KiK Jelcz-Laskowice
“Uprzejma obsługa, a wsklepie zawsze znajdzie się coś na upominek :)”
Znaleziono 14 wyników
“Uprzejma obsługa, a wsklepie zawsze znajdzie się coś na upominek :)”
“W dniu 20.stycznia miałam przyjemność zaszczepić się p/grypie i zrobić drobne zakupy w tutejszej aptece.Jestem pod wrażeniem.Personel b.miły,zainteresowany pacjentem,służący radą.Polecam!”
“Dobrze że jest możliwość wyboru asortymentu. Jednak kto kojarzy jaki zestaw tego czyli innego produktu i dla czego? W który sposób to było zrobione? Jaki potem wpływ na środowisko i nasze zdrowie powoduje?”
“Bardzo ładnie ułożony sklep, wszystko zachęca. Dodatkowo świetne Panie, które zawsze doradzą, miło i ludzko obsłużą.”
“Fajny sklep duży wybór tanio jest choć nie zawsze jest to co chcem”
“Korzystam odkąd się wprowadziłem do J-L, już 9lat :). Bardzo uprzejme Panie, zawsze z uśmiechem człowiek zostanie obsłużony. Ceny bardzo przystępne i spory zapas leków. Nigdy żadnych problemów. Mimo wielu aptek w mieście ta jest dla mnie nr 1. Polecam!”
“Ubrania polskich producentów, bardzo dobra jakość. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo, bardzo dobre zaopatrzenie w sklepie, do wyboru do koloru. Troszkę może przez to ciasno, ale przy takiej ilości towarów to się nie dziwie. Ceny też nie są bardzo wygórowane. Obsługa miła. Duży parking przed sklepem to duży plus tego miejsca. Dobra lokalizacja.”
“Super, sklep, duży asortyment, spoko obsługa. Polecam!!”
“Największa i najlepiej zaopatrzona apteka w J-L. Miła i fachowa obsługa.”
“Zazwyczaj nie ma kolejek, patrząc na sytuację w innych aptekach to daje 5 gwiazdek”
“Najtańsza apteka w okolicy, ale jak widać konkurencji to nie w smak, więc i taka a nie inna ocena na guglu. Polecam sprawdzić ceny z okolicznymi aptekami.”