Przegląd katalogu
- 1,016 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 1016 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,016 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 382,091 opinii i ocen.
“Mokpol Batorego 39 a Vs Zabka prosto z pieca Ale.Niepodleglosci145 Lok.25/26 02-555 Warszawa Pon-Sob 6:00- 22:00”
“Fajny asortyment i świetna obsługa, wina na każdą okazję, polecam!”
“Pan Dariusz pracujący na kasie jest świetny, ma dobre podejście do każdego klienta, zawsze na jego zmianie dostaje swoje ulubione piwo schłodzone bądź ciepłe w zależności co potrzebuje, no nie mam nic do zarzucenia.”
“niezmiennie od lat bardzo dobra obsluga oprócz skwaszonego okularnika co wszystkich pogania, nie pasuje Ci robota to ja zmien bucu :]”
“Byłam dzis w zabie przemiła obsługa Pani Rusłana jest mega więcej takich ludzi pozdrowienia i do zobaczenia”
“Bardzo mila obsluga po sąsiedzku”
“JD Jebałem disa tam super sklep”
“Najlepszy sklep z winem w Warszawie, Właściciel Posiadający ogromną wiedzę na temat win które sprzedaje, Duży wybór i Wino dobrane Perfekcyjnie. POLECAM !”
“Jako stały klient mogę powiedzieć, że jest to najlepiej wyposażony sklep jaki w życiu widziałem. Są różnorodne typy produktów, duży wybór i miła obsługa. Pozdrawiam pracowników i stałych klientów.”
“Duży wybór dobrych piw, np. Kozel ciemny, Grolsch. Polecam!”
“Nie rozumiem niektórych opinii. Jestem tu w pracy na tydzień, to jest najbliższy sklep jaki mam obok. Pani, która tam pracuje jest przemiła i wracam tam 3 razy w ciągu dnia. Wszystko świeże, dobre ceny a na fajrant idealnie zimne piwko. Ja zawsze odwiedzę będąc przejazdem. Pozdrawiam”
“cudowna obsługa Pani Aneta poprawiła mi humor cudowna kobieta! więcej takich osób!”
“Mega fajny sklepik, klimat trochę GS-owski, sympatyczna Pani ekspedientka.”
“Duży asortyment, bardzo miła obsługa gorąco polecam”
“Bardzo fajny sklep, dobrze zaopatrzony, przemiła obsługa”
“Zniknął kloszard w kapeluszu i od razu lepiej. Sklep pierwsza klasa. Przepyszne smakołyki regionalne. Polecam.”
“Miejsce Hit! zwiedziłem pół świata i nie sądziłem, że pod nosem w XXI wieku trafię taką perełkę. są 2 szkoły: falenicka i otwocka. 1sza mówi, że istnieje w stolicy 40M kraju miejsce w klimacie późnego gierka gdzie: 1. wbijasz w konkretnym celu (KONIECZNIE na pełnym wdechu) 2. zamawiasz 3. płacisz 4. i (SZYBKO) opuszczasz lokal. Dlatego 5 gwiazdek. Cel osiągnięty w 100%. 2ga ze szkół mówi, że jeżeli oczekujesz minimum jakiejkolwiek estetyki lub czegokolwiek co ma wspólnego z egzystencją w dzisiejszym świecie to może być zderzenie z brutalną rzeczywistością. To, że jest tam syf to najmniejszy problem tego miejsca. Podejrzewam, że w hospicjum jak się 4 dziadków wypróżni w łóżko to ‚pachnie’ lepiej. Mam podejrzenie, że coś tam zdechło ze 40 lat temu i nikomu nie chce się tego ogarnąć. Lecimy dalej: obsługa punktu. W skrócie: jakby powiedzieć, że ta kobieta tam pracuje za karę to nic nie powiedzieć. No ale… plusy ujemne nie przysłaniają plusów dodatnich dlatego 5 gwiazdek. Dziwnie to zabrzmi ale… polecam xD dlaczego? po 23 w dalekim promieniu są konkurencją sami dla siebie. Wydaje mi się, że nawet lokalne beje omijają to miejsce szerokim łukiem. Raz jeszcze dziękuję gugle za podpowiedź, żeby tam pójść- chyba dla tej opinii”
“KOCHAM TEN SKLEP! SZCZEGULNIE TAKA STARSZA PANIĄ JEST MEGA MIŁA”