Przegląd katalogu
- 331 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 331 wyników
Przeglądaj sklep w Żyrardowie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 331 wyników w Żyrardowie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 36,222 opinii i ocen.
“Jestem zadowolony z ich obsługi , co prawda było to 2 lata temu. Ale co się chwali to się chwali. Radio fabryczne w mojej Octavi 2 nie żyło , jakimś cudem udało się im je naprawić i to tanim kosztem , bardzo podobała mi się praca miłego Pana który zamontował mi całe okablowanie plus elegancko założone głośniki na tyłach auta . Usługa wykonana poprawnie do tego zakupiony sprzęt oraz usługa była w uczciwej cenie, polecam”
“Solidna firma, wszystko do dogadania co do wypożyczenia samochodu, ceny jak najbardziej nie mają konkurencji.”
“Miła obsługa przestronne alejki towar dobrze wyeksponowany”
“Super. Obsługa miła, przepyszne słodkości oraz kawa. Spokojnie mogę polecić. Super przerywnik podczas zakupów. Kawka i łakocie dobre na wszystko”
“Okulary w tej Pracowni jak małe dzieła sztuki. Można godzinami przyglądać się i wybierać. Zdecydować trudno, bardzo trudno. Na szczęście można liczyć na profesjonalnaą, zaangażowaną i życzliwą pomoc. Jestem zachwycona okularami i obsługą- dziękuję serdecznie.”
“Bylam z koleżanką pierwszy raz ,miałam problem z wyborem ,bo łatwiej było powiedzieć co mi nie pasowało, wyszłam z dwoma parami ,następne dwie zamówiłam... Ale Magda poprostu SUPER kobieta i ta pozytywna energia,”
“Niewielki sklepik który już nie raz mnie zaskoczył. Udało mi się kupić tu produkty które do tej pory mogłam kupić tylko przez internet i to dużo taniej. Pani w kasie jednak mogłaby być bardziej uśmiechnięta.”
“Super miły, sympatyczny Pan obsługujący, bardzo otwarty i pomocny:>”
“Pan Tomasz Cesarczyk to chyba specjalnie słaba opinie wystawił bo sądząc po jego wcześniejszych taka ma w nawyku. Ja oceniam personel na bardzo przyjazny a w szczególności pan Mateusz zasługuje na extra premie za udzielenie pomocnych rad i dobieranie super części. Polecam!”
“Mrówka jak każda inna jako sklep ale obsługa fantastyczna bardzo skora do pomocy.”
“Czytam te negatywne komentarze i myślę skąd ci ludzie bo z doświadczenia wiem że warsztat jest ok kontakt z klientem też spoko .Pojechałem z ulicy z usterką, zrobili od ręki na Cito żebym mógł kontynuować jazdę.Kontakt w biurze bardzo przyjemny pan wytłumaczył co i jak jakie ceny części itd.A te negatywne opinie to podejrzewam na zlecenie bo wiem że konkurencja płaci za takie wpisy z nam to z własnego doświadczenia bo sam miałem taką propozycję oczywiście odmówiłem .Dlatego polecam ten warsztat i trzeba sprawdzić samemu i wtedy decydować czy wrócić ja wrócę na pewno .”
“Problem z parkowaniem w godzinach wieczornych.”
“Bardzo przyjemne miejsce, pracują tu ludzie pełni kultury i empatii. Sklep zawsze dostawiony i nigdy niczego nie brakuje ”
“Świeże i dobre pieczywo ,Panie pracujące bardzo sympatyczne , od wejścia witają uśmiechem . Polecam”
“Panie i pan z kwiaciarni znają się na swojej pracy. Potrafią doradzić i ułożyć piękne bukiety. W kwiaciarni duży wybór świeżych ciętych kwiatów jak i doniczkowych. Miła obsługa. Od kilku lat korzystam z tej kwiaciarni i nigdy nie spotkałem się z zła jakością kwiatów lub obsługi. Polecam.”
