„Fabryka Supli” Wołomin ul.Moniuszki 12
“Polecam Miła obsługa..Bardzo duży wybór.”
Znaleziono 12 wyników
“Polecam Miła obsługa..Bardzo duży wybór.”
“W ostatnim czasie dwukrotnie korzystałem z usług serwisu. W przypadku jednego roweru większe zlecenie- przegląd i wymiana wymagających tego elementów. W drugim rowerze drobnostka. Za każdym razem wysoka jakość usługi, wszystko komunikowanie i zapisane w karcie serwisowej. A drobnostka zrobiona od ręki i bezpłatnie. Polecam korzystanie z tego serwisu.”
“Odebrałam właśnie hulajnogę elektryczną. Obsługa pomocna i usłużna. Na drugi dzień hulajnoga do odebrania. Firma solidna. Koleżanki syn polecił serwis.”
“Przejechałem w 6 dni 550 km z czego 80% w ciężkim terenie zarówno pod względem nawierzchni jak i przewyższeń, rowerem z 4 sakwami + worek, razem 30 kg ładunku. Przerzutki Shimano Deore dostały mocno w kość: przednia przestała zrzucać na najmniejszy blat (z 3), a tylna zaczęła przerzucać za 9, czyli zrzucać łańcuch na szprychy. Jedna wizyta i znów wszystko chodzi jak w zegarku. Biegi chodząc góra-dół na jedno pyknięcie manetek. Aż miło posłuchać - choć w zasadzie nie ma czego, bo po zmianie biegu nic nie zgrzyta, ani obciera, ani nie trzeszczy. I to pomimo mocno już rozciągniętego łańcucha. Dobra robota (nie pierwszy już raz). Dziękuję i polecam.”
“Mieliśmy problem z dobraniem juków na rower. Pan Sebastian bardzo nam w tym pomógł, specjalnie dla nas znalazł produkt na magazynie, który idealnie pasował do naszych potrzeb. A do tego wszystko w bardzo dobrej cenie. Mocno polecamy.”
“Posiadam koła Vinci w dwóch rowerach i jestem zachwycona - dodatkowo wszystko załatwiam od ręki na miejscu, bardzo polecam i produkty i super obsługę!! :) Bardzo szybka realizacja usług”
“Zdecydowanie polecam! Oceniając miejsca, w których bywam piszę prawdę jak jest i tak też czynię w tym przypadku. Sklep jak sklep, ale obsługa, fachowość, podejście do klienta to zasłużone 5⭐️ x2! Pan Marek, który pracuje w tym sklepie jest osobą, o której warto wspomnieć! Pełen profesjonalizm, doradztwo a przede wszystkim słuchanie klienta. Nie wciska niczego na siłę, słucha i dobiera produkt "szyty na miarę ". Gratuluję takiego pracownika jak i całego zespołu, nawet tego, którego nie widać na pierwszy rzut oka, a pracuje na dziale serwisu, tym panom też należą się podziękowania i pochwała. Jeśli zakup dobrego roweru w dobrej cenie z fantastyczną obsługą to tylko tu.”
“Bardzo miła i kompetentna obsługa ! Polecam wszystkim.”
“Profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego produktu do potrzeb i bardzo miła obsługa. Polecam!”
“13.02.2025 byłam wraz z mężem w sklepie w celu zakupu zimowej kurtki. Młody Pan zza kasy zainteresował się tym, czego potrzebuję i szybko pomógł spełnić mi mój cel. Bardzo serdeczny, miły mężczyzna. Polecam każdemu trafić na takiego człowieka.”
“Polecam, robiłam wymianę bluzy na inny rozmiar i nie było już w sklepie tego na który chciałam zamienić. Bez problemu odpowiedni rozmiar został zamówiony. Przemiła obsługa”