Przegląd katalogu
- 38 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 38 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Jabłonnie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 38 wyników w Jabłonnie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 19,454 opinii i ocen.
“Działają ekspresowo! Już kilkukrotnie zamawiałam artykuły dla królików- szeroki wybór, bardzo konkurencyjne ceny. Paczka dostarczana pod drzwi. Czego chcieć więcej.:) No i nazwa wpada w ucho. Nigdy nie pomylę z żadnym innym sklepem.:) Nie wiem, jak oni to robią, ale produkty zawsze są upakowane jak klocki w Tetrisie- zero wolnych przestrzeni, nie ważne co bym zamówiła.:D Będę wracać z pewnością.”
“W przeciwieństwie do konkurencji tutaj uzyskałem błyskawiczną i profesjonalną pomoc. Ceny bardzo atrakcyjne. Dziękuję i polecam wszystkim”
“Pyszne mięso i dużo go dają , herbata gratis i bardzo miła obsługa .przyszliśmy tu z polecenia i nie zawiedliśmy się . mój nowy ulubiony kebab”
“Generalnie: jedzenie świetne, ekipa troszkę zaskoczona, że w weekend majowy najazd… niewiele się dało zamówić z i tak mooocno krótkiej karty. Jedzenie i ciastko super, podane w fajny sposób - ceny da się przełknąć. Zasadniczo - jak chcemy klimatu, to tworzymy go sobą, więc my spędziliśmy miłe popołudnie. Trafiliśmy też zapowiadaną na profilu FB potańcówkę - więc odpoczynek idealny w cieniu pięknego parku”
“Kaufland ten jest bardzo dobrze zaopatrzony.Brakuje mi pieczywa dla cukrzyków. Chyba ,że wykupili jak byłam po 17.”
“Polecam, wszystko sprawnie, na czas, szybki montaż i demontaż, ceny konkurencyjne, właściciel super.”
“Tdzień temu skusiłem się mięsem kraftowym jak go nazywają na Gocławiu też w Kingu nawet smakował tylko tam ten lawasz był jak z marketu najtańszy i do końca mi nie siadło stwierdziłem że za te pieniądze są lepsze kebaby i narazie tam nie wrócę ale po obejrzeniu filmiku na FB jak go zachwalają pojechałem spróbować czekałem ok 20 i dostałem naprawdę bardzo dobry kebab ten ich nowy lawasz wypiekany w piecu na miejscu robi robotę i mięso i sosy z warzyw wyczułem pomidora i sałate wszytko gra idą do przodu i to na duży plus kilka lat nie jadłem kinga jak odkryłem lepsze ale teraz wracam ze smakiem po dzisiejszym dniu i Polecam oby wszystkie Kebab Kingi tak smakowały .”
“Bogaty wybór świeżych artykułów spożywczych. Bardzo miłe Panie. Szczerze polecam.”
“Byliśmy z naszym psialergikiem na wizycie u Pani Marleny. Zbadała pieska, dokładnie obejrzała, zwrocila uwagę na rzeczy, ktorych my wczesniej nie zauważyliśmy. Bardzo dokladnie opowiedziała o procesie testowania psa pod kątem alergii, co po kolei, jaka karme kupić, jak to będzie wyglądało krok po kroku. Bardzo miła i konkretna weterynarka. Polecam!”
“Polecam sklep, duży wybór, obsługa miła i chętna do pomocy. Wino okazało się strzałem w dziesiątkę. Dziękuję za profesjonalizm.”
“Czynny 7 dni w tygodniu. Fajny asortyment”
“Bardzo przyjemnie miejsce. Przemiła obsługa. Czekadelko- przepyszna babka...Jedliśmy wątróbkę z cebulką, pieczarkami, jabłkiem oraz placek po zbójnicku. Bardzo smaczne, duże porcje, estetycznie podane (z sezonowymi warzywami i kwiatami). Polecamy i napewno wrócimy!”
“Przemiła obsługa Pani Agnieszki robi swoje. Pyszne obiady i ciasta. Szczególnie polecam gołąbki serowane w czwartki-pychotka. Bardzo smacznie i miło.”
