Kaufland Warszawa-Piastów
“Kupiłam prezent dla syna i trochę artykułów spożywczych. Uwielbiam ten sklep, przyjmują też kupony.”
Znaleziono 6 wyników
“Kupiłam prezent dla syna i trochę artykułów spożywczych. Uwielbiam ten sklep, przyjmują też kupony.”
“Duży wybór i niskie ceny, ale po otwarciu też straszny młyn :)”
“Bardzo lubię to Pepco. Nigdy nie spotkałam się z niemiłą obsługą, wręcz przeciwnie. Trochę słabszy asortyment, ale to już nie zależy od pracowników. Pozdrawiam ☺️”
“Pracownicy są tu bardzo mili a sklep zawsze wygląda schludnie. Dobrze zaopatrzony, polecam.”
“Sklep godny polecenia mila obsługa”