Przegląd katalogu
- 69 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 69 wyników
Przeglądaj restaurant w Sochaczewie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 69 wyników w Sochaczewie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 25,028 opinii i ocen.
“Brałem jedzenie na wynos, ale chwilę sobie posiedziałem i fajna sprawa bo można usiąść na zewnątrz. Jedzenie dobre, świeże i było tego naprawdę dużo. Miła obsługa, polecam.”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Obsługa bardzo miła, zwłaszcza na pochwałę zasługuje Pani Magda blondynka z piekarnii, zawsze miła i profesjonalna obsługa, Pani doskonale potrafi wskazać gdzie znajduje się konkretny towar, pójść z klientem, wskazać, doradzić, miła i rzetelna osoba. Polecam sklep.”
“Bardzo miła obsługa, pomocna w problemie, porzadek w sklepie. Czasami długie kolejki po mięsko ale to świadczy o dobrej jakości mięsa ;)”
“Bardzo smaczna pizza. Pamiętają o tym, że je się także oczami. Sympatyczna obsługa.”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Świetne miejsce! Kebab był przepyszny – świeże składniki, soczyste mięso i idealnie doprawione sosy. Porcje duże, ceny bardzo przystępne, a obsługa niezwykle miła i uśmiechnięta. W lokalu czysto i przytulnie, widać, że właściciele dbają o każdy detal. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc z kebabem w okolicy! Na pewno wrócę ponownie.”
“dwa obiady zjedzone. bardzo dobre pyszne jedzenie świeże nie mam żadnych zastrzeżeń. Macie stałego klienta :)”
“Pokój dostaliśmy chyba królewski. Śniadanko idealne przygotowane przez dobrego kucharza. Właściciel uprzejmy i bardzo pomocny. Polecam z całego serducha.”
“Jak zawsze wszystko świeże, obsługa bardzo miła, sklep zadbany czytelny. Polecam :)”
“Przepyszna dieta!!! Posiłki bardzo różnorodne, ciekawe połączenia smaków. Chętnie jedzona również przez dzieci. Dostawa zawsze na czas. Polecam!!!”
“Soki godne polecenia, słodkie i wyraziste! A powidła palce lizać. Polecam z czystym sumieniem.”
“Super pizza , jadam tu od Początków Benka , i wbrew pozorom innych opinii nie widzę różnicy , pizza nadal tak smaczna jak na początku , ciasto pyszne a składniki czuć ze jakościowo na wyższym poziomie , Pani na obsłudze od początków benka super i miła dziewczyna bardzo pomocna gdy najdzie ochota na coś innego , nowa dziewczyna od niedawna tez super miła i uśmiechnięta , dostawy szybkie w zależności tez jaki dzień wypada , na miejscu natychmiastowa obsługa czekam zawsze do 10 góra 15 minut Polecam !”
“Bylem pierwszy raz po remoncie tego lokalu. Jedzenie bardzo smaczne, świeże i dobrze doprawione, na pewno tu wrócę. Polecam. Załączam foty aktualnego menu i zdjęcia po remoncie.”
“Jak na moje oko najlepszy McDonald’s w Polsce, jedzenie jest podawane ciepłe i stosunkowo szybko, nawet w godzinach szczytu, w restauracji jest czysto, miła obsługa nawiązuje świetny kontakt z klientem, obsługiwała nas Pani Karolina, pyszna kanapka Maestro BaconCheddar którą nam poleciła, uważam że należy jej się pochwała, jedzenie wydawał kierownik Konrad który był dla nas bardzo miły, nie było takiego klimatu jak w innych restauracjach gdzie podają jedzenie bez słowa - gorąco polecam na pewno tu wrócimy!”
“Dobry kebabik tani aż sos się na podłogę leje”
“Sushi bardzo dobre, cena przystępna. Polecam.”
“Najlepsza Żabka i najlepsza obsługa.”
“Nigdy nie zapomne tego miejsca pamiętam lata 90 jak odbywały się potańcówki wieczorami na ulicy Niemcewicza organizowane przez ten bar to było coś cudownego w środku baru czuć jeszcze ten klimat polecam każdemu”
“Bardzo dobry pomysł z Żabką - rozwija przedsiębiorczość Polaków”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa jak i Pani właściciel ;) . Dałbym 6 * ale brak skali”
“Klimat rodzinny jedzenie bardzo dobre obsługa miła i uprzejma”
“Jedyna zabka w okolicy, ktora ma bardziej komforotowe godziny otwarcia w niedziele. Poza tym wysoki standard obsługi i wysoka dostepnosc asortymentowa.”
“Hotel Chopin to miejsce z naprawdę świetną lokalizacją l,blisko, wygodnie i z klasą. Jadłem tu tatar, schabowego oraz makaron z borowikami i każde danie było bardzo dobrze przygotowane. Tatar świeży i aromatyczny, schabowy klasyk w najlepszym wydaniu, a makaron z borowikami pachniał lasem i był idealnie doprawiony. Polecam to miejsce zarówno na szybki obiad, jak i spokojny wieczór przy dobrym jedzeniu.”
“Bardzo miła obsługa , klimatyczne miejsce , jedzenie przepyszne w przystępnej cenie”
“Jak większość żabek, ja polecam. Na szybkie zakupy lub gdy czegoś zabraknie. Ta konkretna bez zastrzeżeń.”
“Petarda! 22:00 a pani polka bez problemu przygotowuje jedzenie na ciepło. Nie to co w zabce 800m dalej, gdzie Polaków nie uświadczysz. Pani przemila, przesympatyczna. Takich pracowników ze świecą szukać. Pamiętajcie, jakość ma znaczenie!”
“Jest w porządku. Stoliki, hot-dogi, czysto, towary powykładane. Miła profesjonalna obsługa - ładna, młoda i uprzejma blondynka dobrze ogarnia wszelkie sprawy. Kiedyś natomiast trafiała się inna Pani, której ciężko niestety było odpowiedzieć chociażby dzień dobry. Ciekawe czy to właścicielka czy osoba która już tam nie pracuje. Pizza Kiza przereklamowana. Niedobory w towarze szybko zamawiane i uzupełniane. Dla mnie sklep dwa kroki od domu więc ok ale dla innych problemem może być brak parkingu (3-4 auta max wejdą). Sklep otwarty w tym miejscu, ewidentnie aby zrobić konkurencję Dino (400m dalej kolejna Żabka).”
“Dla najlpeszej kasjerki Pani Patrycji najlepsze życzenia. Już dawno nie spotakałam się z tak miłą obsługą.”
“Super lokalizacja Żabki, czysto, wszystko poukładane tak jak powinno być. Miła i pomocna obsługa”
“Nie kierujcie się kiepskimi ocenami. Jeśli nastawiasz się na kawior i homara, to nie tutaj. Ale jedzenie jest naprawdę bardzo dobre, świadczyć o tym może chociażby to, że o godz.16.00 wiele rzeczy było wyprzedanych. Pyszne kopyta, kluski śląskie, mielone rewelacja (nawet mój wybredny syn zjadł całego, a był niemały). Do tego smaczne surówki i pycha mizeria (na słodko). Bardzo miłe Panie obsługujące, widząc że zamawiam dla dziecka pytały o każdy drobny szczegół, aby młody mógł się najeść tym co lubi (dostaliśmy ziemniaki bez tłuszczyku i koperku, a zamiast słodkiej mizerii, po prostu ogórka zielonego w plastrach). Polecam z czystym sumieniem.”