Przegląd katalogu
- 528 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 528 wyników
Przeglądaj pet store w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 528 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 105,706 opinii i ocen.
“Byłem w Aquarius Wola Park dwa razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Ludzie tam pracujący są kontaktowi i otwarci – można porozmawiać, zapytać i doradzić się. Wczoraj kupiłem krewetki, wszystko przebiegło bez problemu. Sklep ma dobrą atmosferę i solidny wybór. To będzie mój podstawowy sklep akwarystyczny. Tak trzymać.”
“Jak na tak mały sklepik to naprawdę duży asortyment produktów do wyboru, od wszelkiego rodzaju karm i przysmaków po zabawki dla pupili.”
“Bardzo dobra apteka. Przemiłe, pomocne i uprzejme Panie. Polecam!”
“Poznałem w okolicy kilka sklepów z artykułami dla zwierząt. Do tego miejsca wracam najchętniej. Właściciel i prowadzący ten sympatyczny sklep nigdy nie odmówił pomocy gdy miewalem nietypowe zakupy. Jeśli czegoś nie było na półkach, w ciągu kilku dni już było specjalnie sprowadzane i czeksło na mnie.”
“Bardzo dobre wyposażenie dla akwariów i oczywiście lider w regionie jeżeli chodzi o ssme akwaria (szkło).”
“Miłe, sympatyczne i profesjonalne Panie Farmaceutki. Ceny wysokie, ale apteka jest dobrze zaopatrzona.”
“Brak kolejek, przemiła obsługa.”
“Bardzo polecam. Pracownicy bardzo kompetentni i pomocni. Nutramigen, z którym był problem w całej Polsce Panie Framaceutki wykopywały mi tutaj prawie spod ziemi i na serio chciały pomóc go zorganizować jak najszybciej. Leki jeśli nie są dostępne na już, to z mojego doświadczenia o ile są w hurtowni, są organizowane na następny dzień max do południa. Ceny różne. Leki, które ja kupowałam nie odbiegają od cen aptek, które są najbliżej w Promenadzie czy Kings Crossie. Niektóre leki w naprawdę dobrych cenach, zależy na co jest promocja. Wiadomo, w internecie itp. można pewnie taniej, ale wcale mnie to nie dziwi biorąc pod uwagę koszty utrzymania małej osiedlowej apteki. Zawsze można dopytać o cenę przed zakupem i wykupić leki gdzieś indziej, nie widzę problemu. Podsumowując ja polecam i wracam.”
“Bardzo dobrze zaopatrzona apteka. Jak coś nie ma, to bez problemu można zamówić z hurtowni. Polecam!!!!”
“Polecam. Bardzo miła obsługa. Mają dużo leków na miejscu a jak nie ma to na drugi dzień jest zamówienie.”
“Duża dostępność leków, dobre ceny i przede wszystkim bardzo profesjonalna, miła obsługa która zawsze dobrze doradzi i pomoże - Pan z komentarza niżej to chyba był w innej aptece”
“Sprawna obsługa, dobre zaopatrzenie, porady farmaceutów. Nigdy nie widziałem tam kolejki, co jest dużym plusem.”
“Świetny sklepik, bardzo miła obsługa, dobry asortyment”
“Bardzo miła obsługa, chętna do pomocy. Widać u Pań które tam pracują życzliwość. Polecam.”
“Asortyment bogaty. Uprzejmi sprzedawcy i pomocni. Polecam”
“Sklep może nie duży ale zaopatrzenie od A do Z. Jest w czym wybierać a obsługa znakomita. Jeden z lepszych sklepów w jakim byłem. Gorąco polecam.”
“Bywałem tam wielokrotnie. Apteka + drogeria, bogata oferta, życzliwa obsługa, ale przecież to powinna być norma. Po ostatniej wizycie zdałem sobie sprawę, że to miejsce to jednak coś więcej. Nigdy nie zabrakło tu lekarstwa, którego potrzebowałem. Nigdy nie stałem w długich kolejkach (są kasy samoobsługowe). A przede wszystkim nie spotkałem się z tak uczynną obsługą! Miałem gorszy dzień, wszystko mi się myliło, aż wreszcie jedna z Pań wzięła sprawy w swoje ręce. Po kilku minutach miałem w koszyku wszystko co potrzebowałem, opłacone z wykorzystaniem promocji i jeszcze założone konto i kartę klienta. Zatem z pełnym przekonaniem zapewniam - nie ma takiego drugiego miejsca w okolicy! W bardzo rozległej okolicy ;) Dziękuję i gratuluję Szefostwu znakomitej polityki personalnej! :)”
“Zamówione leki odebrałam szybko i bez problemu.”
“Dobrze zaopatrzona( na stanie są leki ktore inne apteki albo muszą z łaską sprowadzać albo wiecznie u innych nie prowadzi sie sprzedaży), sympatyczna obsługa i naprawdę dobre ceny. Bardzo polecam !”
“Wczoraj wieczorem byłem w aptece i zostałem mile zaskoczony profesjonalną obsługą i doradztwem. Pani, która wczoraj mnie obsługiwała wykazała się dużą wiedzą, gdy przedstawiłem jej swój problem, była kompetentna i bardzo miła. Pozdrawiam tą Panią i życzę każdemu takiej obsługi.”
“Bardzo fajny sklepik. Wysokiej jakości karmy bezzbożowe i przesympatyczny właściciel, który dobrze zna swój asortyment. Duży plus za możliwość kupowania suchej karmy na wagę. Polecam”
“Obsługa profesjonalne załatwienie problemu”
“Bardzo polecam, profesjonalna obsługa! Na czas i bez pomyłek!!!!”
“Od lat tu kupuje. Mój pies ma wrażliwy żołądek i nie każda karma mu pasuje. Pani, która prowadzi sklep zawsze cierpliwie odpowiada na pytania i jest bardzo miła. Pamięta klienta. Lubię tu kupować.”
“Najlepsza apteka w okolicy - miła obsługa zawsze stara się doradzić w wyborze poszczególnych leków bez naciągania, ceny są odpowiednie. Dostępność większości leków od ręki lub szybka realizacja zamówienia na ten sam lub kolejny dzień. Polecam :)”
“Chciałbym serdecznie polecić tę aptekę! Obsługa jest zawsze miła i profesjonalna, a szczególnie pani Zosia zasługuje na ogromne wyróżnienie. To niezwykle pomocna, życzliwa i kompetentna osoba, która potrafi doradzić w każdej sytuacji. Zawsze z uśmiechem wyjaśnia różne możliwości leczenia i dobiera odpowiednie produkty. Dzięki niej każda wizyta w aptece jest szybka, przyjemna i naprawdę pomocna. Polecam z całego serca!”