Przychodnia Weterynaryjna Aksman
“Kochani, kiedy mi uciekła Abi a jakiś dobry człowiek zawiózł ją do Przychodni Aksman, to te dobre aniołki, które tam pracują głaskały moją Bellę, dobrze, że miałam słoneczne okulary bo nie było widać, że płaczę ze wzruszenia. Bardzo jestem im wdzięczna.”