Przegląd katalogu
- 385 Łączna liczba firm
- 1.5 Średnia ocena
- 33% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 385 wyników
Przeglądaj psychoterapeuta w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 385 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 1.5/5 na podstawie 6,287 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam Panią Dr Barbarę Stec-Szęsną wizyta przebiegła wzorowo, otrzymałam wsparcie w podjęciu dalszych kroków w moim życiu, na które sama do końca bym się nie odważyła. Po wizycie otrzymałam potrzebne informacje dotyczące leczenia oraz poprawy mojego stanu psychicznego. W końcu lekarz, który kompetentnie podszedł do mojej osoby i wysłuchał. Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na wizytę właśnie u Pani doktor. Życzliwa i ciepła osoba polecam z całego serca.”
“Pierwsza sesja przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Pytania były ciekawe i trafne. Plan pracy, który przedstawiła mi Pani Marlena jest dobrze dobrany i przemyślany. Nie mogę się doczekać kolejnych sesji!”
“Poradnia jest nowoczesna, przyjazna i dyskretna. Z łatwością umówiłam się na konsultację online, a przebieg sesji był w pełni profesjonalny. Czułam się bezpiecznie i zrozumiana”
“Ania jest wspaniałą psychoterapeutką. Bardzo mi pomogła i pomaga do tej pory. Ogromna empatia, profesjonalizm, wiedza, świetna w swoim fachu, ale przede wszystkim wspaniały ciepły człowiek. Ogromnie polecam :)”
“Świetna terapeutka z ogromną wiedzą i otwartością. Bardzo skutecznie wspierała moje dziecko, które ją uwielbiało. Szczerze polecam!”
“Bardzo polecam. Pomogła super człowiek. Czułam się że mnie rozumie oraz uważnie słucha.”
“Serdecznie polecam! Miła atmosfera i pełen profesjonalizm.”
“Pani Kasia jest najlepsza osoba jaka w życiu spotkałam.:) Dzięki jej doświadczeniu, podejściu,empatii,zaangażowaniu stałam się lepsza osoba innym człowiekiem. Jest bardzo profesjonalna i ciepła osoba która potrafi pomoc skłania do refleksji przemyśleń… Bardzo polecam Panią Kasie gdyż posiada niesamowity DAR POMAGANIA :) jestem bardzo wdzięczna i dziękuje”
“Pani Joanna jest osobą profesjonalna w swoim fachu Po latach szukania to właśnie z Panią Joanną przeszłam swoje traumy. Dziś dzięki niej jestem w końcu kobietą, człowiekiem pełnym wiary w siebie i życie Szczerze polecam i dziękuję za wspólną drogę”
“Świetni diagności, profesjonalni Specjaliści. Serdecznie polecam :)”
“Świetni diagności, profesjonalni Specjaliści. Serdecznie polecam :)”
“Zupełnie nie zgadzam się ze swoją przedmówczynią. Mgr Suchecka jest bardzo ciepłą, wyważoną terapeutką i pomimo odejścia od klasycznej formy terapii przez udział osób trzech zawsze była w pełni skupioną na mojej osobie i problemach - bardzo pomogła mi w życiu i codziennym funkcjonowaniu.”
“Profesjonalna psychoterapeutka, ze wspaniałym podejściem do człowieka i jego potrzeb. Absolutnie polecam.”
“Właściwa osoba na właściwym miejscu, na dodatek w pięknym gabinecie. Polecam!”
“Podziele sie znowu opinia o Pani Ani moim zdaniem najlepsza terapeutka jaka w zyciu poznalam. Dorosli w biedzie materialnej nieraz nie wiedza jaki gotuja sobie i swoim dzieciom gorzki zywot . I jak juz wydawaloby sie ze poprawila sie sytuacja materialna wtedy zaczynaja sie inne problemy.Tak mowie o eurosierotach.Takim dzieckiem jest moja piekna madra i Bogu dzieki wyksztalcona kobietka ,ale zniszczona emocjonalnie. Najpierw ja musialam duzo zrozumiec a teraz oddalam moje dziecko pod opieke Pani Ani :) Corka robila podejscia do trzech terapeutek.No niestety poprawy nie bylo.Zrobilysmy termin w Wawie.Ja z Berlina Corka z Gdanska. Trzymalam kciuki zby sie udalo zeby corka sie otworzyla. udalo sie:) Pani Ania ma podejscie do wszystkich.Ta kobieta jest aniolem w ludzkim ciele.Czyta z oczu i z tonu glosu problem. Paniu Aniu ja dziekuje Pani z caLego serca ,ze pomogla nam Pani przejsc to moze lez .A teraz mozemy stac duzu duzo pewniej na twardych nogach. Corka potrzebuje jeszcze chwile na zrozumienie zycia. Ja dziekuje z calego serca .Pozdrawiam Beata K.”
“Dziękuję p. Dr Stec-Sczesnej za wsparcie w trudnej chwili. Wspaniała obsługa w recepcji.”