Księgarna Katolicka Łukasz Broma
“Osobiście znam Pana Łukasza. Fajny człowiek. Co do asortymentu księgarni to jak nawet czegoś nie ma to właściciel to ściągnie.”
Znaleziono 7 wyników
“Osobiście znam Pana Łukasza. Fajny człowiek. Co do asortymentu księgarni to jak nawet czegoś nie ma to właściciel to ściągnie.”
“Dobry sklep, kierownik sklepu jest miły i zawsze idzie na ustępstwa, jeśli pojawią się jakieś nieporozumienia lub problemy.”
“Bardzo często robię zakupy w sklepie Biedronki. Po remoncie dużo przyjemniej spędza się tam czas jadąc koszykiem z listą produktów, które trzeba kupić. Sześć kas samoobsługowych- rewelka, stoisko z mięsem- Panie tam zawsze coś doradzą, duża przestrzeń między alejkami, niesamowicie ogromna dostępność towaru, profesjonalna i miła obsługa. W Aplikacji Biedronki to jest mój sklep, dzięki czemu widzę w co aktualne jest w promocji. Nawet jeśli zapomnę paragonu to w apce mam dostęp do elektronicznej wersji paragonu. Ciekawostką dla klientów w apce jest tzw. "Szejkomat" czyli czasowe indywidualne promocje. Fajne rozwiązanie. Oby tak dalej i oby jak najwięcej fajnych promocji :)) Polecam zakupy w tym sklepie.”
“Biedronka jak każda inna, dużo ludzi, kolejki, fajnie że jest lada mięsna i można kupić na wagę, a nie paczkowane mięso i wędliny, obsługa miła”
“Super można nawet liczyć na mały kredyt zaufania u właścicielki nie ma problemu gdy zabraknie 1 lub 2 zł stały klient może zawsze donieść później”
“Ogólnie sklep super. Wszytko to co ma być to jest. Daję 5 gwiazdek”