LOMBARD DUKAT
“Jak w porządku osoba po drugiej stronie, to i opinia dobra. Należy Ci się. 3maj tak dalej! Polecam”
Znaleziono 4 wyników
“Jak w porządku osoba po drugiej stronie, to i opinia dobra. Należy Ci się. 3maj tak dalej! Polecam”
“Byłam w sobotę, przesympatyczna Pani pokazała mi piękną biżuterię, do tego obszernie objaśniając każdą z rzeczy. Przy okazji bardzo miło sobie porozmawiałyśmy. Zakupy udane. Duży wybór złota i nie tylko, wyroby nowe i używane. Ceny przystępne. Po takiej wizycie z taką obsługą aż chce się wracać. Polecam wszystkim.”
“Polecam ! Miła obsługa , Panie zawsze służą pomocą , zawsze coś doradzą , ceny też mają atrakcyjne”
“Świetna atmosfera, duży wybór, ekspresowa realizacja. Właściciele życzliwie doradzą i pomogą w wyborze. Polecam to miejsce do zakupów”