Przegląd katalogu
- 41 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 41 wyników
Przeglądaj restauracja w Konstancin-Jeziornie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 41 wyników w Konstancin-Jeziornie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 17,696 opinii i ocen.
“Jeden z lepszych kebabów jakie jadłem, za 33 PLN dostałem furę wołowiny i frytek, naprawdę można się najeść.”
“Zdecydowanie zamierzam bywać tu częściej - bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i elegancki wystrój. Spora liczba stolików wewnątrz i kilka na zewnątrz (pod dachem). Sałatka Cezar pyszna - kurczak dwustronnie grillowany, grzanki skropione oliwą czosnkową, delikatny dressing. Makaron z domowym pesto - rozczarowanie. Nie polecam. Fajne propozycje w menu sezonowym ;)”
“Pizza bardzo dobra, chrupiąca i mięciutka. Obsługa bardzo miła. Polecam serdecznie ;)”
“Bardzo smaczne jedzenie wychodzące poza schemat tradycyjnego baru z kebabem. Są i liście winogron i różne dania z grillowanymi mięsami. Rzadko zamawiam zwykłą kanapkę „z kija” ale standardowy kebab tez maja smaczny. Sporo miejsca żeby usiąść i spokojnie zjeść na miejscu.”
“Jedzenie przepyszne, porcje duże i sycące. Obsługa bardzo miła, zawsze chętna, żeby spełnić oczekiwania gości. Świetna atmosfera i kuchnia, do której chce się wracać! Sałatka z marynowanymi burakami i malinami to prawdziwe odkrycie smaku. Tęsknimy tylko za kotletem schabowym, który był wyjątkowy.”
“Daje 5* ponieważ jedzenie bardzo smaczne schabowy i pierogi ruskie palce lizać Obsługa baaaardzo miła i pozdrawiam ;) Klimat również super ;) na świeżym powietrzu ;) Pozdrawiam i polecam !”
“To miejsce to moje najnowsze ODKRYCIE Mimo, że w Parku Zdrojowym w Konstancinie bywałem często to nigdy nie zwróciłem uwagi na to mega klimatyczne miejsce W środku prawdziwie domowa i PRZYTULNA atmosfera, piękne zdjęcia na ścianach i przemiła uśmiechnięta obsługa. Z menu szczególna moją uwagę zwrócił NAPAR z imbiru i kurkumy. Niesamowity smak ! Nigdy czegoś takiego nie piłem - baaardzo rozgrzewający i chyba nawet pobudzający ( tak poczułem…) POLECAM skosztować ! Ponadto herbaty nie dość że super smakują to jeszcze WYGLĄDAJĄ co dla mnie jest równie istotne. Ceny w średnim zakresie jak najbardziej do przyjęcia. Napewno jeszcze przyjdziemy spróbować kolejnych potraw/kaw/herbat - POLECAM to klimatyczne miejsce !”
“Bardzo miła obsługa, jedzenie smaczne, fajny klimat. Polecam!”