Przegląd katalogu
- 753 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 65% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 753 wyników
Przeglądaj usługi księgowe w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 753 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 9,551 opinii i ocen.
“Profesjonalny i niezawodny partner w interesach”
“Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w ustawie o rachunkowości na prawdę warto korzystać z usług doświadczonych i odpowiedzialnych osób. Zdecydowanie polecam.”
“Bardzo sprawne i kompetentne biuro, posiadają szeroką i aktualizowaną wiedzę dzięki której spokojnie powierzam im zarówno moje spółki prawa handlowego jak i moją księgowość osobistą. Z czystym sercem polecam to biuro. A i najważniejsze ceny jak ceny swój standard mają, ale z pustą kieszenią nie zostawiają :)”
“Bardzo dobre biuro, rozliczenia wykonywane są na czas, wszystko jest sprawdzone rzetelnie i skrupulatnie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie !”
“Polecam jestem klientem od 8 lat. Wszystko na czas.”
“Ahhh… cudowne biuro rachunkowe! Od samego początku widać, że mamy do czynienia z miejscem, które naprawdę zna się na rzeczy. Profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta – to tylko kilka z wielu zalet tej kancelarii. Zespół tworzą kompetentne osoby, które potrafią nie tylko doradzić, ale również jasno i zrozumiale wytłumaczyć zawiłości przepisów podatkowych czy księgowych. Obsługa przebiega sprawnie i bezproblemowo, a kontakt z biurem jest szybki i konkretny – bez niepotrzebnej biurokracji i opóźnień. Jakość wykonywanej pracy jest na najwyższym poziomie. Wszystko zawsze zrobione terminowo, dokładnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Widać ogromne doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie. Co równie ważne – to miejsce, w którym klient czuje się naprawdę zaopiekowany. Nie ma mowy o traktowaniu „taśmowym” – tu naprawdę słuchają i szukają najlepszego rozwiązania. Bardzo polecam tę kancelarię każdemu, kto szuka uczciwego, solidnego i profesjonalnego biura rachunkowego. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i ogromna ulga, że finanse są w dobrych rękach.”
“Pełen profesjonalizm, rzetelność i jednocześnie miłe podejście do klienta. Zdecydowanie polecam.”
“Kompetentny zespół, miła obsługa. Gorąco polecam.”
“Bardzo przyjemne, kameralne biuro księgowe. Doradca podatkowy wybrnął z problemu, z którym nikt inny nie mógł sobie poradzić przez rok. Polecam!”
“Miła obsługa, szybko i komfortowo. Na wszystkie pytania została mi udzielona pełna informacja. Polecam”
“czysty profesjonalizm. korzystamy od dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni”
“Pani Ania jest przecudowna osobą z olbrzymią wiedzą księgową. Nigdy nie zawiodłem się na usługach świadczonych przez Panią Anię, serdecznie polecam!”
“Mam przyjemność współpracować z panią Ewą od 3 lat. profesjonalna obsługa i wsparcie merytoryczne oraz wciąż podnoszone kwalifikacje pozwalają bez problematyczne prowadzenie działalności. Oferowane usługi oparte są o nowoczesne rozwiązania technologiczne dostosowane do aktualnych oczekiwań klientów.”
“Polecam te biuro jako najlepsze. Szybkie załatwienie spraw, dokładna pomoc, najlepsza obsługa klienta!”
“Ogrom wiedzy ,doświadczenia i wsparcia . Kancelaria dała mi poczucie bezpieczeństwa, przepędzając czarne chmury które zawisły nade mną. Jeśli masz problem natury podatkowej , to lepiej nie można trafić. Dziękuję Panu Andrzejowi za wszystko co zrobił w moich sprawach.”
“Dobra współpraca. Duże doświadczenie i zaangażowanie. Szybki i bezproblemowy kontakt.”
“Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Wszystko zawsze dobrze”
“Bardzo dobra księgowość i obsługa, dziękuję )”
“Profesjonalnie ,fachowo i merytorycznie , polecam”
“Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Współpracuję od lat. Zawsze wszystko skrupulatnie przygotowane na czas i dopilnowane. Pomyłki, tak częste u innych księgowych, tu się nie zdarzają. Polecam.”
“Współpracuję z Biurem Rada od prawie 30 lat i nigdy się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!”