Przegląd katalogu
- 425 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 425 wyników
Przeglądaj sklep jubilerski w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 425 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 22,969 opinii i ocen.
“Święty jubiler. Nikt niechciał naprawić starego złotego naszyjnika z brylantami po mojej Babci. Teraz wygląda jak nowy!!! Dziękuję bardzo ❤️❤️”
“Robiłem zakupy 13.04 i mogę polecić serdecznie, ceny dużo lepsze niż w zwykłym YES . Poszukiwanie prezentu zakończone sukcesem , dzięki przemiłej i pomocnej obsłudze. Napewno wrócę przy kolejnej okazji.”
“Polecam w 100 % miła przyjemna obsługa , w pełni zaangażowana . Pani bardzo pomocna przy wyborze biżuterii . Nie ostatni zakup w tym miejscu to na pewno !! Przede wszystkim bardzo miła obsługa”
“Dbałość o klienta, fachowe porady i duży wybór biżuterii. Polecam zarówno sklep w CH Reducie jak i Jankach.”
“Serdecznie polecam! Biżuteria na każdą okazję, każdy gust. Duży wachlarz cenowy. Przedewszystkim jednak wspaniali Państwo, którzy wspaniale doradzą.”
“Bardzo dziękuję Pani Oli za pomoc w wyborze, za cierpliwość i uśmiech, mimo późnej pory - wspaniała dziewczyna : ) Do zobaczenia!”
“Super profesjonalna obsługa i duży wybór biżuterii :) polecam”
“Wspaniały salon w Jankach, wspaniała obsługa, zwłaszcza Pani Kierownik - Pani Aneta. Dziękuję za pomoc.”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupy w sklepie Apart Blue City.Bardzo miła profesjonalna obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie polecam”
“Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakupy w sklepie Yes w galerii Wileńskiej. Bardzo dobra obsługa sklepu. Pani pomogła mi wybrać idealny komplet biżuterii na prezent dla mamy, wszystko sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona.”
“Miejsce z klimatem, biżuteria oryginalna i niepowtarzalna. Cudowna atmosfera oraz wspaniała i pomocna obsługa l, serdecznie polecam ❤️”
“Polecam to miejsce prowadzą je ludzie z fachem w ręku i pasją. Dziękuję za piękną zawieszkę i ekspresową naprawę łańcuszka. Pozdrawiam”
“Takich fachowców nam trzeba. Zmniejszenie pierścionka zostało wykonane szybko i profesjonalnie. Szkoda że już mało jest takich zakładów. Polecam!”
“Obsługa na najwyższym poziomie, pomogli mi wybrać idealny pierścionek. Świetna atmosfera i indywidualne podejście do klienta.”
“Bardzo profesjonalna, sympatyczna i nienachalna obsługa, szczególnie polecamy Panią Monikę K. Ocena na podstawie odwiedzin kilku salonów.”
“Biżuteria jest przepiękna. Kupiłam delikatny naszyjnik i od razu stał się moim ulubionym. Jest leciutki, subtelny, ale dodaje elegancji każdej stylizacji. Noszę go codziennie i nic się z nim nie dzieje, więc jakość naprawdę super. Przesyłka przyszła szybko, a samo opakowanie było śliczne. Jeśli ktoś szuka minimalistycznej i dobrze wykonanej biżuterii, to polecam.”
“Super sklep mily sprzedawca dobre ceny super atmosfera czuc prawdziwy lombard idzie sie negocjowac prawie jak w turcji. Polecam”
“Profesjonalna i bardzo miła obsługa, zawsze wychodzę z tego miejsca bardzo zadowolony i z piękną biżuterią.”
“Super obsługa, wszystko sprawnie i szybko. Pani Paulina była bardzo pomocna”
“Sprzedawca Dominik zasługuje na najwyższą ocenę! Bardzo profesjonalny, uprzejmy, a do tego niezwykle miły i sympatyczny. Obsługa na najwyższym poziomie – wszystko dokładnie wyjaśnione, a transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Zakupy u Dominika to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam!”
