Przegląd katalogu
- 58 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 58 wyników
Przeglądaj notary w Wołominie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 58 wyników w Wołominie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 1,927 opinii i ocen.
“Mega ! Do telewizji zaproponowali przeniesienie numerów żeby było taniej, nie byłem przekonany ale rachunki za telefon połowę mniejsze, niż w innych sieciach . Oferta spoko, ludzie w salonie też w porządku, chociaż można pożartować .”
“W pełni profesjonalna, sprawna i życzliwa obsługa klienta. Przemiły Pan (niestety nie znam imienia) załatwił sprawę w kilka minut. Serdecznie polecam ten salon.”
“Miałem przyjemność odwiedzić kancelarię w minionym tygodniu. Pani Katarzyna bardzo sprawnie i profesjonalnie przygotowała, a następnie omówiła sporządzony akt notarialny. Bardzo polecam i z pewnością jeszcze wrócę!”
“Pani Mecenas podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, potrafi słuchać i poświęcić czas klientowi, co jest niezwykle ważne w tym zawodzie. Posiada dużą wiedzę w zakresie prawa, jest osobą konkretną i niezwykle fachową. Serdecznie polecam każdemu kto szuka pomocy i oczekuje indywidualnego kompleksowego podejścia do jego sprawy.”
“Adwokat Karol Trzaska reprezentował mnie w długiej i skomplikowanej sprawie rozwodowej. Udało mu się zakończyć tą sprawę pozytywnym dla mnie rozstrzygnięciem. Podczas trwania procesu mogłam liczyć na wsparcie i pełne zaangażowanie z jego strony. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z nim.”
“Miałam przyjemność współpracować z Panią Mecenas i z pełnym przekonaniem mogę ją polecić każdemu, kto szuka rzetelnego, kompetentnego i zaangażowanego prawnika. Pani Mecenas wykazała się nie tylko ogromną wiedzą prawniczą, ale również empatią i profesjonalnym podejściem do mojej sprawy. Wszystko było jasno tłumaczone, a kontakt z nią był zawsze szybki i bezproblemowy. Czułam, że jestem w dobrych rękach od początku do końca. Dziękuję za wsparcie i skuteczne działania!”
“Bardzo dobry adwokat. Dziękuję za pomoc.”
“Rzeczowe i profesjonalne podejście. Polecam.”
“Szybko i sprawnie, mili i pomocni pracownicy. Polecam :)”
“Dzień dobry, Pani Anna jako jedna z nielicznych osób wykonuje swoją pracę wzorowo. Wszystko jest dopięte z najmniejszymi szczegółami, komunikacja między stronami oraz jakość świadczonych usług stoją na najwyższym poziomie. Rekomenduje usługi Pani Anny jako były klient. Pozdrawiam”
“Profesjonalna i fachowa obsługa”
“Uzyskałam pomoc prawną na najwyższym poziomie. Niezwykła dokladność Pana Radcy i wnikliwość w sprawę. Polecam serdecznie.”
“Wygrana sprawa z dużą organizacją samorządową, mimo że kilku innych prawników nie chciało się jej podjąć, uznali ją za z góry przegraną. Konsekwentny i rzeczowy prawnik. Polecam!”
“Wspaniały adwokat z dużą wiedzą. Pomocny, życzliwy i uczciwy. Bardzo polecam Pana Krzysztofa”
“Z całego serca polecam Panią Mecenas. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Pani Mecenas posiada ogromną wiedzę!”
“Jak DOBRZE ZE JA TU TRAFIŁAM. Sprawnie, miło, elegancko wszystko załatwione. Jak szukacie ubezpieczenia to tylko tu. pani Wam wszystko wyjaśni.”
“Serdecznie polecam firmę Asysto! Wspaniała i miła atmosfera, uśmiech Pani Eweliny wita już w progu klientów. Od lat czuwa nad naszymi ubezpieczeniami! Zawsze zadzwoni i poinformuje, że kończy się czas i trzeba zrobić nowe;) wspaniałe warunki umowy, człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny na każdym wyjeździe! Polecam z całego serca❤️”
“Bardzo dziękuję za wszystkie opinie, które są dla mnie dopingujące.”
“W mojej ocenie profesjonalizm i zaangażowanie, Duża wiedza merytoryczna i doskonałe podejście do klienta, współpraca na najwyższym poziomie.”
“Porządna firma ubezpieczeniowa. Polecam.”
“Polecam, Pan Mecenas Mateusz profesjonalista konkretny rzeczowy pomocny”
“Jestem usatysfakcjonowany jakością usługi oraz jej ceną. Szczerze polecam.”
“Na początku nie byłem pewien czy dobrze zrobilem że wybrałem Kancelarię. Pani szybko i bezboleśnie mnie rozwiodła. Gdyby nie adwokat to nie wiem jak by sie sprawa skonczyla ... Polecam !!”