Przegląd katalogu
- 241 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 62% Ze zdjęciami
Znaleziono 241 wyników
Przeglądaj university w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 241 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 20,791 opinii i ocen.
“Jeśli studiujesz na UW, jest to miejsce do którego musisz zajrzeć. Razem z Inkubatorem UW rozwinęłam swoje umiejętności związane z moją działalnością, jak również spędziłam świetnie czas na kreatywne zajęcia. Inkubator UW to nie tylko przestrzeń, gdzie można zdobywać wiedzę, to również spaniali ludzie!”
“Topka wydział, najlepsi ludzie, a także wspaniali pływacy; ponoć nawet jeden chodził po wodzie jak Jezus. Pozdrowienia dla dobrych chłopaków ze zwierzyńca”
“Wspaniała klasycystyczna architektura. Budynek dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (stąd skrót BUW), która funkcjonowała tu od powstania gmachu w 1888 roku aż do końca XX wieku, gdy w roku 1999 przeniesiono księgozbiór do nowo wybudowanego, nowoczesnego budynku na Powiślu. Po gruntownym remoncie od 2005 nadal służy Uniwersytetowi i studentom, jako gmach z salami wykładowymi, miejsce wystaw, konferencji itp.”
“Pałac, jako letnia rezydencja "Villa Regia", został wzniesiony w latach 1637–1642 dla króla Władysława IV w stylu wczesnego baroku, według projektu włoskiego architekta, Giovanniego Trevano. Kolejnymi właścielami rezydencji byli Jan Kazimierz, następnie jego żona Ludwika Maria Gonzaga, Jan III Sobieski, August II Mocny, hrabia Aleksander Sułkowski i Stanisław August Poniatowski, który ulokował tu Korpus Kadetów Szkoły Rycerskiej. Od 1814 roku pałac był siedzibą Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej historii budynek był kilkakrotnie odbudowywany po zniszczeniach i pożarach, a w 1824 roku został gruntownie przebudowany w stylu klasycystycznym według projektu prawdopodobnie Hilarego Szpilowskiego i Wacława Ritschela. Poważnie zniszczony w czasie II wojny światowej pałac został odbudowany w latach 1945–1954. Obecnie jest siedzibą rektoratu Uniwersytetu Warszawskiego.”
“Robi wrażenie od pierwszego wejścia. Monumentalna klatka schodowa, dziedziniec, detale architektoniczne – wszystko z klasą. Mimo upływu lat wnętrze nadal robi swoje. Dla kogoś związanego z uczelnią to miejsce ma znaczenie. Dobrze utrzymane i dopracowane w szczegółach.”
“Szkoła ma swój pozytywny, wręcz domowy, przyjazny klimat. Zawsze czułem się tam dobrze, bezpiecznie. Aż chciałem się uczyć. Dała mi solidne podstawy do pracy i co więcej - rozwoju. Kierunki społeczne, które ukończyłem związane były z terapią uzależnień oraz z poradnictwem i terapią małżeńską.”
“Nie rozumiem waszych opinii na temat tego miejsca. Wystawić 1 gwiazdkę tylko dlatego że jest ogrodzony teren, gratulację. Na teren seminarium można wejść za pozwoleniem ;P. Jak dla mnie miejsce piękne oraz wyciszające.”
“Punkt Wsparcia UW był niezwykle pomocny w udzielaniu odpowiedzi na moje pytania i rozwiązywaniu wszelkich napotkanych problemów. Pracownicy (zwłaszcza Heybat) są kompetentni, przyjaźni i zawsze chętni do pomocy, co znacznie ułatwia poruszanie się po życiu uniwersyteckim. Niezależnie od tego, czy chodziło o procedury administracyjne, kwestie akademickie, czy ogólne wsparcie dla studentów, udzielali jasnych wskazówek i szybko rozwiązywali problemy. Jedno z najlepszych centrów wsparcia dla studentów, z jakim się spotkałem – gorąco polecam wszystkim nowym i zagranicznym studentom Uniwersytetu Warszawskiego!”
