BIELANY Dental Witold Żak
“Profesjonalny gabinet z przyjazną kadrą. Pani Doktor Agata niezwykle sympatyczna, jasno przedstawiła problem, wyjaśniła planowany proces leczenia oraz dokladnie wykonala zabieg.”
Znaleziono 9 wyników
“Profesjonalny gabinet z przyjazną kadrą. Pani Doktor Agata niezwykle sympatyczna, jasno przedstawiła problem, wyjaśniła planowany proces leczenia oraz dokladnie wykonala zabieg.”
“Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pani stomatolog bardzo kompetentna i skuteczna, chodzę, polecam innym. Nawet wyrywanie ósemek u moich dzieci było fachowe i bez powikłań. Mimo, że jestem z centrum Wrocławia wolę dojeżdżać na Bielany - uważam, że warto!”
“W innym gabinecie usłyszałem że ząb jest do usunięcia. Tutaj po krótkiej konsultacji dowiedziałem się, że ząb bez problemu da się uratować. Ból zniknął dzień po zabiegu i nie na żadnych komplikacji. Szczerze polecam, dawno nie widziałem tak miłej atmosfery w gabinecie!”
“Najlepszy zespół na świecie! Z usług tego gabinetu korzystam już 6 lat. Pani Edyta to prawdziwy anioł – z ogromną pasją, profesjonalizmem i zrozumieniem dba o każdego pacjenta. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałą obsługą i tak zgraną współpracą całego zespołu. Można na nich zawsze liczyć – każdy robi wszystko, by nasze zęby były w jak najlepszej kondycji. Z całego serca polecam!”