Atelier Louis
“Serdecznie Polecam Atelier Louis. Ja również trafiłam do Pani Magdy z polecenia i po już po pierwszej wizycie wyszłam, wiem że wrócę tam nie raz. Pani Magda profesjonalnie zajęła się moimi włosami, które są w trakcie metamorfozy (dekoloryzacja i zmiana z ciemnego brązu na jasny, siwy blond). Kolor uzyskałam dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Cięcie również super - włosy bardzo dobrze się układają. Do tego wszystkiego przemiła atmosfera i pyszna kawa :-)”