“Rektorat prezentuje się wspaniale. Uczelnia SGGW może być dumna z posiadania takiego pięknego budynku.”
“Świetne miejsce dla naukowców :)”
“Wspaniałe panie z sekcji studenckiej.”
“Bardzo dobra uczelnia. Kończyłem Informatykę i jestem po latach bardzo zadowlony, studia dały dobry fundament”
“W sumie całkiem spoko wydział :)”
“Wykłady były prowadzone w sposób bardzo ciekawy i angażujący. Dzięki temu materiał był łatwiejszy do przyswojenia. Dodatkowo, atmosfera na zajęciach była super - panowała swoboda, a wykładowca był zawsze otwarty na pytania.”
“Wspaniałe miejsce, punkt obowiązkowy dla każdego melomana i nie tylko”
“Mega miejsce... Najlepsza uczelnia techniczna.”
“specjalne miejsce dla specjalnych ludzi”
“Będę dobrze wspominał pracowników IHS UKSW.”
“Fantastyczne środowisko i ludzie. Uczelnia prostudencka, świetna kadra i pomocni pracownicy. Studiowanie tu było przyjemnością. Polecam szczególnie zapracowanym osobom, spotkacie się tu z dużą wyrozumiałością i wsparciem”
“Studiowałam na WSZ-SW zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich – właśnie się obroniłam i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to była świetna decyzja. Uczelnia ma bardzo przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. Kadra jest pomocna, otwarta i życzliwa – naprawdę można liczyć na wsparcie na każdym etapie nauki.”
“Najlepszy Instytut Techniki Cieplnej w Polsce.”
“Piękny budynek. Został wzniesiony na początku XX wieku (1901 r.) i reprezentuje styl neorenesansowy z elementami secesji. Gmach wyróżnia się monumentalną fasadą oraz imponującym, przeszklonym dziedzińcem wewnętrznym, zwieńczonym arkadowymi krużgankami i efektownymi schodami. To serce uczelni, miejsce licznych uroczystości akademickich i symbol polskiej nauki technicznej.”
“Fajna uczelnia, dr. M. Pienias, dr.hab. A. Laskowska i prof. Gardziński w mojej opinii najlepsi wykładowcy i ludzie którzy duużo wnoszą dla uczelni podnosząc poziom :)”
“Zespół zabytkowych budynków: Pałac Kazimierzowskie, stary BUW (po wybudowaniu biblioteki na Powiślu znajdują się sale wykladowe), Pałac Czetwiertynskich-Uruskich, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich i wiele innych budynków. Przed dawnym BUW ławeczka z postacią "Wiecznego Studenta". W głębi skwery, po zejściu ulicą Oboźną dochodzimy do Parku Kazimierzowskiego. Jest obiektem wycieczek i na terenie kampusu odbywa się wiele imprez. Warto zwiedzić. Jest co zwiedzać moi drodzy...”
“Da się pouczyć w spokoju. Jest ok.”
“Piękny budynek zbudowany wg projektu królewskiego architekta Jakuba Fontany w latach 1743-1750. Aktorami Teatru Collegium Nobilium są studenci Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W Teatrze Collegium Nobilium prezentowane są spektakle dyplomowe studentów IV roku oraz spektakle warsztatowe”
“Bo zrobiłam zakupy w jednym miejscu.”
“Super, nowoczesna uczelnia. Miło spędza się tu czas :)”
“Ukończyłem studia na tej Uczelni w 2006 roku i powiem szczerze, że bardzo dużo wiadomości uzyskanych na tych studiach przydało się w życiu i w pracy. Mówiąc ogólnie jest to najlepsza uczelnia informatyczna w Warszawie.”
“Szanowni państwo ja uczęszczałem do różnych szkół i mam różne wrażenia uczęszczałem chodziłem też w Madrycie ale były to raczej pozytywne odczucia faine koleżeństwa i dobre wnioski dzięki pozdrawiam życze sukcesów.”