Salon meblowy - Meble Bodzio Oława - sklep z meblami Jana Brzechwy 2
“Polecam, przemiła obsługa, duży wybór mebli i dodatków, bardzo dobre doradztwo”
Znaleziono 9 wyników
“Polecam, przemiła obsługa, duży wybór mebli i dodatków, bardzo dobre doradztwo”
“Świetne miejsce jak i obsługa. Na pewno wrócę tu z córkami, bo bawiły się rewelacyjnie :)”
“Profesjonalnie przygotowane warsztaty, a sam sposób prowadzenia programu bardzo interesujący. Dzieci były zachwycone i z zaangażowaniem uczestniczyły w programie przygotowanym przez Panią Ewelinę i Pana Mateusza. Świetne osoby, prowadzące zajęcia z pasją i pozytywną energią, którą emanują. Powrócę na pewno do kontaktu przy okazji organizacji urodzin dla dziecka, bowiem Warsztat Włóczykija w swojej ofercie ma ciekawy program "leśnych urodzin". Polecam!”
“Sala dla dzieciaków w różnym wieku. Organizacja urodzin w pełnym zaangażowaniu organizatorów, z uśmiechem i radością zajmują się dziećmi. Miejsce, w którym dzieci mogą czuć się swobodnie. dodatkowo prowadzone są różne zajęcia dodatkowe w tygodniu, kreatywność na pierwszym miejscu!”
“Wspaniale miejsce, cudowny klimat, ludzie.”
“Bardzo polecamy! Nasza córka miała tam zorganizowane 4. urodziny. Pani z obsługi przemiła, super podejście do dzieci (w ramach urodzin mieliśmy warsztaty z robienia magnesów i brokatowe tatuaże). Sala fajnie wyposażona zarówno dla maluszków, jak i ciut starszych dzieci - wiek naszych małych gości od 6 miesięcy do 6,5 lat. Dużo samochodzików i wózków do zabawy - bardzo na plus. Sala przestronna, jasna, toalety czyste, obsługa na tip-top. Polecamy!”
“Bardzo polecam lekcje pierwszego tańca w tym miejscu! Wybraliśmy pakiet 10 lekcji i to wystarczyło aby porządnie przygotować się do naszego wyjątkowego tańca. Uczyła nas Kasia i lepiej trafić nie mogliśmy. Zajęcia były mega, prowadzone w miłej, przyjaznej i wesołej atmosferze. Kasia ma ogromne doświadczenie, fachowo prezentuje kroki, świetnie przekazuje wiedzę, daje odpowiednie wskazówki, wie na co zwrócić uwagę, a przy tym jest bardzo cierpliwa. Jestem wdzięczna, że trafiliśmy tu, do Kasi :) Dziękujemy za przepiękny pierwszy taniec! Wszystkiego dobrego!”
“Zaprosiliśmy ekipę na urodziny syna organizowane w plenerze. Zabawa świetna, dobry sprzęt, mega sympatyczni ludzie, świetna komunikacja. Dzieciaki zachwycone, wybiegane, zdrowe emocje i jasne wspomnienia. Dziękujemy !”