Esperanto
“Z całego serca polecamy Hotel Esperanto jako miejsce na organizację przyjęcia weselnego i noclegów dla gości. Wybraliśmy ten obiekt przede wszystkim ze względu na dużą, przestronną salę weselną, która daje wiele możliwości aranżacji – nam szczególnie zależało na ustawieniu okrągłych stołów i tutaj było to idealnie przygotowane. Sala jest bardzo ustawna i komfortowa, co pozwoliło stworzyć świetną atmosferę podczas całego przyjęcia. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obsługi na każdym etapie przygotowań i w trakcie wesela. Współpraca z panią menager przebiegała wzorowo – wszystko było jasno ustalone i zgodnie z ustaleniami. Recepcja była bardzo pomocna w kwestiach organizacyjnych i przy meldowaniu gości. Największe uznanie chcemy jednak przekazać kelnerom – ich zaangażowanie i profesjonalizm zrobiły na nas ogromne wrażenie. Obsługa była nie tylko sprawna, ale przede wszystkim serdeczna i pełna życzliwości. Zawsze mogliśmy liczyć na szybkie reakcje i pomoc w każdej sytuacji. Jedzenie serwowane podczas przyjęcia było bardzo smaczne i w 100% zgodne z wcześniej wybranym menu. Posiłki były podawane punktualnie i w odpowiednich odstępach czasowych, co również wpłynęło na bardzo pozytywny odbiór przez naszych gości. Sam hotel zasługuje na najwyższą ocenę – pokoje są czyste, dobrze wyposażone i komfortowe. Dużym atutem jest świetne wyciszenie – mimo głośnej zabawy na sali, w pokojach panowała cisza i goście mogli spokojnie odpocząć. Dziękujemy całemu zespołowi Esperanto za stworzenie wyjątkowej oprawy naszego wesela.”