Przegląd katalogu
- 4,421 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 4421 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,421 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,217,806 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Wrocław, Oława, Oleśnica, Bielany Wrocławskie, Świdnica i innych.
“Bardzo dobre jedzenie. Po godzinie 20 jest 50 procent znizki, a jedzenie smakuje tak samo dobrze jak o godzinie chociażby 14.”
“Subway magnolia to restauracja, która oferuje możliwość spersonalizowanego zamówienia, świeże składniki, szeroki wybór i dobrej jakości posiłki. Obsługa jest przyjazna, a ceny są przystępne. Jeśli szukasz zdrowego, smacznego i spersonalizowanego posiłku, Subway jest świetnym wyborem.”
“W dniu dzisiejszym złożyłam zamówienie, przy którym po upływie wskazanego czasu pojawiła się informacja, że zostało ono dostarczone, co nie bylo prawdą. Zamówienie nigdy do mnie nie dotarło. Próby kontaktu telefonicznego - dramat. Ponad 20 minut oczekiwania. Przy kolejnej próbie Pani powiedziała, że zamówienie jest opóźnione, w związku z czym może mnie przekierować do działu reklamacji, który podejmie próbę kontaktu z kierowcą, a informacja o dostarczeniu jest wysyłana automatycznie i nie jest rzetelna. Po raz kolejny zaproponowała kontakt z działem reklamacji. Poprosiłam o anulowanie zamówienia (zwrot środków do dwóch tygodni). Infolinia - niespójna w przekazywanych informacjach, raczej mało pomocna. Po około 5 min oddzwoniła do mnie bezpośrednio Pani z Pizzy Hut przy Horbaczewskiego z informacją, że u nich widoczna jest informacja o dostarczeniu zamówienia. Powtórzyłam, że cały czas jestem w domu i nikt się nie pojawił. Pani powiedziała, że dostawca był z firmy zewnętrznej i najpewniej ukradł zamówienie... Pani bardzo sympatyczna, przeprosiła mimo, że cała sytuacja nie była jej winą, zaproponowała ponowny dowóz zamówienia, pozostała w kontakcie telefonicznym i zgodnie z obietnicą, chwilę później dostarczono mi nowe, ciepłe zamówienie w ekspresowym tempie. Mimo ogólnie nieprzyjemne sytuacji, podejście i kontakt ze strony Pani z Horbaczewskiego bardzo na plus!”
“Z zewnątrz nic nie zapowiada, że w środku kryje się bardzo przyzwoita karczma, może mniej z wystroju ale smak tam dominuje a o to głównie chodzi :) Wchodźcie pewnie do środka, jedzenie bardzo smaczne, wielkie porcje dla nawet największych głodomorów, smaki domowej kuchni, świeżo i szybko podane. Bardzo miła obsługa- opinie które czytałem, sprawdziły się więc dodaję i swoją "pieczątkę" :) Polecam”
“Byłam z całą rodziną 2 lata lemu w sierpniu 2023. Super wygodne miejsce. Czysto, wyposażenie na piątkę z plusem.”
“Przepyszne wypieki, aż ciężko powiedzieć co było najsmaczniejsze! Bardzo dobra kawa, przemiła obsługa, super klimat ☺️ Koniecznie trzeba się zatrzymać, oby więcej takich miejsc!”
“Ogromne podziękowania dla Marty i Filipa za magiczny czas w "Dwóch Brzozach". Wasz dom w sercu Pogórza Izerskiego to prawdziwa oaza spokoju, pełna harmonii, ciepła i dobrych ludzi. Niezapomniane widoki, cisza, spokój i fantastyczne wegetariańskie smaki, które pozostają w pamięci i na podniebienia na długo. Dziękujemy za gościnę, rozmowy i przestrzeń do bycia naprawdę "tu i teraz". Chce się wracać...”
“Nasz pierwszy dzień w Karkonoszach. Podczas wieczornego spaceru wybór padł na niepozorną budkę. Zapiekanka top, obsługa jeszcze lepsza. Wrócimy napewno bo kilka dni tu będziemy:)”
“Korzystaliśmy w długi listopadowy weekend z restauracji znajdującej się w obiekcie. Rozmowa telefoniczna jak się domyśliliśmy z właścicielem zrobiła pierwsze duże pozytywne wrażenie: wielkie zaangażowanie w rozmowę - więc poczuliśmy że to będzie dobre miejsce na obiad. Pani obsługująca nas bardzo miła :) Po złożeniu zamówienia przyniosła czekadełko - smalczyk z ogóreczkami i pieczywem a dzieciom orzeszki :) Bardzo miły gest na wstępie, który bardzo się docenia i zapamiętuje. Chwilę później dzieci skierowała do sali zabaw znajdującej się na piętrze gdzie grały w bilard, piłkarzyki lub korzystały z innych zabawek :) Później przyszedł czas na obiad :) Było pysznie :) Talerze dzieci zrobiły się puste w chwilę :) Nasze również. Wszystko bardzo smaczne. Bardzo polecamy to miejsce :) Gdybyśmy mieszkali bliżej bylibyśmy częściej... :)”
“Nie mogę uwierzyć, że ta pizzeria w Przewornie była tak blisko, a trafiłem do niej dopiero teraz! Totalne zaskoczenie tylko w pozytywnym sensie. Klimat miejsca świetny, obsługa sympatyczna, a jedzenie… Pizza jest naprawdę pyszna , świetne ciasto, składniki świeże i dobrze dobrane, a całość smakuje jak robiona z sercem. Ale prawdziwy nokaut smakowy to była dla mnie Piegata z szarpaną wieprzowiną to moje nowe ulubione danie :) Byłem serio zszokowany jej smakiem ,rewelacyjnie doprawiona, mięso rozpływające się w ustach, wszystko idealnie skomponowane. Cieszę się, że takie miejsce powstało tak blisko mnie , człowiek tyle czasu jeździł po pizzę do miasta a najlepsza była obok w Przewornie , to dopiero odkrycie ! Życzę sobie jak i właścicielom, żeby ta pizzeria działała jak najdłużej i dalej karmiła dobrą kuchnią. Będę wracał i już polecam każdemu !”
