Czyste Autko Detailing
“Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi nałożenia powłoki :)”
Znaleziono 3 wyników
“Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi nałożenia powłoki :)”
“Auto oddałem do VM Garage po niefortunnej obcierce, która pozbawiła bok samochodu sporej ilości lakieru i pozostawiła widoczne rysy. Oprócz tego lakier wymagał renowacji wynikającej z kilku lat użytkowania. Panowie spisali się fenomenalnie, auto po renowacji i nałożeniu powłoki ceramicznej prezentuje się świetnie - jak nówka. Poza tym bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie ruchy dokładnie wytłumaczone i omówione przez telefon i na miejscu. Polecam.”
“Polecam.. fachowa miła obsługa ...panowie znają swój fach.. będę tu wracał.. pozdrawiam Paweł.”