“Miejsce klimatyczne, można poczuć się jak w domu. Jedzenie smaczne, porcje ogromne, każdy naje sie do syta, polecam”
“To mój ulubiony , na który zawsze mogę liczyć, przygotowujący najsmaczniejsze gołąbki (jak u mamy), ale też krokiety z mięsem i różne inne, schabowe i mielone (które można że smakiem i bezpiecznie zjeść!) oraz inne przysmaki do wyboru. Można tu także kupić Szynkę z nogi (sic!) I inne smakołyki wędliniarskie. Można tu nabyć świeże warzywa. Jest to MÓJ LOKALNY SKLEPIK NA KTÓRY MOGĘ LICZYĆ! A do tego miła obsługa i ich Szefowa! Pozdrawiam i do zobaczenia...”
“Nasz ukochany sklep blisko domu, wspaniała, wesoła obsługa. Sklep osiedlowy z prawdziwego zdarzenia. Bardzo dobrze wyposażony. Często robimy z córkami wycieczki po lody i jest to dla nich super atrakcja. Bardzo dobry wybór piw kraftowych.”
“Witam serdecznie, Chciałbym również podkreślić iż jedzonko jest naprawdę wyśmienite i ewidentnie czuć, że jest przygotowane z dobrych roduktow oraz z sercem , polecam wszystkim. Nawiązując do komentarza Pana Piotra , to proponuję Panu wyskoczyć do lekarza , bo prawdopodobnie ma Pan Covid , albo poprostu już zużyte kubki smakowe i zapewne wszystko i wszędzie Panu nie smakuje, co do reszty Pana niezadowolen brak słów , jest to ewidentne czepialstwo i chce zrobienia komuś złej opini , ale niestety takich ludzi nie brakuje i są mniejszascia . Pozdrawiam i życzę wszystkim smacznego .”
“Super obsługa,dobre ceny i zawsze świeże wędliny i mięso. Polecam.”
“Zawsze dobre hotdogi i w dobrej cenie”
“Bardzo fajny sklep, miła i pomocna obsługa”
“Nowy sklep, w "nowym stylu - 2020". Czysto, ładnie, miła obsługa.”
“Fantastyczni ludzie pracują na tej stacji, widać że chcą, dbając o najmniejsze szczegóły. Obsługa klienta na 5”
“5 gwiazdek tylko dlatego, bo bardzo miło obsłużył mnie Pan Adam, byłoby 0 gdyby nie jego zaangażowanie, w sklepie śmierdzi niemiłosiernie starym dziadem”
“Zakupy przebiegły bez zastrzeżeń. Obsługa miła, tylko Pani obsługującej życzę więcej uśmiechu na twarzy. Na miejscu dostępne jest pieczywo czy inne artykuły pierwszej potrzeby. Kupiłem bułkę śniadaniową. Była świeża, chrupka oraz smaczna. Cena warta zakupu. Za bułkę zapłaciłem 1.39 PLN”
“Po zakupie elektroniki, po otwarciu towaru w domu, produkt okazał się wadliwy. Przybyłem do sklepu w parku handlowym, i podczas procesu rozkładania dostawy. Kierowniczka Magdalena, pomimo natłoku obowiązków, znalazła czas aby obsłużyć moją reklamację, witając mnie z uśmiechem i pomocną dłonią. Wyszedłem zaopiekowany. Zespół tej Biedronki, dziś i od dawna świeci przykładem jak miło i serdecznie obsłużyć klienta.”
“Wpadliśmy przypadkiem na obiad i z początku się wydawało, że to będzie taka restauracja jak sprzed rewolucji Magdy Gessler, ale okazało się, że było bardzo smacznie i niedrogo! Zamówiliśmy sobie makaron z krewetkami (25 zł tylko), ser smażony z żurawiną (20 zł) i piwo (9 zł za 0,5 l, więc ok), a przyjaciel wziął pierś z kurczaka z frytkami i nawet kurczak był smaczny!”
“Dobre zaopatrzenie, niskie ceny”
“Od sześciu lat zawsze zatrzymujemy się w tym miejscu .”