“Poziom cierpliwości Pani Kasi, Kierowniczki salonu oraz wszystkich pozostałych osób z obsługi - imponujący. Ja bym samą siebie wyrzucała z salonu w 45 minucie. Poziom zaangażowania w tworzenie i projektowanie prezentu dla 18 letniej bratanicy - przy braku zdecydowania i przygotowania klientki - świadczy nie tylko o profesjonalizmie i kompetencjach handlowych, ale byciu przede wszystkim życzliwym, wyrozumiałym, dobrym człowiekiem. Przybyłam do salonu wieczorem, po pracy, zmęczona, głodna i tym samym zirytowana. No i kompletnie nie przygotowana, nie wiedząca czego chcę. I co chwila konsultująca się z synem przez telefon - robiąc zamieszanie w całym sklepie. W odpowiedzi dostałam jedynie fachowe porady, wsparcie, a nawet wymyślanie i pisanie za mnie. Młoda Pani - dopiero ucząca się - czujna i pomocna niezwykle. Przykro mi, że nie zapamiętałam imion wszystkich Pań. Będę wracać na pewno.”
“Salon Apart w Galerii Północnej i obsługa jest na najwyższym poziomie. Kilkukrotnie potrzebowałam prezentu na szybko i zawsze mogłam liczyć na pomoc w wyborze. Pani Monika to osoba mega profesjonalna, cierpliwa i bardzo uprzejma. Polecam to miejsce !”
“Chciałem podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem zakupowym w Elektrowni Powiśle. Otrzymałem ogromną pomoc od Pani Soni, menedżera salonu. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła troska o moje potrzeby były niesamowite. Dzięki niej zakupy nie tylko były przyjemnością, ale także były pełne zrozumienia i wsparcia. Pani Sonia była nie tylko pomocna, ale także wyjątkowo wrażliwa na potrzeby klienta. Zrozumiała moje potrzeby i troszczyła się o każdy detal, aby zapewnić mi doskonałe doświadczenie zakupowe. Jej zdolność do wczucia się w klienta była naprawdę imponująca, co sprawiło, że czułem się doceniony jako klient. Jestem niezwykle zadowolony z obsługi w Elektrowni Powiśle i na pewno wrócę tu na kolejne zakupy. Dziękuję Pani Soni za wysoki poziom profesjonalizmu, gościnności i troski o klienta. Polecam ten sklep każdemu, kto szuka doskonałej obsługi i wysokiej jakości produktów.”
“Świetna obsługa. Miła i rzetelna informacja. Profesjonalne podejście do klienta.”
“Bardzo ładny salon, miła obsługa. Udało się zrobić zakupy świąteczne ☺️”
“Bardzo miła i pomocna obsługa, polecam ten sklep :)”
“Miejsce godne polecenia! Dobra obsługa! Żoną bardzo zadowolona z prezentu! :))”
“Chciałabym serdecznie podziękować ekspedientke o czarnych, kręconych włosach i naszyjniku z czarnym sercem, pani była naprawdę przemiła i doskonale doradziła mi biżuterię, która ogromnie spodobała się mojemu chłopakowi. Na pewno wrócę do tego sklepu przy kolejnych zakupach. Dziękuję za wspaniałą obsługę!”
“Szukałem ładnej zawieszki na szyję, bransoletki pasującej żonie do kolczyków i drobiazgu na prezent córki dla koleżanki w szkole. Pani z czarnymi wlosami (chyba Aleksandra) doradziła świetnie ze wszystkim, trafiła we wszystkie gusta - w razie czego będę przyjeżdżał i kupował prezenty tylko u niej. Dzięki serdeczne za zdjęcie problemu z mojej głowy.”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obsługiwała mnie Pani Weronika która jest niezwykle pomocna i bardzo cierpliwa a przy tym bardzo sympatyczna. Dawno nie spotkałam się z tak miłą obsługą:)”