko i przekierowałam myśli w pozytywną stronę. Wzięłam życie w swoje ręce i jestem szczęśliwa :)”
“Bardzo polecam Psychomedic we Wrocławiu. Miałam już wcześniej konsultację psychiatryczną w innym miejscu, która nie była dla mnie dobrym doświadczeniem, dlatego bardzo stresowałam się wizytą tutaj. Pani Kamila, u której byłam na konsultacji, okazała się niezwykle sympatyczna i ciepła — naprawdę czułam od niej pozytywną energię. Co najważniejsze, uważnie mnie wysłuchała. Panie na infolinii również były bardzo miłe i wyrozumiałe. Polecam :))”
“Pani Magdalena to profesjonalistka z powołania. Potrafi słuchać bez oceniania i naprowadzić na właściwe rozwiązania. Po każdej wizycie czuję ulgę i spokój wewnętrzny.”
“Duże zaskoczenie. Bardzo kompetentni diagności oraz cudowny personel. Polecam z całego serca, miejsce przyjazne dzieciom.”
“Wspaniała, profesjonalna, życzliwa,rzetelna osoba z wyczuciem - Pani Paulina Stacherska. Moje dziecko uwielbiało spotkania z Panią Pauliną a w spokojnej, bezpiecznej atmosferze widać super efekty pracy. Moje dziecko z przyjemnością wróci na terapię,co jest zasługą Pani Pauliny a dobra współpraca jest podstawą efektywności terapii. Dziękujemy za wzorową współpracę!”
“Obsługa była bardzo miła i uważna. Zabieg przebiegł komfortowo i bez pośpiechu. Efekt spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona.”
“Bardzo polecam! Jedna z moich ulubionych masażowni na terenie Wrocławia :)”
“Moja historia zaczęła się od zainteresowania zdrowym odżywianiem. Z czasem pasja przerodziła się w obsesyjne kontrolowanie nawyków żywieniowych. Postanowiłam pójść do specjalisty, który pomoże mi zrozumieć mój problem. Idąc do Klaudii Tyki nie sądziłam, że trafię na osobę, która będzie tak wyrozumiała i empatyczna. Na terapii otwieram się na poznanie siebie, odkrywając, co jest ukryte w mojej podświadomości. Uczę się jak radzić sobie z kompulsywnymi myślami. Klaudia na terapii tworzy przestrzeń do bycia sobą i pomaga budować swoją pewność siebie. Już po kilku miesiącach zauważyłam w sobie zmianę w podejściu do jedzenia. Zaczęłam doceniać chwile spędzane z bliskimi zamiast skupiać się na rzeczach, które odciągają mnie od tego, co naprawdę daje mi radość. Zrozumiałam też, że by być szczęśliwym trzeba pokochać siebie i nie pozwolić, by ludzie i stereotypy obniżały naszą samoocenę. Polecam wizytę u Klaudii, by pomóc sobie przywrócić radość życia i pogłębić świadomość własnego umysłu.”
“Bardzo dobra poradnia. Fachowe i konkretne podejście lekarzy. Szczególnie profesjonalna opieka dr Maciejaka. Polecam!”
