Ilona Paciorkiewicz Sklep wędkarsko-zoologiczny "ISIA"
“Świetny sklep. Duży wybór i przemiła oraz bardzo pomocna obsługa. Polecam”
Znaleziono 4 wyników
“Świetny sklep. Duży wybór i przemiła oraz bardzo pomocna obsługa. Polecam”
“Bardzo duży asortyment wędkarski, miła obsługa która zawsze doradzi, polecam ten sklep.”
“Zdecydowanie polecam sklep. Duży wybór produktów. Bardzo przyjazna atmosfera i nienachalne budowanie relacji z klientem. Osoba obsługująca jasno i rzeczowo opowiedziała o hodowli zwierzaka. W tym regionie najlepszy sklep zoologiczny.”
“Sklep bardzo fajny, dużo taniego asortymentu w wysokiej jakości. Zawsze gdy tam jestem wychodzę z naładowanymi torbami, a przy płatności wcale nie mam wyrzutów sumienia. Wszystko tak mało kosztuję przez to tyle kupuję. A najlepsze jest to, że ciągle są nowe produkty, promocje z których korzystam. Posiadam aplikacje, która wiele mi daje. Niestety obsługa nie jest zbyt miłą, ale przez radość kupowania nie jest to zbyt odczuwalne. Polecam”