“Zamówiłam narożnik do salonu, zostałam bardzo miło obsłużona przy zamawianiu. Pani wraz z Panem służyli mi dużą pomocą, oczekiwanie miało trwać do 7 tygodni. Tu również zostałam bardzo miło zaskoczona, ponieważ narożnik dotarł już po 4 tygodniach i jest piękny. Pan kierowca , który mi dostarczył narożnik był bardzo miły i uczynny wnosząc go do domu, czego nie zaznaczałam przy zamawianiu. Zrobił to z grzeczności i szczerych chęci. Bardzo jestem zadowolona i każdemu polecam zakupy w tym sklepie. Ela Z.”
“Mega szybka i miła obsługa dzisiejszej nocy! Bardzo polecam :) Na pewno wrócę”
“Starszy miły pan. Nie zdarł, a nawet gratis dorzucił. No i wszystko elegancko wyjaśnił. POLECAM”
“Doświadczenie mam tylko z kontrolą zawieszenia auta. Jako nieliczna stacja diagnostyki posiadają przyrząd do sprawdzania łożysk kół w ruchu. Łatwo zdiagnozować które łożysko do wymiany. Samo sprawdzenie luzów w zawieszeniu bardzo dokładne. Nie idą na łatwiznę.”
“Obsługa bardzo miła, sympatyczna, zawsze kiedy potrzebuje pomocy to zostaje mi ona udzielona. Sama też pracuje w handlu i wiem ile jest pracy w takim sklepie, dlatego też nie wymagam sztucznej uwagi od personelu.”
“Super obsluga mimo ilosci klientow potrafią byc uprzemi i zyczliwi. Na plus ilosc kas samoobslugowych. Fajna dostepnosc towaru, nawet popołudniu mozna zastać artykuly z promocji.”
“Sklep wspaniale zaopatrzony w produkty doskonałej jakości. Obsługa fachowa i kompetentna. P. Robert potrafi doskonale doradzić nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Polecam wszystkim ten sklep”
“Profesjonalna obsługa miła i pomocna – Sprzęt (np. dystrybutory) działają prawidłowo, teren stacji jest czysty i zadbany. Bogata oferta – Oprócz samego paliwa, Orlen oferuje sklep i gastronomię bardzo pyszne hot dogi i burgery Polecam tą stację benzynową.”
“miła obsługa, częste i korzystne promocje”
“Zawsze miła obsługa . Polecam .”
“Dziękujemy za profesjonalne doradztwo. Garnitur i koszule pierwsza klasa, idealnie dobrane, bardzo dobrze wykonane i wyglądające.”
“Przemiła, kompetentna obsługa, z niezwykłą cierpliwością i atencją dla klienta i szacunkiem dla seniorki. Zakupiłyśmy odkurzacz pionowy, miałyśmy wybór, możliwość wypróbowania różnych opcji, uzyskałyśmy wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania. Serdecznie polecamy ten sklep i dziękujemy Pani kierownik i Panu, którzy nas tak miłe obsłużyli.”
“Świetne miejsce! Panie bardzo miłe i uśmiechnięte,ale przede wszystkim umieją dobrze doradzić w wyborze biżuterii. Wrócę na pewno”
“Zamówiłam narożnik do salonu, zostałam bardzo miło obsłużona przy zamawianiu. Pani wraz z Panem służyli mi dużą pomocą, oczekiwanie miało trwać do 7 tygodni. Tu również zostałam bardzo miło zaskoczona, ponieważ narożnik dotarł już po 4 tygodniach i jest piękny. Pan kierowca , który mi dostarczył narożnik był bardzo miły i uczynny wnosząc go do domu, czego nie zaznaczałam przy zamawianiu. Zrobił to z grzeczności i szczerych chęci. Bardzo jestem zadowolona i każdemu polecam zakupy w tym sklepie. Ela Z.”