“Trafiliśmy do Espiro z polecenia, z 6-tygodniowym maluchem z ogromnymi problemami z karmieniem, uspokojeniem dziecka, po przejściach okołoporodowych. Z ręką na sercu stwierdzam, że było to o 6 tygodni za późno. Zanim skonsultowaliśmy syna u Pani Joanny Stańczak-Urbańskiej szukaliśmy pomocy w kilkunastu miejscach: u neonatologa, CDL, położnych, itd. z przeróżnymi diagnozami co do przyczyny problemu, z bagażem nieprzespanych nocy za sobą. Dopiero Pani Joanna nas po prostu wysłuchała, ze spokojem zdiagnozowała, pokierowała gdzie trzeba i już w ciągu 2 dni odczuliśmy pierwszą, ale wyraźną poprawę w zachowaniu synka i odzyskaliśmy wiarę w lepsze spanie. Co najważniejsze - uratowaliśmy kp! Zalecone ćwiczenia czy przez Panią Joannę, czy przez Panią Marię (fizjoterapeuta w Espiro, którą też polecamy) nigdy nie były źle ocenione przez innych specjalistów, z którymi pracujemy do dziś z Maluchem ze względu na diagnozę. Co muszę dodać - Pani Joanna jako pierwsza zwróciła uwagę nie tylko na malucha, ale na moją kondycję fizyczną i psychiczną jako matki. Dziś Maluch ma kilka miesięcy, nadal współpracujemy z Espiro, 'idziemy do przodu', nie mamy problemów np.z rozszerzaniem diety i czujemy, że po prostu jesteśmy w dobrych rękach. W skrócie - polecam każdej Mamie, która ma trudności z karmieniem lub wątpliwości co do rozwoju dziecka.”
“W tym miejscu profesjonalizm można spotkać już od recepcji. Bardzo sympatyczna młoda osoba, pomocna i życzliwa. Pozytywnie wpłynęło to na moje doświadczenie już od stawienia pierwszych kroków w przychodni. Lekarz Pan Łukasz delikatnie podchodził do spotkania, cały stres minął w pierwszych minutach rozmowy, czułem się bardzo zaopiekowany. Placówka godna polecenia!”
“Pierwszy raz w życiu wzięłam udział w tak niezwykłym wydarzeniu ( warsztatach MOC KOBIETY) Dla mnie ogrom wiedzy, ogrom nowych doznań, niesamowitych rozmów i wielu wglądów. Dzięki mocy Izy wróciłam przepełniona jej energią, obudzona w swoim ciele, oraz gotowa do wyjścia wreszcie z kokonu motyla w którym utknęłam na większość swojego życia nie wiedząc, że można inaczej..myślałam wcześniej, ze to co jest jest już ok... teraz wiem, że można więcej, można pełniej i piękniej..a ja już teraz się na to OTWORZYLAM.”
“Człowiek który postawił mnie na nogi i Super zmienił moje życie. Pięć gwiazdek to za mało.”
“Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrany masaż, miła atmosfera. Polecam!!!”
“Polecam Panią Agnieszkę Niechcial- fizjoterapia, terapia SI. Zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Rewelacyjny kontakt z dzieckiem I współpraca z rodzicami, jasne komunikaty, dużo przekazanej wiedzy i ćwiczeń. Mój synek w terapii u Pani Agnieszki od 4 lat. Same sukcesy rozwojowe choć początkowe diagnozy były bardzo pesistyczne dziś synek dogonił rówieśników. Dziękujemy”
“Masaż San Bao Zuzy jest precyzyjny, świadomy, robiony z flowem. Uspokoiłem głowę, odpocząłem i rozluźniłem ciało. Czego chcieć więcej.”
“Polecam panią Beatę jako psychologa od badań psychologicznych dla kierowców. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i pozawerbalne umiejętności wychwytywania problemów interesanta. Osoba z wielkim sercem oraz indywidualnym podejściem do sprawy. Pozdrawiam serdecznie”
“Wszytko OK! Profesjonalne i całościowe podejście!”
“Ogromna wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie!”
“Kompetentna, fachową, empatyczna. Oby wszyscy psychologowie byli tacy”
“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Olgą. Świetna specjalistka ale też ciepła osoba, którą polubił mój synek. To początek Naszej drogi, ale czuję, że jesteśmy dobrze zaopiekowani. Polecam!”
“Pani Ewa ma wspaniałe podejście do dzieci i młodzieży .Dzieci otwierają się i nawiązują kontakt z.p.Ewą bez większych oporów.Zawsze z uwagą wysłucha zarówno rodzica jak i młodego pacjenta.Trafnie stawia diagnozę oraz potrafi wskazać kolejne ścieżki terapii jeśli są takie potrzebne. Polecamy czystym sumieniem . Rzetelna pomoc i fach .”