C&A
“Bardzo ładny sklep , szerokie alejki , czysto ,mega przyjemnie”
Znaleziono 4 wyników
“Bardzo ładny sklep , szerokie alejki , czysto ,mega przyjemnie”
“Chwilę temu odebrałem towar osobiście, wyszedł do nas miły pan, który był konkretny i widział, że się spieszymy. Wszystko już na nas czekało! Produkty pierwsza klasa, wszystko zgadza się z zamówieniem.”
“Byłam dziś z dwójką dzieci i jestem zachwycona Panią z obsługi- przemiła, uśmiechnięta, pomocna. Pomimo, że kupiłam jedynie rajstopy, bo nic nie przypadło mi do gustu To sklep oceniam rewelacyjnie.”
“Bardzo duży wybór artykułów dla dzieci ☀️☀️”