“Bardzo ciekawe miejsce na kulinarnej mapie Szklarskiej Poręby, mamy tutaj możliwość zjeść dobrej jakości dania z grilla w rozsądnych cenach i dużych porcjach. Dania robione są na zamówienie, w związku z czym czas oczekiwania wynosi ok 20-30 min, jednak dzięki temu mamy pewność że są one świeże i soczyste. Podsumowując; jest to godna polecenia alternatywa dla ogólnego dziadostwa i drożyzny Szklarskiej Poręby, czuć tu klimat i pasję właścicieli. Polecam wpaść i przekonać się samemu!!!”
“Świetne miejsce na szybki i pyszny posiłek! Zapiekanki i tosty są naprawdę rewelacyjne – chrupiące, świeże i solidnie przygotowane. Czuć, że składniki są dobrej jakości. Obsługa miła i uśmiechnięta, a ceny bardzo przystępne. Super opcja zarówno na szybki lunch, jak i wieczorną przekąskę. Na pewno będę wracać!”
“Absolutnie najlepsze podpłomyki jakie jadłem.”
“Pyszne zapiekanki, bułka świeża, ser idealnie zapieczony, pieczarki smaczne, szynka super w smaku, razem z sosami i prażoną cebulką tworzy się naprawdę dobra zapiekanka. Hot dog bardzo dobry bogaty w składniki. Frytki z batatów również bardzo dobre. Ceny jak za tak dobre jedzenie są naprawdę niskie. Polecam! :)”
“Super gofry, przepyszna zapiekanka i herbata zimowa ze świeżymi przyprawami - można wypić kakao z bitą śmietaną (na prośbę) i duża ilość dobrych frytek - polecam! Można usiąść na krzesełkach lub leżaczkach, blisko stok i przemiły młody pan na obsłudze ;)”
“nieprawdopodobne jedzenie. gwarantuje że takich pyszności nikt nigdy wcześniej nie jadł. niesamowite przeżycie dla kubków smakowych. polecam z całego serca.”
“Absolutnie fantastyczne! Klimat, atrakcje, jedzenie, wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach z dbałością o jakość. Duży plus za regionalne, ekologiczne produkty i własne wyroby :)”
“Świetne miejsce. Bardzo dobra pizza. Przemili właściciele. Gorąco polecam.”
“Krzysztof i Barbara ZGR. Smacznie, inaczej niż wszędzie. Kluchy z szarpaną wieprzowiną pyszne. Klimat i obsługa super. ⭐⭐⭐⭐⭐. Restauracja nie jest widoczna z drogi. Polecam miejsce na odpoczynek w podróży. Dwie osoby 80 zł Smacznie czysto. Kurtkie menu to ich atut.”
“Świetne miejsce i obsługa. Najważniejsze!!!! Uwaga!!!! Bardzo smaczna pizza, godne polecenia i gwiazdek Michelin. Niebo w gębie i do tego w Gębicach.”
“Fantastyczne miejsce i niesamowita atmosfera. Widać że właścicielka wkłada 4/4 czyli całe swoje serce w to miejsce. Doskonała kawa, pyszne desery oraz przyjemny wystrój. Doskonałe miejsce na szybką kawę albo spotkanie z przyjaciółmi.”
“Wszystkie pasty orzechowe mają wyjątkowy, aksamitny smak. Są świeżutkie! Sam zakup, obsługa i wysyłka na wysokim poziomie. W przesyłce dodatkowe niespodzianki co było bardzo miłym zaskoczeniem :) Dziękuję!”
“Rewelacja! Przemiła obsługa. Wspaniałe domowe jedzonko, ciasta i… zaskakująco niskie ceny. Wpadłem z bomby i za dwudaniowy obiad zapłaciłem 32zl. Można? Największy plus za to, że jeśli zgłosimy wcześniej to Pani wyczaruje coś bez mięsa ❤️❤️❤️”
“Mam tyle miłych rzeczy do napisania o tym miejscu, że nie wiem od czego zacząć! Lokal z zewnątrz wygląda bardzo niepozornie (zastanawialiśmy się czy w ogóle jest otwarte) ale jak miłe było nasze zaskoczenie gdy tylko otworzyliśmy drzwi. Sushi jedno z najlepszych jakie jedliśmy, obsługa przemiła ❣️Polecam z całego serca!!!”
“Bardzo miła obsługa ale przede wszystkim pyszne sushi. Myślę, że po przetestowaniu każdego miejsca tu w Dzierżoniowie mogę śmiało stwierdzić, że to wygrywa:)”
“Przyjąłem weggera. Wszystko smaczne i świeże. Polecam!”
“Bardzo pyszne Panini, wysokiej jakości produkty. Polecam!”