Przegląd katalogu
- 1,310 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 1310 wyników
Przeglądaj manicure i pedicure w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,310 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 41,437 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure i pedicure z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Jelcz-Laskowice i innych.
“Dla jednych będzie to wadą dla innych zaletą. Aby skorzystać z usług czy to fryzjerskich, czy to kosmetycznych, czy to manicure trzeba się wcześniej umówić i uzgodnić termin. I to jedyna niedogodność. Wszystkie panie pracujące w tej firmie są jednak tak dobrymi fachowcami w swoich dziedzinach, że warto poczekać lub umówić się wcześniej. Są przy tym miłe, sympatyczne i uczynne.”
“Cudowne studio malowania! Byłam tutaj 2 razy u Pani Amelii i będę wracać. Pięknie zrobione frenche, bardzo dokładnie i w bardzo krótkim czasie. Samo studio, tak jak nazwa mówi nie jest duże, ale za to bardzo przytulne i ładne. Mogę z całego serca polecić :)”
“Henna i regulacja brwi oraz henna rzęs u pani Wiktorii zrobione precyzyjnie i bez pieczenia. Dziękuję!”
“Dojeżdżam 40 min, ale jest naprawdę warto. Pani Anastasiia zna się na tym co robi, jest bardzo dokładna, zawsze wychodzę zadowolona. Bardzo przytulny salonik, miła atmosfera. Polecam z całego serca. ♥️”
“Świetna wizyta! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i pełne zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Czułem się komfortowo i w dobrych rękach. Polecam każdemu, kto szuka fachowej pomocy!”
“U Pani Karoliny miałam przyjemność być już kilka razy. Zaczęłyśmy od konsultacji oraz personalizowanego planu pielęgnacyjnego, który został dopasowany do potrzeb mojej skóry. Po wprowadzeniu zaleconych zmian skóra stała się bardziej miękka i nawilżona. W międzyczasie skorzystałam również z zabiegów, które Pani Karolina każdorazowo dostosowywała do stanu mojej cery, dbając równocześnie o każdy detal podczas wizyty. Ostatnio miałam okazję skorzystać również z masażu kobido oraz rozpoczęłyśmy terapię blizny, aby zmniejszyć widoczność jednej z tych, które posiadam. Każda wizyta u Pani Karoliny to pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i komfort Klienta oraz duża życzliwość :) Do tego Pani Karolina zawsze dzieli się wskazówkami i poleceniami dotyczącymi pielęgnacji, z których chętnie korzystam. Polecam zdecydowanie :)))”
“Przebijałam w tym gabinecie córce uszy. Pani wszystko krok po kroku nam wytłumaczyła. Precyzyjnie wymierzyła wysokość dziurek. No i do tego tak zagadała, że córka nawet nie zorientowała się że już po wszystkim. Super podejście do dzieci. Polecam z całego serca.”
“W salonie Estetica miałam wykonywany zabieg wolumetrii. Jestem bardzo zadowolona z efektu, jest on bardzo naturalny, dokładnie taki jaki mi się marzył. Serdecznie polecam to miejsce i z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi.”
“Odbyłam szkolenie z opalania Natryskowego u Sylwii i jestem pod ogromnym wrażeniem jak to bylo profesjonalne !!! Mnóstwo wiedzy i ogrom praktyki , wszystko dokładnie wytłumaczone i pokazane. Czułam się zaopiekowana i co najważniejsze czas był poświęcony tylko dla mnie . Mogłam się uczyć i ćwiczyć pod czujnym okiem Sylwi,dzięki czemu byłam spokojniejsza ,że wszystko dobrze wykonam. Po szkoleniu wyszłam gotowa żeby iść i opalać ,a co najważniejsze pewna tego że wiem jak to robić. Dlatego z całego serca polecam szkolenie u Sylwii bo jest to profesjonalizm z najwyższej półki i z najwyższą jakością.”
“Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Czysto i bezpiecznie. Pani Agnieszka idealnie dobrała zabieg do potrzeb mojej cery, pozbyłam się suchej skóry w okolicach nosa i mogą znowu cieszyć się czystą i gładką skórą. Polecam”
“Serdecznie polecam salon „Odnowa” . Jestem stosunkowo nową klientką i bardzo żałuję, że tak późno zdecydowałam się skorzystać z usług tego salonu. Pani Natalia to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Pani która robiła mi paznokcie, cudowna, ciepła, miła i bardzo dokładna. Pozdrawiam cały personel i z całego serca polecam.”
“Przepiękna fryzurę otrzymałem jest dokładnie taka jak chciałem. Piękny pstrokaty irokez jak papuga . Teraz jestem prawdziwa pipibaba”
“Najlepsza fryzjerka jaka spotkalam! Pracuje na bardzo dobrej jakosci kosmetykach, ocenia wlos I dba aby nie zostal zniszczony podczas koloryzacji. Naprawde widac tutaj ogromna wiedze ,profesjonalizm ale rowniez pasje ! Czulam sie w pelni zaopiekowana, bezpieczna ,zrozumiana I wysluchana co mi sie marzy na glowie. Dodatkowo kazdy krok byl tlumaczony,objasniany a szczegoly dopytywane I potwierdzane czy napewno to jest to czego oczekuje. Dodam tylko ze mam bardzo atopowa skore ktorej bardzo wszystko przeszkadza wyszlam bez uczulenia i jakiego kolwiek podraznia dzieki czujnosci Pani Xeni oraz uzyciu innego szamponu takiego dla alergikow. Jak by kazdy fryzjer mial ogromna pasje tak jak Pani Xenia to ludzie chodzili by tylko z pieknymi zadbanymi wlosami !”
