Biedronka
“Pani Beata to najlepsza kierowniczka:) Zawsze uśmiechnięta, pomocna i widać, że trzyma wszystko pod kontrolą, w sklepie jest bardzo czysto. No i dla klientów ma zawsze chwilę, żeby doradzić, pomóc. Super podejście!”
Znaleziono 3 wyników
“Pani Beata to najlepsza kierowniczka:) Zawsze uśmiechnięta, pomocna i widać, że trzyma wszystko pod kontrolą, w sklepie jest bardzo czysto. No i dla klientów ma zawsze chwilę, żeby doradzić, pomóc. Super podejście!”
“Super miła i profesjonalna obsługa szacunek dla ich pracy”
“Zakupy w tym kiosku to prawdziwa przygoda! Nigdy nie wiesz czy ci się uda czy będzie zamknięte, ale jaka jest radość, gdy okaże się, że jest otwarte ! W takiej sytuacji zakupy już nie są zakupami tylko prawdziwymi łupami ! Pan w okularach w tej przygodzie jest smokiem którego trzeba poskromić- dzięki niemu odkryjesz jakie masz w sobie pokłady cierpliwości i samokontroli. Polecam!”