TRE FONTI
“Ludzie w tej pizzeri przemili, przystawka - carpaccio di polpo - bardzo dobra, ale wiem, że będzie lepsza ;). Pizza bardzo pyszna i deser słodki smak czyli dobra :). Herbata sezonowa robi efekt wow”
Znaleziono 4 wyników
“Ludzie w tej pizzeri przemili, przystawka - carpaccio di polpo - bardzo dobra, ale wiem, że będzie lepsza ;). Pizza bardzo pyszna i deser słodki smak czyli dobra :). Herbata sezonowa robi efekt wow”
“Jak dla mnie bardzo dobra pizza, godna polecenia.”
“Bardzo, ale to bardzo smaczna, prawdziwa pizza. Nie przypominam sobie kiedy poprzednio zjadłem brzegi placka i to z takim smakiem, ale ciasto było po prostu pyszne, a całokształt wręcz idealny. To miejsce przywróciło mi wiarę w to, że pizza może smakować. Jedyne, czego mi do dziś brakuje to zapewnienie, że tak będzie tu zawsze :) Polecam każdemu.”