Przegląd katalogu
- 27 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 27 wyników
Przeglądaj beauty salon w Kąty Wrocławskiu, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 27 wyników w Kąty Wrocławskiu, Dolnośląskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 807 opinii i ocen.
“Najlepszy zakład fryzjerski w okolicy. Super podejście do dzieci”
“Miło, szybko, tanio, profesjonalnie. Nic dodać nic ująć”
“Włosy ściete ręką Pani Sylwii zawsze pięknie się układają. Zawsze wychodzę zadowolona z salonu :)”
“Absolutnie cudowne miejsce .Ania to profesjonalistka w każdym calu .Bardzo serdeczna osoba .Cierpliwa i uważnie słuchająca potrzeb klientki .Wrócę napewno”
“Superowo! Paznokcie zrobione mega!❤️”
“Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo czysto. Polecam”
“Rewelacja! To był pierwszy salon, w którym ktoś sprawdził czy moje włosy nadają się na planowany zabieg! Atmosfera „ jak w domu „ uwielbiam tam wracać!”
“Salon JP LASHES & COSMETOLOGY z czystym sercem mogę polecić, profesjonalizmy na wysokim poziomie , Pani Joanna sympatyczna i bardzo dokładna . Atmosfera w salonie jest przesympatyczna a usługa brwi permamentynych na wysokim poziomie wykonane przepięknie. Dziękuję i do zobaczenia”
“rewelacyjny salon fryzjerski! Profesjonalna obsługa, świetna atmosfera i precyzja w każdym cięciu. Fryzjerzy znają się na rzeczy, doradzają i dbają o detale. Zawsze wychodzę zadowolony, a ceny są bardzo rozsądne. Polecam każdemu, kto szuka topowej jakości!”
“Do Polar Art Tattoo Studio trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Wybór Krzyśka, który zajął się wykonaniem tatuażu to był strzał w 10. Mimo obaw czy spotkamy się w tym samym punkcie w kwestii projektu, nie mogło być lepiej. Krzysiek jest konkretnym profesjonalistą, który potrafi doradzić a sam tatuaż wykonuję z artyzmem. Dodatkowo to niezwykle kontaktowy facet, także buzie nam się nie zamykały. Usługa na najwyższym poziomie! Polecam!”
“Trafiłem tutaj bo tylko Pani Kasia chciała mnie przyjąć "od ręki", od tej pory jestem stałym klientem. Do grona stałych klientów dołączył również mój 4 letni syn, który po raz pierwszy dał się ostrzyc w Corner Studio i teraz chce tylko do Pani Kasi. Polecam bez dwóch zdań!”
“Profesjonalizm, doświadczenie, atrakcyjne ceny, przyjazna atmosfera - czego chcieć więcej? Salon godny polecenia :)”
“Profesjonalna obsługa, za każdym razem wychodzę z salonu zadowolona. Oferują sporo różnego rodzaju zabiegów. Serdecznie polecam !”
“Dziewczyny są bardzo miłe i sympatyczne, nie dziwię się, że to już ich trzecia lokalizacja w ciągu 4 lat, bo się rozwijają i mają coraz więcej klientów. Z czystym sumieniem polecam ten salon, bazując się na swoim doświadczeniu. 1. Sterylizacja (nie boję się przyjść do tego salonu, bo tu cenione są moje paznokcie i moje zdrowie. Dziękuję też Anastazji za pomoc w uporządkowaniu paznokci po ostatniej nieudanej wizycie w innym salonie) 2. Wykonanie manicure i pedicure (polecam, materiał jest dobrej jakości, dziewczyny wiedzą jak pracować i wszystko robią sumiennie) 3. Komfort i atmosfera (najlepsza w tej miejscowości) I w swoim imieniu chcę pogratulować otwarcia nowej lokalizacji, jest bardzo przytulnie, bardzo poprawnie i przemyślanie, organizacja przestrzeni na wyższym poziomie!)”
“Nie ma co tu pisać bo każdy wie ze to najlepszy zakład fryzjerski Pani Ewa złota uśmiechnięta tak jak wszystkie dziewczyny tam polecam jak najbardziej pomogą doradza zrobia ”
“Zdecydowanie polecam! Dziewczyna ma polecieć o malowaniu. Anita malowała mnie na mój ślub i zrobiła to idealne. Ja byłam bardzo zadowolona z efektów. Zdjęcia z wesela również pokazują wysoka jakość makijażu bo nie ma efektu błyszczącej twarzy. Nie ma się co zastanawiać tylko decydować bo jakość jest na wysokim poziomie”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam zabiegi u Pani Malwiny!”
“Bez szumnych nazw..solidnie i dobrze”
“Bardzo sympatyczna obsługa, profesjonalne doradztwo, polecam z całego serca”
“Polecam Panią Malwinę w szczególności do przebijania uszek dziewczynkom. Mega cierpliwa, wyrozumiała, a samo wykonanie bardzo higieniczne i estetyczne. Polecam♡”