“Polecam z całego serca opalanie natryskowe. Mega podejście do klienta, przemiła atmosfera, zero krępacji . Opalenizna bardzo ładna . Kolejny raz korzystam z usługi”
“Zaangażowanie i profesjonalizm Pani Agaty to strzał w 10. Świetna atmosfera, długi i konkretny wywiad medyczny, odpowiedni i spersonalizowany dobór zabiegów, polecam :)”
“Ula jest absolutnie niesamowita! Jej umiejętności i pasję do pracy widać od pierwszej chwili. Zrobiła znakomitą robotę, dbając o każdy szczegół podczas mojego zabiegu. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki kosmetycznej!”
“Wspaniały gabinet. Brwi tylko tutaj !!”
“Pod opieką Olgi jestem już od kilku lat i uważam, że moja cera nigdy nie była w lepszej kondycji niż obecnie. Codzienna pielęgnacja, a także zabiegi są dopasowywane przez Olgę z najwyższą starannością - w moim odczuciu zdecydowanie lepiej zna moją skórę niż ja sama, więc przy każdym nowym zabiegu czy rekomendacji produktu ufam jej w 100% :) Poza tym, że Olga jest niezwykle profesjonalna (tłumaczy jakich produktów używa lub/i jakie będą mieć działanie, jakie czynności będzie wykonywać, dopytuje o odczucia w trakcie zabiegów) to jest po prostu przemiłą i ciepłą osobą, do której chętnie się wraca. Współpracę z Olgą mogę polecić każdej osobie, która chce profesjonalnie (za)dbać o swoją skórę.”
“Byłem jako osoba towarzysząca (turystycznie), wszystko z klasą. Jakby każdy w taki sposób podchodził do swoich klientów świat byłby lepszy. Pozdrawiam bardzo miłą obsługę.”
“Korzystałam z depilacji laserowej oraz zabiegu Pro XN I stopnia i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zostało wykonane dokładnie, delikatnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani szczegółowo wyjaśniła kolejne etapy, dobrała odpowiednie parametry i zadbała o mój komfort. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Zdecydowanie polecam!”
“Gorąco polecam pracownię pani Agaty :) To miejsce pełne utalentowanych i uśmiechniętych profesjonalistek! :) Miałam wykonany makijaż okolicznościowy przez p. Magdę. Makijaż wyszedł bardzo ładnie, utrzymał się cały dzień i cały wieczór.”
“Pani Magda najlepsza jeśli chodzi o przekłuwanie uszu dzieciom. Pełen profesjonalizm, cudowne podejście, szczegółowe objaśnienie jak pielęgnować uszy po przekłuciu. Generalnie rewelacja. Polecam”
“Salon bardzo profesjonalny i kameralny jednocześnie, dobrze się tam czuję. Pani Magdalena dba o klienta, doradza, bardzo fachowo wykonuje zabiegi. Byłam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam, szczerze polecam.”
“Jestem niezwykle zadowolona z usług w Atelier Urody Rozanette! Korzystam ze stymulatorów tkankowych i mam już za sobą drugi zabieg – efekty są niesamowite! Moja skóra jest wyraźnie bardziej napięta, nawilżona i promienna. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że każda wizyta to czysta przyjemność. Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto chce zadbać o swoją skórę na najwyższym poziomie”
“Pełen profesjonalizm. Zawsze bardzo fajne wzorki. Polecam”
“Polecam! Pani Alicja jest profesjonalistką. Byłam na dwóch zabiegach pedicure podologiczny i na hennie z depilacją, jestem bardzo zadowolona. Gabinet jest ekskluzywny i wygodny, higiena, sterylizacja i urządzania na wysokim poziomie. Do tego pani Alicja jest bardzo empatyczną i sympatyczną osobą. Polecam, ja już będę stałą klientką. Pozdrawiam.”
“Uwielbiam przychodzić do Pani Angeliki i czuję się bezpiecznie w jej rękach. Pani Angelika ma ogromną wiedzę, a do tego jest przemiłą i ciepłą osobą z wielkim sercem, wszystko wyjaśni, doradzi, ma świetne podejście do klienta. Wychodzę zrelaksowana, wypoczęta i z uśmiechem na twarzy. Polecam z całego serca!!!”
“Bardzo polecam ten salon. Byłam raz na masażu kobido, raz na konsultacji z zabiegiem na twarz i jestem zachwycona, czuję się bardzo dobrze zaopiekowana, było profesjonalnie a przy tym bardzo przyjemnie, na pewno wrócę!”
“Pani Kamila to perfekcjonistka w robieniu paznokci. Jestem klientką od kilkunastu lat. Nie zdarzyło się żeby paznokcie się nie trzymały. W gabinecie panuje zawsze miła atmosfera. Polecam.”
“Polecam całym sercem salon Makago. Obsługa na najwyższym poziomie z rąk dziewczyn wychodzą paznokcie perełki wykonane z najwyższą starannością. Atmosfera bardzo przyjazna, prawdziwa godzina relaksu. Chodzę do dziewczyn od 5 to największy dowód zaufania że nikt lepiej nie zadba o moje paznokcie.”