Oh Sofa Wrocław - sofy, narożniki, meble wypoczynkowe
“Jestem bardzo zadowolona z zakupu , pięknego narożnika , pomimo , że niby nie praktyczny kolor to świetnie się go czyści i nie widać śladu po brudzie a użytkujemy już ponad rok . Dziękujemy serdecznie pani właścicielce , która stanęła na wysokości zadania i zrobiła wszystko, żeby klienci byli zadowoleni , gdyż narożnik w pierwszej wersji odbiegał od tego co zamówiliśmy . Dziękujemy serdecznie i polecamy w tym sklepie zakupy .”